• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahoj willi ...ahoj evitka.....ani ja sa nevyznam uz :angry: :grinning:
22. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka urcite nebola pretoze teplotky by sa mi uz drzali hore ja mavam pekne poovulacne teplotky...urcite este len pride..ale neviem kedy ...na anovulak to vobec nevyzera ....tak neviem kde sa stratila ..myslela som ze bude dnes lebo ma mm narodky tak mam prd...alebo zeby si povedala aha oni chcu cez vikend oslavovat tak ja pridem az po oslave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 08:12  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som foto bruska do albumu :dizzy_face:
22. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi no nieco ti tam uz vykuka :slight_smile:
22. jan 2010 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ale na Tvoje nemam :grinning:
22. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi neboj to dozenies :wink:
22. jan 2010 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka zas nam to nevyslo, ja to viem :frowning2: teraz pojde teplotka len dole ako minuly mesiac :confounded:
idem ja pomaly do prace :frowning2:
22. jan 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babulky, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
22. jan 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ty nezufaj, na mrchu je este skoro
22. jan 2010 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, hore hlavicky a chytajte - tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj....raz sa to predsa musi podarit :wink:
22. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, nie je tak skoro dorazi za 4dni :unamused:
22. jan 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 dni je este dost, tak hore hlavu
22. jan 2010 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky......moj grafik..... merala som o 45 minut skor, to mi preto dal biely kruzok? :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
22. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wili aby tie tvoje pluvanicky pomohli :wink:
evitka ja to tusim ze nic :unamused:
22. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....mysli pozitivne!!!! na mrchu je skoro este !!!
22. jan 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a nemoze mi tu niekto pluvnut aj ovu :grinning: :grinning: :grinning: ta by mi na zaciatok uplne stacila :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 08:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi aj tak je to dobre aj s prazdnym kruzkom :wink:
22. jan 2010 o 08:21  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu plujem na teba s ovu, tu mavam urcite, lebo som ju citila az privelmi tento mesiac :wink: tfuj tfuj tfuj do tretice vsetko najlepsie
22. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus jeeeeeeeeeeeeeej dakujem chytaaaaaaam len dufam ze pride cim skor :sweat_smile:
22. jan 2010 o 08:23  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem titu....ja len neviem, ci to bolo kvoli tomu casu merania, ze som skor merala, alebo preco dava ff prazdny kruzok...... :slight_smile:
a tebe prajem krasnu ovulu co najskor :grinning:
22. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi dakujeeeeeeeeem ...no dufam ze sa jej dockam.....myslim ze to bolo kvoli casu ze bola zmena ...
22. jan 2010 o 08:27  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam Vam krasny vikend, poriadne si oddychnite a v pondelok sa "uvidime" - ahojte :wink:
22. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papap wili
22. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend willi!!!
22. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, chytáááááááááááááááááááááám..dakujeem :grinning: a pekný víkend...

titu, aj ja posielam ovu vírusííííky...ja som myslela, že bola v stredu, ale podľa teploty neviem, a dnes ma akosi divne bolí bruško...oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo - to sú ovu vírusíky pre Teba... :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi jeeeeeeeeeeeej dakujem chytila som zopar ..tak dufam ze coskoro zahlasim ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2010 o 08:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ja myslim,ze bola stredu.....uvidis zajtra...
22. jan 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pekny grafik...len sa tak drz dalej....
baby aky mate nazor na moj graf?
22. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, katka, balambi, u vas to podla mna vyzera, ze ovu este len pride ... este ste sa vobec ani trochu nevysvihli .... tak hadam ju vyuzijete :wink:
22. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....tvoj graf je strasne zaujimavy a absolutne mu nechapem .... :unamused: a ty mas pocit, ze ovu uz bola?
22. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok