• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
no praveze 5 hodin v kuse bez prebratia ..toto sa nepaci ani mne :angry: :angry: :angry: ....no ak nahodou bola tak mozem rovno vbehnut do dalsieho kola ...
a ja mam tiez odskusane ze vinko namna takto neposobi ....no a ja asi budem zajtra rano velmi nahnevanaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. jan 2010 o 08:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemali ste keksik ani den pred tym?? ved nemusi byt v den ovulky...
14. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemohol byt uz folik prasknuty, ked si bola u dokyho?? ze preto nevidel ziadny dominantny?? :confused:
14. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie nemali lebo mm nebol doma , prisiel az vcera vecer a to bola oslava ..takze nie a ani rano lebo bolo po oslave :grinning: ...no uvidime rano ved ak aj by nahodou bola tak aspon nebola znova na 10000 den :grinning: :grinning: ..ale doki vravel ze este len bude ...pretoze sliznica je este nizko ma len 5 cm ...cize nizka na to aby prebehla ovu ...a robim si aj ovu testiky a napr. dnes je silnejsi ako vcerajsi tak fakt neviem ...ale to by som nebola ja aby som nebola plna zahad :sunglasses:
14. jan 2010 o 08:54  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a nie je zvlastne ze ty uz mas 4 deturence a ked sa pokusas o piate tak sa akosi nedari...lebo moooooc sa nadtym zamyslas a sledujes :grinning: ako nehovorim nic, lebo ja to robim tiez a asi potom nieco pravdy natom bude ked sa tak sledujeme ze ta nasa psychika sa nevie uvolnit abo co.... :frowning2:
14. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach tak to naozaj nastve... :angry:
no ale ked si je lekar taky isty... tej sliznici nerozumiem... takze k tomu sa vyjadrit neviem...
a mozno ti ta teplota vazne reagovala len na to vinko... :wink: zmena je zivot a chce ta napinat :grinning:
14. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska ja mam 3 ....4 je manzel :grinning: :grinning: :grinning: ano mas uplnu pravdu ....s mm sme sa dohodli ze od februara skusime par mesiacov bez merania a haluzovania ....je to urcite tak :wink:
14. jan 2010 o 09:04  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ....jasneeeee naozaj budem vediet viac az zajtra ... :wink:
14. jan 2010 o 09:05  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte..:slight_smile: Dnes idem 15:15 d doktorovi... :grinning:
14. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja len na skok, lebo nestiham.... :slight_smile:
ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
Ninka...drzim palce!!!
14. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz mimomaternicove je vylucene..je to teda asi urcite endometriozna cysta..ved v utorok uz bude po nej..bzdoche skaredej bolavej..
14. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas....a to ti na to prisli len tak na prehliadke, ci ta nieco bolelo, ci co? :frowning2: prepac, nestihala som citat :frowning2:
ale strasne moc ti drzim palce!!! a radsej cystu ako mimomaternicove..... :unamused:
14. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, myslim, ze tento mesiac mas len o nieco vyssie teploty, lebo ked pozeram na predchadzajuci graf, tak poovulacne mavas vyssie a predovulacne len o 0,1 °C nizsie. Ono to tak vyzera, lebo ti v den mrchy klesla velmi nizko. Podla mna mas vsetko v poriadku.

oknosmas... neviem co by bolo lahsie... hlavne ze budes mat rychlo po tom. Drzim paste, drzkaj sa. :fearful:
14. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem black...aj ja uz si to zacinam mysliet :slight_smile: teraz ma len stve, ze som nachladnuta a dufam,ze sa mi ovulka neposunie :unamused: ale to uz neovplyvnim....
14. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
oknosmas, tak drzim palce, nech to dobre dopadne a hadam potom budes tehu zachvilku :wink: ... ak sa mozem spytat, tak v ktorej casti ju mas?
14. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri pravom vajecniku..zistilo sa to pri kontrole..ale to uz boli aj bolesti
14. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naviazane na nejaky vaz alebo nebodaj vajickovod?
14. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak uz som spat z prace, a idem si vas citat ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
vcera aj dnes ma boli podbrusko, ale to bude asi tym vcerajsim divokych tutu mutu :grinning:
tiez troska spinim,ale iba z rana to si tiez myslim ze bolo tym tutu mutu :angry: este teraz ma boli podbrusko :unamused:
14. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, majus, fuuuuha :slight_smile: ... tak predsa sa ti podarilo vcera mm "presvedcit" :slight_smile: ... asi si dobre oddychol :wink:
mna tiez odvcera vecera boli trochu brucho a vzadu krize- to iste, co min.mesiac - tak to vyzera na PMS - nikdy som ho predtym nemala, tak neviem, preco prave teraz "na stare kolena" sa musel objavit :unamused: -nic prijemne
14. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ja len tak na skok

oknosmas, sa nám tam držkaj a nech to dobre dopadne :wink:

majuska, Ty si ale dobrý presvedčovateľ a určite mm prestala bolieť hlava :grinning:

luga, asi to vážne bude tým vekom, aj mňa začali bolieť kríže :frowning2: ach jaj
14. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoj, balambi ... no, to nie som nadsena - cim dalej, tym horsia ms (bolesti) a teraz aj PMS - co bude dalej? :grinning:
kedy ides k tej Dr.?
14. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už len tehotenstvoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
v pondelok, lebo som ešte začala špiniť
14. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, no stihla som to vcera ale neviem ci ovulka bude alebo bola?? :angry:
14. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacilo sa baby troska eroticky obliect a uz bol hore :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, jedine tak :slight_smile:
majuska, ja by som tipla, ze bola - len na stopercent uvidis az zajtra, pozajtra :wink: ... mmm, to musim vyskusat niekedy :grinning:
14. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, aj ja myslím, že bola
14. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne luga, na prechod máme ešte čas :grinning:
14. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa obavam, ci sa skor nedozijem toho prechodu ako tehotenstva :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: neboj, aj to bude, ale pekne po poriadku, dobre? žiadne preskakovanie :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky... :grinning:
ako ste prezili dnesny...(moj narodeninovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: )dnik?
a viete,kto mi dal prvy darcek???.....teplomer so svojou hodnotou: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
14. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok