• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
black...dakujem ..ja som uz zvyknuuta na nu cakat dlhsie :grinning: :grinning: ....a rozdiel by bol fakt dost no uvidime...pijem uz 3 mes. alchemilku a beriem vit.E a kyselinu tak zeby sa zacali diat v mojom tele zmeny to by som bola rada..nechame sa prekvapit...
este sa opytam ked ma prist ovu tak teplotky idu akym smerom..? este sa v tom tak velmi nevyznam nech viem ...
28. okt 2009 o 09:23  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky black, :wink: dnes som uz ok, vcera som sa citila mizerne ale baby asi viete o com hovorim :confused:
tak sa drzkajte a vam co teraz mrcha ma prijst to nech sa vam vyhyba :sunglasses: :sunglasses: od dnes mam zas chut ist do boja :sunglasses:
28. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej akurat mi dosla zasielka ovu testikov :grinning: :grinning: ..necakane ..cakala som ich az v piatok :grinning:
28. okt 2009 o 09:29  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si ovu test este nikdy nerobila, tak ak sa teraz nepodari, vyskusam najblizsie
28. okt 2009 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super .....ja som s nimi spokojna a objednavam ich odtial
www.b-mat.sk/shop :wink: celkom fajn ceny
28. okt 2009 o 09:31  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, obvykle teplota pred ovu klesa, ale niekomu klesat nemusi, len zrazu den po ovu vystupi.

majuska, citime sa tak urcite vsetky, ked nam nedari, ale mam pocit, ze po 10 nezadarenych cykloch, som uz ovela kludnejsia a stale verim, ze raz to pride, len sa menej stresujem. Ale na to sme tu, aby sme si zlepsovali naladu a navzajom sa podporovali :grinning:
28. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, mne sa t drzala pred ovu nizko na jednej hodnote, ale tam je dolezite skor to, ze po ovu dost prudko vystupi http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
28. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, tak ty si tam mala poriadnu priamku pred ovu :grinning:
28. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, sme na tom uplne rovnako, tiez desiaty cyklus - cakam na vysledok a ked do januara nic nebude, ide sa k dokimu riesit - ale ja dufam, ze bude, bo nemam rada doktorov :grinning:
28. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, mam rada ciste linie :grinning:
28. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak tomu hovorim graf :grinning: z takeho to uz aj ja viem citat :grinning: ukazkovy ako z knizky :grinning: len tak dalej
28. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, len co na tom, ze mam pekny graf, ked vysledky ziadne :sweat_smile:
28. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titulienka, fajny obchod, nieje to tam drahe :wink:
28. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja si objednavam tie pruzkove 5ks za fakt ani nie 4 eur
28. okt 2009 o 09:44  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, davaju tie vitaminy nieco???? pregnacare????
28. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, su super ceny, :slight_smile: ako dlho ti trva az ti to donesu domov???
28. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, mm ma vcera potesil, hovoril ze by sme nejako buduci rok mohli ist na dovolenku,:slight_smile: fakt ma potesil, asi potrebujeme troska oddychu, :slight_smile: a myslim ze nam to len a len prospeje :slight_smile:
28. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga vypluj tie slova ze vysledky ziadne, :wink: uvidis za par dni :wink: musi to vyjst :wink: len sa nestresuj :wink: drzkam paluchy :grinning:
28. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus teraz som si objednala v nedelu a dnes je streda :wink:
28. okt 2009 o 09:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze vitaminy mozu zabrat niekomu, kto fakt ma nejaky nedostatok niektore vit. kvoli metabolizmu, inak asi nie ... beriem uz tretie balenie femibionu a povedala som si, ze ak neotehotniem, tak je posledne ... a to s tou dovolenkou len ticho zavidim, ja mojho muzicka nemozem prehovorit, stale sa vyhovara a tiez by sa nam oddych zisiel
28. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to super, velmi rychlo cize max 4 dni :wink:
28. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, uz vypluvam, pardon, ja to uz beriem nejak automaticky a mas pravdu, ved este nemozem vediet :slight_smile:
28. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ani nevies,ako by som vymenila tuto dovolenku domov za nejaku niekde pri mori, iba ja a mm :confused: ale povinnosti nas volaju domov :angry: ta zmena priezviska je brutal , ale dufam ze ho zmienam iba raz v zivote :grinning:
proste ja uz citim ze potrebujem oddych od vsetkeho tu, :wink: vzdy o dovolenke ja zacina, ale vcera ma mm prekvapil :grinning:
a s tymi vitaminami,??? no neviem , bud funguju alebo nie?? :confused: kupila som si 2 balenia, cize teraz koncim druhe, a 3 zacnem za par dni, ak nezaberie :grinning: to uz nebudem kupovat :angry: zbytocne vyhodene peniaze :confused:
28. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja beriem len kyselinu listovu, nic ine, ani pri malom som nic ine nebrala
28. okt 2009 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spravila ovu testik a fakt je tam druha slabulinka co znamena ze vazne za par dni moze dojst ovu ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..tak budem testovat kazdy den aby som ju nezmeskala :grinning:
28. okt 2009 o 10:03  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez kyselinu listovu ale aj E-cko a pijem alchemilku 2x denne...zeby sa to vazne napravilo tie moje neskutocneeeeee cykly :sweat_smile:
28. okt 2009 o 10:04  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus a kde zijete vlastne? no, veru, pobehat vsetky tie institucie je nanervy :confounded:
28. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, tak to je super :slight_smile: a tie vitaminiky ti mozno vazne pomohli, ved E-cko je na to, aby lepsie dozrievali vajicka, ked lepsie - rychlejsie dozreje, tak mas skor ovulaciu, takze je to mozne :slight_smile:
28. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja mam toto uz 11. cyklus, 10 bez vysledku uz bolo... ale sme na tom zhruba rovnako :slight_smile: ja len dufam, ze max. 12 a budem tehula :dizzy_face:
28. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ako tu pisete asi najlepsia je ta kyselina listova , Ecko a popri tom nejake cajiky, dam si poradit ako nahle douzivam co som kupila to skusim zmenit :wink:
tita drzkam palceky, :wink:
luga my zijeme v uk, ale ked ideme domov, to ideme vzdy pozriet jeho rodicou v PL, potom k nam na SVK a ked dojdem spat do uk, to som viac unavena nez oddychnuta :unamused:
ale s tymi uradmi, to sa ma ani nepytaj, kazdy stat inny mrav, zo svadbou bola haluz, :wink: ako som napisala kazdy stat inny mrav, doslova a do pismena :slight_smile:
28. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok