• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
willi no bolo by to super ale neviem ...aj ked napr. prve tehu som mrchovala do 8.tt cize aj v druhom mesiaci :sweat_smile: :sweat_smile: ..zeby repete :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:57  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasné že viem... 1. mesiac jednotky, druhý,tretí dvojky... :wink:
26. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi .... este len 23.DC .... :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no titu, clovek mieni, Pan Boh meni :grinning:

ninka, jasne, ved Ty uz si skusena mamina...budes moja poradkyna :grinning:

adu, tak to mas este cas :wink:
26. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina dobre robis, budes aspon poriadne pripravena na babano :wink:
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NO TITU,TY SI EXPERTKA... :slight_smile: JA SA POCIKáM OD SMIECHU KEĎ SI TEHULA... TY SI TU MERIAŠ PODSTIVO TEPLOTKU... :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu drzim palce... zajtra uvidis co ti povie aj lekar/ka.. :wink:
26. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na tých plienkach to je podla kíl a na začiatku väčšinou bábenka rovnako priberajú a spotrebujú enormné množstvo plienok, neskôr už tolko nekakajú,tak ich je menej,ale nie sú lacné a materská nie je bohviečo,tak kupujeme... Akcia-kúpime... :grinning: Všetci sa smejú keď ku nám prídu,že si možme otvoriť obchod,ale tak plienky sú ,,spotrebný,, materiál, no nie?? Musíme ich kúpiť tak či tak, teda ak niekto nedá prednosť látkovým, ale to ja by som asi radšej nejedla,keby nemám korunky na papierové.... :zipper_mouth: :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka no povedz ..to co ma toto znamenat :grinning: :grinning: :grinning: no ale uvidime zajtra
26. jan 2010 o 10:14  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu drzkam ti palceky :dizzy_face:
26. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus dakujem aj ked s tym velmi nepocitam :sweat_smile:
26. jan 2010 o 10:19  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No titu to by bol ešte väčší extrém ako ja! :grinning: Normálne som zvedavá!
26. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu.....ukazkovy duch....ale minuly mesiac som mala este krajsieho a nic z toho.....ja len aby si potom nebola moc sklamana :frowning2:
ale samozrejme ti prajem, aby len zosilnela! :grinning:
26. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....nemas prosim ta link na tu stranku, z ktorej si si objednavala teplomer? nemozem ju najst :unamused:
26. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu praveze ho vobec neberiem do uvahy akoby tam ani nebol :slight_smile: ...neviem odkial by sa tam nabral a nebudem vobec sklamana ....pretoze ja stale cakam na ovu :grinning: :grinning: ....
a k dokimu idem hlavne aj kvoli grafu , ze kde v prdeli je moja ovulka :grinning:
26. jan 2010 o 10:23  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tie duchy niečo znamenajú podla mňa... Inak by sa nikdy neukázali, nie?? :confused:
http://www.docsimon.sk/tovar/microlife-mt-16f1-digitalny-teplomer
26. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja som nemala este ani raz ani len ducha..ani takeho malinkeho..ale raz sa na testiku urcite ukazu // :sunglasses:
26. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to si bud istaaaa :wink:
26. jan 2010 o 10:32  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka titu :grinning: :wink: :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda budeme coskoro tehulka :dizzy_face: :wink: uvidite babule :wink:
26. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne majuska, netreba prestava verit....chytajte - tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj :wink:
26. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytam willi :grinning:
26. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wili, no presne toto nam chybalo, :grinning: aby nas niekto riadne obchrachlil tehu virusikmy :grinning: diky :dizzy_face:
tak teraz to uz musi byt tutovka - tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj :grinning:
jaaaaaaj willi..jeden (ale taky poriadny) som si slohla aj ja :grinning:
26. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda musi byt tutovka :grinning:
26. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, vsetky poctivo chytajte :grinning:
26. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po tychto virusikoch skuste niektora dostat mrchu baby :grinning:
26. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chytam co najviac :grinning:
26. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok