• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
adu - super vec je to :wink:

mony, nooo, zatial to vyzera pekne :wink:

ninka, a uz aj vyberas kocik a vybavicku? :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mony a testííík???
26. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj willi...
No kočík máme po malej, na jar ho dáme dokopy a vlastne ak to bude dievčatko, máme všetko... :wink:
Kupujeme akurát plienky... Už máme plnú poličku. Lebo sú drahé, no a kým mám plat, mi to je jedno... :wink:
Inak volala som na kliniku a na výsledok sa čaká vraj 2 dni,tak som si prehodila krv na zajtra,aby som mala výsledok už piatok.... :confounded: Bojííím...
26. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kocik po malom predali a kupili novy
26. jan 2010 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a muž kúpil monitor dychu, niekde za super cenu splašil a kôš na plienky... On je expert na prekvapenia... :wink:
26. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony....ty si podla mna jasna....ukazkovy tehu graf!!! :grinning:
Ninus este je skoro na testik :slight_smile: ja mam cylkus tak 33 -34 dni . Ovu bola trosku posunuta, takze ak bude LF 15-16 dni musim este vydrzat.
Ninka a tebe drzim palceky!!! :grinning:
ahojte babule, jeeeej mony ty to mas pekne nadejne,
baby ja odpadam, robila som tehu test a je krasne bielucky s / :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
26. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka - super, takze vybavicka po malej by bola :wink: ...a plienky myslis latkove? To kolko ich kupujes? :grinning: ...a ten vysledok bude ok, uvidis, ale chapem Tvoje obavy :slight_smile:
mony, podla mna to ide pekne ku dvom //
majuska :angry: ...
26. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....to vazne???ani duch?a teplota krasna..... :frowning2:
Ninka, prosim ta, mozes sem dat este raz link na ten teplomer, co si mala? nemozem to najst :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju.....ale vsak si len 11 DPO to este nemusia byt dve //.... nezufaj....
26. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ja uz tiez okukujem kociky, ale ten Tvoj ma teda fakt zaujal...velmi sa mi paci aj chicco S3, ale ta cena :rolling_eyes: ...no uvidime, este mame cas :dizzy_face: ...evitka, Ty si ho kupovala cez internet alebo priamo z obchodu?
26. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby vazne, mam ten testik pred sebou, a brusko ma zacina tak tupo pobolievat ako pred mrchou , ale samozrejme este tu mrcha nieje :wink: baby ani niesom smutna, neviem, ale ja som to vedela, a aspon nie som az taka sklamana :wink: pojdeme do dalsieho mesiaca :wink:
26. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho okukala v obchode a potom kupila cez net, ale kedze ten internetovy obchod bol nejakych 30km od nas, tak mi ho pani majitelka doniesla bezplatne az domov
26. jan 2010 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, pocity na mrchu som mala aj ja, cca do 8 tyzdna :wink: , takze este nie je nic uzavrete
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super evitka, donaska domov...a smiem sa spytat na cenu? :confused:
26. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela kociek chodi na kociky do PL, niektore su za velmi dobre ceny udajne
26. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa citim na mrchu...ale strasne..... :frowning2:
26. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, no troska na 2percenta stale dufam, ale na 98percent verim ze niesom, to aby som nebola sklamana :grinning:
26. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi 235€, bol v akcii a bez autosedacky kedze my mame po Adamkovi, ale inac s autosedackou normalne stoji asi 285-320€
26. jan 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Majuš prestaň kurnik!!! Ja som mala 11 dpo negatívnu krv!!!! Tak čo tam jeden trápny test! :wink:
Že látkové... Adi ty máš nápady... :grinning: Pampersky kupujeme... Každý mesiac tak 4 balíky keď sú v akcii... :wink:
Ja sa na kočíky ani nekukám, zistíte,že to vlastne nie je také dôležité... :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby a som rozhodnuta uz som aj volala zajtra idem k dokimu ...namiesto ducha na ovu teste ho mam na tehu teste kuk album :angry: :angry: :angry:
26. jan 2010 o 09:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, ok, ok :wink: ale mna ten test vobec netrapi :wink: som az privelmi kludna :grinning:
takze zasoby uz robite :wink:
26. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, Ty si ktory DC?

majuska, este vydrzis tyzden a uvidis :wink:

evitka, velmi dobre ste kupili :slight_smile:

ninka, ale aj latkove budes predsa potrebovat :grinning: , a to uz aj vies aku velkost Ti treba? Ty si riadny expert :grinning:
26. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu :confused: , nieco sa tam ukazuje...ale ja tiez nemam dobre skusenosti s duchmi :unamused: ...ale ak ides zajtra k doimu, aspon Ti zoberie krv a budes vediet viac...no a zajtra skus dalsi testik :wink: ...drzim palce
26. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wili, vydrzim neboj :grinning: neubudne zomna :grinning:
26. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa nejako rozpisala :grinning:
26. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi aj ja pocitam ze je to blud ....no ved odkial by sa tam nabral :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:50  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, nemyslim, ze je to blud, ale treba pockat na zajtrajsi test, ci bude trosku silniet :sunglasses: a on bude :grinning:
26. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok