• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
fuuu :frowning2: ... tak to mi je luto .... a aj vam nasli nejaky problem?
23. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme v hohode. Co sa týka Livie, tak vraj bol pravdepodobne slaby geneticky zaklad. No a my sme zdravi vraj obaja, nevieme preco sa nam nedari.....
23. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste sa ako dlho snazili
23. jan 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, ved uz to je aj riadne dlha doba .... to je najhorsie, ked nie a nie otehotniet a lekari povedia, ze nevidia problem ... to musite byt silni ... drzim palce, aby ste v utorok dostali najkrajsiu spravu :slight_smile:
23. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, len nech tych dobrych sprav je viac, vsak? :wink:
23. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
same dobre spravy :slight_smile:
23. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak moja hadica ma poriadne natahuje :frowning2: :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
23. jan 2010 o 16:11  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, titu, aaaach :unamused: ... a teraz uz nechodis k dr. ?
23. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
23. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne chodim ....bola som v stredu a mala som viac folikov len ziaden nejak dominantny tak uvidime neskor ...dal mi uz aj od dalsieho cyklu clostilbegyt + duphaston ..takze uz nech pride ovu alebo mrcha ...aby som veddela na com som..lebo to cakanie je poriadne na nervy...
23. jan 2010 o 16:22  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ahoj, ako sa mavas?
titu, tak to verim (akurat cakam na mm, nech uz sa konecne pohneme s tym stahovanim a tiez som uz nervna... :slight_smile: ) ... a to dozretie folikulu sa uz teraz neda nejako podporit-takto v strede cyklu?
23. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj titu, ti poriadne hadickujes :angry: stale ta to tak natahuje :angry:
23. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga uz asi nie ....ja to uz necham teraz tak ...v novembri som mala ovu na 34DC takze este mam par dni :grinning: :grinning: ..no uvidime...
ale aspon ze uz od dalsieho cyklu to trosku nastimulujeme a to ma tesi :wink:
23. jan 2010 o 16:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, ako sa citis?? :wink: nejake priznaky???
23. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto je moj grafik, teplotka je v kruzku lebo som v noci sla cikat a dalsi raz som sa prebudila, skoro mi oci vypadli, hrozne sa bojim ze klesnem :confounded: :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
23. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj to je na nervy ... a sranda, ze t sa ti drzi stale cca rovnako - takmer ziadne skoky
majuska, v pohode zatial , takmer bez priznakov, ani tehu sa necitim byt (momentalne len prsia vacsie :unamused: )
23. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak luga to je super, :wink: take tehotenstvo je najlepsie :wink: bez priznakov :wink:
23. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis, ze cikanie moze takto zvysit teplotu? neboj, aj keby klesnes, este to nic neznamena, ved aj ja som kleskla a potom som vystupila az den pred ocakavanou mrchou ... citis sa nejako inak?
23. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, len potom mam taky maly strach, ci je vsetko ok :slight_smile: ...ale tiez si myslim, ze priznaky este len mozu prist , ved som len na zaciatku ...
23. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie normalne, akurat ma prsia nebolia co mi je divne, vzdy bolia aj tyzdne pred mrchou ?? :confused:
baby obchrachlite ma celu tehu vyrusikmi prosimmmmm :confused: :sweat_smile:
23. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a stimulovanie je potom hned od zac. cyklu?
23. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mannee vitaj medzi nami snazilkami :wink:
23. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: majus, az tak - tak chrchlat nebudem, len tak decentne tfuj, tfuj, tfuj T T T T T T T T T T T T - ale su velmi nakazlive :slight_smile:
23. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixixi, no to ma tesi luga, ak ma nenakazis to budem pocas mrchy plakat :wink: chytam tie pluvance jedne nakazlive :grinning:
23. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: coby si plakala ... nebude dovod, ked to tvoj chlop zobral do ruk :wink:
23. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga smej sa mi :angry: ak to mojmu chlapovi tento mesiac vyslo to mi bude do konca zivota vyhukovat ze mam vsetko nechat v jeho rukach :grinning: no to hadam nie :dizzy_face:
23. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak terat neviem, ci ti mam drzat palce, aby si bola tehu, alebo teda radsej ani nie :grinning:
ale zase nech teda vsetko riesi, ked sa mu chce, nie :wink:
23. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda, ale vies aky su chlapi luga :grinning:
23. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ... ale zase ako ktori :wink: ...ale ved by ti teraz spravil taku radost, tak to by si mu aj mohla tolerovat, ze sa bude "trosku" vypinat :slight_smile:
23. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to slovko vypinat to je asi slabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale teraz sa len pekne modlit aby som nepadla na rit :angry: boze prosim uz ma boli ritka z tolkeho padania :rolling_eyes:
23. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok