• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
autor
Ja si pri malej vobec nepamätám prvé pohyby, viem len že muž 1. krát cítil 29.9.2004 ako kopla, lebo to bolo na bratove narodky... :slight_smile: No a ja som to cítila cca mesiac predtým už...
Je to super pocit, lebo doteraz to bolo všetko také neuveritelné.... :slight_smile: Ale ja sa aj tak snažím nejak sa netešiť,kým nebudem mať všetko ok... Viem, som hrozná,ale neviem to ovplyvniť... :angry:
27. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, jasne, ze nemusim stale nieco citit... :wink: a dakujem za doveru :wink:
adu :grinning: ze super graf!!! :grinning: dakujem, dufam, ze nepadnem na rit :angry: a ty este vobec nebud sklamana, mozes zacat stupat kludne az v case mrchy, hlavne aby si neklesla :wink:
slavu dakujem :wink: ale aj ty mas krasny nadejny grafik, nerozmyslala si nad testikom? Podla mna si 13 DPO, uz by mohlo byt nieco vidiet :wink:
mony!!! testujemeeeeeeee a budeme tehule :slight_smile:
27. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, v piatok dostanes skvele testy a uz sa zacni potom rychlo tesit, aby si nemala depresivne dietatko!!! A posluchaj nas uz konecne!!! :wink:
27. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rozkaz Black... :wink: :slight_smile: Slubujem,že maximálne po 16.2. (4D) keď bude všetko ok, puknem od radosti... :wink:
27. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black.....ked som pozerala tvoje grafy, tak fakt tento mas vynimocny!!! drzim ti palce moc moc moc!!!
Slavu....ty uz kludne mozes skusit test si myslim.... :grinning:
27. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, mam z teba radost :slight_smile:

adu, bodaj by sme mali pravdu :wink: ale fakt sa bojim tesit sa dopredu, zatial len verim :dizzy_face:
27. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky ja som dnes testla :frowning2: , viem ze je skoro, viem ze to nemusi nic znamenat, ale bol biely ako sneh.
Plus tie moje prsia, cize nadej dnes kope hrob :frowning2:
27. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky...ja budem musieť testnúť v piatok ráno, lebo mám ísť na rontgen zubov, tak aby som vedela, či môžem ísť či ee....no ale do piatku sa ešte môže kadečo zmeniť... :zipper_mouth:
27. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, este je skoro a fakt si tam nic nemusela mat, prosim nesmut :frowning2: teplotky mas stale vysoko a 10 DPO je naozaj este skoro
slavu, podla dnesnej krasnej teplotky si myslim, ze na ten rontgen nepojdes :wink: :zipper_mouth:
:slight_smile: black....ani si to nevieš predstaviť aká by som bola šťastná....by som normálne Ťa prišla vystískať do Malackova... :grinning:
27. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: slavu, kludne aj do BA :wink: to mas trosku blizsie, tu pracujem :wink:
27. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slavu a vy sa kolko snažíte??
27. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony.....na grafe fakt nemuselo byt nic na 10.DPO!!! to absolutne nic neznamena!!!! testovat budeme ( ja teda, ak nebudem mat 36,2 :slight_smile: 1.2., tak ako sme si slubili,ok? :grinning:
27. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ahojte, tak ja uz padam na dno http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
27. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zase po 100 rokoch :dizzy_face:
nakukla som a nedá mi to nenapísať - Black - držím silno silno palce, nech je tento cyklus ten pravý...!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a vlastne všetky sa držte, nádej zomiera posledná... :dizzy_face: :wink:
27. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah, pekny grafik
blacky len tak dalej pekne stupas,
ludinka tak ovulka uz asi bola :wink:
27. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...dobre...urobíme si výlet... :wink:
ninuš...my sa snažíme už pomaly rok... :frowning2:
27. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj weja....a ty sa mas ako?
maju....to mi je luto.....ale pozri na lugu, ona klesala dva dni pred mrchou a az tusim v den mrchy stupla.....
27. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, ale u mna je dnes den mrchy :sweat_smile: :wink:
baby nebojte znasam to lepsie nez som si myslela, ja som to aj tak cakala :wink: nie je to taky bolestivy pad na ritku :grinning:
27. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majus prosim nesmuuuut.
Ideme do toho spolu .....takze mame dalsiu sancu na valentina. To budu speci vajka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a speci romanticke rybky.
Nas plan bol mat babo narodene v roku 2010, ked sa ani do marca nepodari zamiesit na pampusika, tak neviem neviem.......
27. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj weja medzi nami
:wink: teraz treba drzat palce blacky, sa mi zda ze ona je teraz najblizsie k nemrche , mam pravdu babule :confused:
27. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony hod sem tvoj grafik :wink: ty si asi pred blacky vsak :grinning:
mony, nesmutim, ja som to aj tak vedela :wink: proste ide sa do dalsieho kola :wink: nebolelo to ako minuly mesiac, :wink:
27. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj....neviem, preco som si myslela, ze zajtra ... :confounded:
27. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, moze byt aj zajtra nikdy ju nemam pravidelnu :wink: mozno mas pravdu,
ale overovala som krcok a je stale hrozne tvrdy a zatvoreny a este stale nizko :wink: ale zachvilku si pojde hore :wink:
27. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju.....velmi by som ti priala, aby ostal tak, ako je :slight_smile:
a nezabudajte na moju mrchu-nemrchu :grinning: :grinning: :grinning: ja som s Black narovnako :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, no ja sa mám "výborne" - akurát dnes došla mrcha... :angry: takže zasa nič... už neviem, či tým spermiám alebo vajku (alebo obom) treba doručiť kolkovanú žiadosť, aby sa uráčili nejako zahniezdiť, alebo čo... :confounded: :angry: :frowning2:

tak sa pripájam k valentínskemu snažilkovaniu :dizzy_face:
27. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak ti si z black rovnako,
a mony kedy?? kto ma byt prvy??
27. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony je den pred nami :grinning:
27. jan 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja.....nesmut....aka to bude romantika..... valentinske babo.... :slight_smile:
mne vychadza na valentina asi dalsia ovulka :grinning: a 18.2. mame 4. vyrocie svadby ..... :grinning:
27. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok