• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

24. januára 2017 
jaj a baby sorry ze som sa tak k vam pridala, vačšinou len čítam forum, ale nedalo mi to a napísala som Vam
21. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikuska som rada ze si sa k nam pridala...a to co pisete je ozaj tak.... stane sa to ked to najmenej ocakavame.... ved uvidime..nevzdavame to a ideme dalej... :wink:
21. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ospravedlnujem sa, ze som vas nechala tak dlho cakat, ale bola dvadsatstvorka :wink:
tak kuk http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
foto bude az vecer, ked pride mm s fotakom ... :slight_smile:
21. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze luga mame to pochopit tak ze test bol pozitivny? :dizzy_face: :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to tam vyznacene....kaaasa tesim sa s tebou a predovsetkym gratulujem :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu snad nikto uz nie je len ja :grinning: a pisem si sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga gratulujeemmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tehula nasa, baby mame dalsiu tehulu :dizzy_face: :dizzy_face:
lugus tesim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisimaria...Luga!!!!! gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo, jo, peknucka druha ciarka - slabsia - do troch minut :dizzy_face: .... dakujem ... tak, ked budem mat po utz, tak na vas zacnem aj ja plut virusiky :slight_smile: ... snad sa uz nic nebude komplikovat
a co na to mm? neodpadli ste? :slight_smile: ako ti je? mas nejake priznaky? :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, paci sa mi tvoja reakcia :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze jezismaria :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si teda agent :grinning:
katka sme tu s tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze ak si urobime sumar, tak k dnesnemu dnu tu mame tehulku ninku, willi, matu, a teraz aj luga sa pridala...vynechala som niekoho? :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: ... mm sa "tesilvnutorne" - tak to povedal :grinning: .... a ja som sa tesila strasne, len som nemohla v praci lietat, inak by som lietala ... :slight_smile:
vdaka este raz za podporu ... uz pomaly placem :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju.... :grinning:
vsak som na to cakala od rana, ze Luga sa pride pochvalit!!!
Kati.....zabudla si evitku :grinning:
21. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priznaky? len brusko ma trochu pobolieva, ale to uz vyse tyzdna a sa mi zda, ze mam vacsi objem hore :sweat_smile:
21. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga sama si vravela ze mas nejake nizke poovulacne teploty :wink: ty si tusila ze si tehula vsak :wink: :dizzy_face:
jaaj veitka jasne..... tak baby uz sme na rade my :grinning: :grinning:
autor
LUGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Vitaj v ,,klube,, :grinning: Gratulujeeeem! Ja som to hovorila!!!!! :wink:
21. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, majus, strasne som verila, len potom od nedele, ked mi klesla t , tak som zostala skepticka ...jaj :slight_smile:
... tak holky, prosim, nasledujte ma :grinning:
21. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, velmi rada som v tomto klube, dik :wink:
21. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga gratulujem a modlim sa ze tie moje bolesti su znakom tehulkovstva ak nie to asi odpadnem :grinning:
21. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, budem drzat palce ... a po tom minulocyklovom teste by to mohla byt aj tutovka :wink:
21. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak to by mohla byt tutovka, ale som pesimista :angry:
ale s teba sa tesim ako mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ako dlho ste sa snazili o babo :wink:
21. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame novu tehulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baby tak len tak dalej, kto je najblizsie kto nema dostat mrchu?? :confused:
21. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja sa velmi tesim a velmi ti to prajem luga...je to ta najkrajsia sprava z celeho dnesneho dna.... :wink:
21. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale treba vzdy verit :wink: ... majuska, od januara min. roku ... tesi ma, ze som ti spravila radost :wink: a poprosim ta, aby si mi aj ty taku spravila ze nejaky ten tyzden, ok? :wink:
kikus inak vitaj v nasej teme :dizzy_face:
katka, aj ja vam to hrozne vsetkym zelam, je to super pocit ... a uz placem :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tvoja prosba mi je rozkazom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sama vies keby to bolo take jednoduche :confounded:
ale ak to tento mesiac nevyslo, to neviem kedy ??? :unamused: :angry: tolko sme snazilkovali, a to preto lebo mm sa nastval a vzal to do vlastnych ruk :grinning: raz som mu pomohla :grinning:
ale ked ti mam pravdu povedat luga, nic z toho nebude, ja to citim, :confounded:
21. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok