• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
hm myslim ze ano...od takeho 19steho-21 som mala hlienik+ trosku ma pobolievalo...ale naozaj len troska zvycajne mavam dost zretelne ovu priznaky, tak nie som si ista ci som si to len nahovarala..alebo uz ani sama sebe nerozumiem :angry: :grinning:
22. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz aj pisem ako tatar :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie....chapem :slight_smile: no to som zvedava.....ale uz som si vsimla,ze tento mesiac je nejaky divny pre viac z nas :slight_smile:
22. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto som si vsimla aj ja....napriklad aj teraz ma troska pobolieva brusko a co ja viem preco.... neviem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a tehu test si si robila teraz?
22. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...nie...nerobila som si ziaden test... ved som mala normalne ms a teraz som cakala na ovu...a len neviem ci uz bola alebo len dojde :grinning: :grinning:
a ty sa ako citis? tak sa z teba tesim :slight_smile:
22. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...
Luga krásne testíky... :wink: Mala som taký istý ten 14 dpo :slight_smile:
22. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Kati, co ked si tehu z minula? :grinning:
22. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to urcite nie ved som mala pokles pred tym a normalnu ms....
22. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, som rada, ze nie som sama s takym slabusikom 14. DPO - niektore zienky uz maju riadne balice
veru, kati, ja som na to tiez myslela, ze by si mohla byt z minula ... ved male percento bab mava na zaciatku tehu mrsku - len neviem, ako je to u nich s tou teplotou ... :unamused: ... len nechcem ti robit, samozrejme, nadeje, ale ked ich mas take vysoke a nic sa edeje, tak by si mohla skusit ... inak ti uz poradi asi len dr.
22. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ina moznost je - to je pravdepodobnejsie - ze mas len take vyssie t teraz a ovu este len pride a budes ich mat este vyssie po nej :wink: ... ved aj ja som tento mesiac ovulovala s vyssou t o 0,2 stupne
22. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyssie teploty ma netrapia...len mi je divny ten skory pokles a nasledny vystup....ale uvidime ake budu teploty dalej.... zariadim sa potom podla nich... a ked budu nejake divne tak zajdem k dr.
22. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, len ten vystup bol taky mierny a zase to dnes kleslo, tak to ozaj nevyzera, ze ovu uz bola .... no, ine ako pockat ti velmi nezostava :unamused: ... dufam, ze krasne vyletis cez vikend a bude po probleme :wink:
22. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si prosím bábo... :frowning2: môžem sa pridať? :confused:
22. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli vitaj :sweat_smile:
22. jan 2010 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále evitík :slight_smile: ...ďakujem...ako sa mi máš? Ako sa cítiš? :slight_smile:
22. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa velmi dobre....a co ty?
22. jan 2010 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga presne to si zelaam :grinning:
ahoj slavulik jasne pridaj sa..... objednavka tvoja uz bola zaslana uz len cakaj na dorucenie :wink: :grinning:
inak napis o sebe nieco kolko sa snazite a tak...
servus evitka :slight_smile:
22. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahojky :slight_smile:
22. jan 2010 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne je momentálne dobre....ani včera mi už nebolo zle, takže to prikladám niečomu čo som zjedla a neurobilo mi to dobre...ale čo to bolo..netuším..uvidíme ako večer. :slight_smile:
22. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu....vitam ta :slight_smile:
Kati....tak znova uvidis, aka bude teplota zajtra .... :unamused:
22. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: snad to tak aj bude, katka
slavuli, vitaj :wink:
22. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka. he snažíme sa už skoro 11 mesiacov, mám síce dve detičky, ale chcem ešte jedno, pretože mám nového partnera a chceme spoločné mimi, kým sme ešte relatívne mladý.. :wink: bola som aj na clostíku mesiac aj na duphastone, ale bolo mi z tých hormónov na prd, tak ich už neberiem. CHodím maximálne na folikulometriu a robím si graf, aj to už tento mesiac končím, lebo som z toho len nervná...potrebujem sa trošku odpútať od toho..tak asi toľko. :wink:
22. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavulienka a kolko mate aj s partnerom rockov? ja inac sa tiez bojim akychkolvek hormonov, lebo so mnou robia neplechu..aspon to tak bolo ked som sa pokusala brat HAK.... nemohla som, pretoze mi bolo velmi zle...
22. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dievcata :wink: pockame na dalsie teplotky a uvidime a dakujem vam ze ste sa mi venovali :slight_smile:
22. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... :slight_smile:
tiež by som sa rada pridala do vašej skupiny, pretože sa s partnerom pokúšame o tretie dieťa...teda chceli by sme chlapca...kedže doma máme dve baby...tak mi príde názov témy veľmi aktuálny k mojej situácii... :grinning:
22. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, stojdulka :slight_smile: .... jeeej, ako sa to tu rozrasta - to bude tehuliek :dizzy_face: ... inak tazka uloha - ked je snaha o konkretne pohlavie :wink:
22. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prajem vsetkym tehulkam a snazilkam, nadejnym tehulkam krasne ranko :slight_smile:
ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose zase som trosku vystupila
dnes som doma, lezim v postielke a dufam, ze sa tej choroby rychlo zbavim, aby sa vo mne mohlo pohodlne usadit vajko :dizzy_face:

vitam nove snazilky :slight_smile: stojdulka, tak to si na tom podobne ako nasa titulienka, oni maju 3 baby a teraz tuzia po chlapcovi :slight_smile: verim, ze sa vam podari
22. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuš ja mám 33 a on 37..., ale on detičky nemá žiadne, len ja z prvého manželstva....a keďže sa strašne milujeme, tak chceme spoločný plod našej lásky... :wink:
katka, rado sa stalo ... aj ked myslim, ze sme ti velmi nepomohli - rada vacsinou vzdy znie - treba si este pockat :sweat_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok