• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
adu takze ste ovulku nevyuzili?? :confused:
vcera mi mm oznamil, ze vo february asi 2 tyzdne nebude doma... tak som mu oznamila, ze v case ovulky to bude nepripustne!! :grinning:
20. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black.....krasna teplota.....a preco ti nevyznacilo ovulku? vsak uz tri dni mas zvysenu teplotu....
20. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....ak bola pondelok alebo utorok, tak nie :cry:
20. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ..blac...pekne ovulky :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:51  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mm kedy odisiel? dufam, ze ste sa stihli posnazit... :wink:
20. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.....tak citam vas citam...a nikto nic...kto konecne otehulkovie??? ja urcite nie... :grinning: moja ovu akokeby sa zabudla ci co...alebo som mu mala pocas mrchy... :unamused:

oknosmas...waw myslela som velmi moc na teba...taky budem musiet ist na laparo...ale bojim moooooc...totiz u nas ta pustia ihned po OP domov v ten den... :frowning2:
20. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJTE... :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas......aj ja som na teba myslela! snad to bude uz dobre, ziadna endometrioza uz nikdy nebude!!!
puska a grafik nam sem das? :slight_smile:
Kati...odisiel v nedelu poobede, tak naposledy sme sa snazili nedelu doobeda :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black prečo nemáš vyznačenú ovulku??
20. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ninka.....aj ja som sa pytala,preco ju nema Black zaznacenu :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adul si špinila? Aj ja som špinila v čase ovulky ten mesiac čo som otehotnela... :wink: To je nádejné... :wink:
20. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, vyznaci mi ju az na 14 DC, aj ked si myslim, ze bola 13 DC... malo sa vtedy zdvihla... ale to je jedno
a podla mna si mala ovu v pondelok a z nedele rybicky urcite vydrzali :slight_smile:

titu :slight_smile: dakujeme

na tu laparku by som sa aj ja bala ist... nemam rada operacie... :confounded:
20. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....to vazne??? ja sa skor bojim,ci zas nemam nejaku cystu alebo co....to sa mi stalo prvy krat, ze som spinila tesne po ovulke.....
20. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, uz som odpovedala adu :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska....este je skoro robit zavery, uvidis v najblizsich dnoch, mozes vystupit az na 37 a bude po ovulke :grinning:
20. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a ty dokedy chces tahat graf? :grinning:
20. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black ja by som povedala jesný 13 dc, ale čo už, je to len program... :slight_smile:
Ano Adu, vážne, aj ja som to tak mala 1. krát, tiež som sa zlakla a aha... :grinning: Moc držím palce,aby to tak bolo... :slight_smile:
Jaj babule, ten čas mi tak letel, keď som nebola tehu a sledovala sa a teraz mám pocit,že sa to strašne vlečie... Nič nemožem, od dnes už ani kávu,začala mi robiť zle, asi tlak... Doteraz som normálne pila... Ach jo, neviem sa dočkať leta... A mám strach z toho AFP vyšetrenia, či bude všetko v poriadku. No som hrozná, pri malej som sa ani trošku nebála, teraz to mám asi dvojmo... :angry:
20. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, holky ... tak u mna to dnes na ms nevyzera :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
20. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...wow....super!!!! a testik? :slight_smile: ked porovnam terajsi tvoj graf a minuly, tak si jasna tehulka :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeee luga, držíme palce... :wink:
20. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ja neviem ale uz zurim :angry: :angry: ..znova megac....
20. jan 2010 o 09:10  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....bodaj by si pravdu mala, ale neverim tomu...... :frowning2: len dufam,ze nemam nejaky iny problem....aj brucho ma bolelo vcera skoro jak na mrchu, no neviem co z toho bude
20. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga pekneeee :wink:
20. jan 2010 o 09:11  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga..tak teplotky sa pekne drzia...tak tfuj tfuj..plujem :grinning: aby ti to vyslo.... :dizzy_face:
20. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, tak snad - som trochu v soku, srdce mi bucha ostosest, aj sa bojim, ci to nebude len nejaka hra hormonov - tento mesiac ma dost natahovali :sweat_smile:
test musim kupit ... myslite, ze ma zmysel si ho robit aj cez den - nie z ranneho mocu?
20. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga parada, podla mna ked ti uz mala prist mrcha tak mozes aj cez den skusit
20. jan 2010 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga.....uz ti test ukaze! si nejaky 14 DPO!!! utekaj do lekarne a nenatahuj nas :grinning:
20. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dobre, ale bojim - fuuu :sweat_smile:
20. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej luga :slight_smile: toto musi byt jednoznacne dalsia tehula :wink:
20. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok