• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahoj, mony, blahozelam, som rada, ze sa lave vajko pochlapilo :wink: ... tak uz len cakat na vysledok a mohlo by prekvapit - "male, ale sikovne" :slight_smile:
vies, ze uz ani nie som nejaka echt smutna, bola som v nedelu, ale vcera ma to uz preslo ...
myslim, ze tieto stranky si uz "vypoculi" - nic ich uz neprekvapi
19. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,ako sa mi tu mate....dufam ze virusiky stacili a ze ste si ich spravodlivo rozdelili. :grinning:
19. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mati .. mame sa tu ako kedy :wink: ... a co ty? uz po odbere?
19. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata
19. jan 2010 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie idem az v piatok,to su tie uplne prve odbery v tehu neviem myslim do 5 ampuliek,boze ved tolko krvi ani nemam. :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile:
matka hlavne si davaj pozor, aby si im tam neomdlela... maj pri sebe vodu a aj pred tym vela pi. Ja som takto pred rokom omdlela pri takomto velkom obere. Pripadne pri nom lez. A drzkaj sa :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka veru mne robili tie odbery v 9tt a boli to 4 ampulky
19. jan 2010 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale problem ja mam v tom ze rano vraciam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked sa hned po prebudeni niecoho maleho najes?? vraj to pomaha. Ked este pred tym nez vstanes z postele zjest toast, susienku alebo nieco male...
19. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black - vyskusane - nepomaha.a este k tomu mam ist na lacno.och ako sa toho bojim...ani nie toho odberu ale ze ich tam ovraciam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, mati,ale uz by ti aj mohlo prestat byt zle ... a dr. si sa nepytala, co sa s tym da este robit?
no, ja sa budem bat hlavne tych odberov - bude musiet lezat :grinning: .... mna sa raz sestricka pri odberoch pytala, ze co budem robit, ked budem tehotna - lebo som jej tam skoro odkvecla ... no, ale ja za to nemozem - inak citala som, ze jedna holka aj pri porode omdlela, tak uvidime :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nO MATI VIEM O čOM HOVORíš... Mne bývalo donedávna nalačno mooooc zle... A keď som išla na odbery, medzizasávka na pumpe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Musíš si zobrať do kabelky sáčok... Iná rada nie je...
19. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale mati čo ti písala black, to je svätá pravda... Daj si na nočný stolík nejaký keksík,alebo banán a skôr ako vstaneš ho spapaj... :wink: Veeeeľmi to pomáha... A tie odbery budeš musieť zvládnuť... :wink:
19. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja nezvyknem lezat,mne nie je zle,len sa nemozem pozerat na ihlu,vydrzim...len to vracanie mi robi starosti.ja som mala uz take cipky ktore pomahali pokial som ich brala,ale uz sa mi minuli a vracanie sa dostavilo...
19. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ich daj este predpisat, ved uz to hadam nepotrva dlho - uz by sa ti to malo lamat vo stvrtom mesiaci ... sa vravi, ze ten je najlepsi, ze zena sa vacsinou super citi, tak snad to bude pravda aj u teba ... ninka by mohla povedat :wink:
19. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mne tušim hneď ako sme prešla do 4. týždňa (13 tt) to prešlo... :wink: Ale sú ženy,ktorým to prejde až po pôrode... Nezávidím teda... :zipper_mouth:
19. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslela som samozrejme 4. mesiaca... :grinning:
19. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka nestras...
luga bodaj by si mala pravdu s tym 4 mes.a mne by to uz mohlo prejst.teraz vo stvrtok zacinam 12tt.
19. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si neviem predstavit dva mesiace vkuse vracat a nieto este osem-devat :unamused: ...jaaaj, kolko kvoli tym babatkam musime zniest :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale ved nam to vsetko vratia, zlaticka :slight_smile: ... uz chcem :grinning:
19. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ja si to neviem predstavit tolko vracat.to je tak strasne unavne...ale musim vydrzat...
neboj budes aj ty...
19. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: snad ... budem s radostou grcat :grinning:
mati, chodis normalne do prace?
19. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie od polovice decembra so pn,len lezim
19. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: kvoli zvracaniu? ci nebodaj aj ine problemy?
19. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vracat z tehu....kludne aj cely den a cele tehu :slight_smile:
19. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu viem ako to myslis :wink: , ale radsej nie... to by mohlo ublizit babatku...
19. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...som rada,ze vies, ako to myslim :grinning:
a dolahol na mna smutok, ze ovu bola az vcera :frowning2: som dufala,ze cez vikend bude :unamused:
19. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic....utekam ja z prace .... prajem vam krasny zbytok dna :grinning:
19. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, je tu dnes este niekto ?
19. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak uz mam po larke,cakam na vysledok,snad sa dnes dozviem viac..a zajtra sup domov..dufam
20. jan 2010 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok