• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
tak mony je den pred vami, budem vam moc moc moc moc drzkat palceky
weja a ty merias, ci trafiate do cierneho :wink:
27. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska, meriam, meriam, už hádam aj 2 roky :confounded: ale už aj triafame do čierneho, za tie mesiace už poznám svoj cyklus ako hodinky, len čo z toho... :angry:
ale na Nový rok som si dala záväzok, že toto už bol posledný Silvester, ktorý sme trávili dvaja, takže - očakávam zázraky... :grinning:

...a kedy sa chystáte testovať??? budem to sledovať... :wink:
27. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja a aj ste zistovali, v com je problem?
mame hromadne testovanie 1.2., ak teplota neklesne :grinning:
27. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejus, ja som uz testovala vcera rano :wink: a testik bol cistucky, chvalabohu dakujem bez ducha, neznasam ich z celeho srdca :wink: radsej znesiem mrchu nez ducha
:grinning: no ja som tiez zvedava kedy sa rozhodnu babule testovat??????????/ hmmm??? blacky a aduliak, 1.2, ale co nasa mony?? kedy ides testovat
27. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďka, problém nie je v ničom... :confounded: MM má SPG nadpriemerne dobrý, ja som zdravá ako repa, všetky testy ok, dokonca 2x som už tehotná bola - bohužiaľ zakaždým neúspešne, takže neviem.... jediné vysvetlenie, že sviňa osud nás poriadne skúša a naťahuje, ale snažíme sa nevzdávať... :wink:
fúúúha, tak to je ťažký víkend pred vami - hotová skúška nervov :grinning:
27. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky ked sa krcok znovu posunie hore a zmakne troska, tak pride mrcha ?
Lebo ten moj uz to spravil ........
27. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejus, mi tie nervy uz mame za sebou :grinning:
teraz je rad na nich :wink: ako sa hovori treba mat aj trosku stastia a ako hovoris ze si uz par krato bola tehula, ako si na to prisla??? prepac za opytanie ale fakt ma to zaujima
27. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja, dakujem krasne :slight_smile:
nestiham vam ani na vsetko poodpisovat

majuska je mi to luto :frowning2: dufam, ze nas este prekvapis :wink:
a chystame sa 1. 2. testovat vsetky tri: ja, adu aj mony :wink:
a mony ty laskavo nevymyslaj a vysvetli tvojmu krcku, nech sa zase rychlo stiahne, lebo asi nieco zle pochopil :wink:
27. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som niekde medzi mony a adu, pretoze ja som mala pocit, ze ovu bola v nedelu a ff mal pocit, ze v pondelok :wink: tak som sa rozhodla, ze bola v noci z nedele na pondelok :wink: :grinning:
27. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky dam krcku pisomne napomenutie :grinning: ze nerespektuje pokyny nadriadeneho :sweat_smile:
27. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska, no prišla som o bábo 1.x v 12tt a 2.x v 19tt, takže som tehula naozaj bola... :wink:
no uvidíš, možno si to ten test ešte rozmyslí, veď 10DPO sa ukážu // len málokomu :wink:

Mony a kedy ne/čakáš mrchu? lebo krčok mäkne až tesne pred tým.... neviem, koľký DPO si...? :confused:
27. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejus, tak to mi je hrozne luto :cry: prepac ze som sa opytala :unamused:
len som chcela vediet lebo minuly mesiac som mala ducha na teste, ze ci si nieco take zazila
a neboj u vas je iste ze sa babatko uhniezdi, ....ja nemam tusenie ci sme v poriadku :confused:

baby hodte tu vsetky grafiky, chcem si ich porovnat, sup sup vsetky tri :wink:
27. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji ja tom takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f , cakam mrchu tak o 5 dni zhruba mozno neskor lebo ovu bola posunuta. Mozno ma prekvapi a pride skorej potvora .
27. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony spravne :grinning: :grinning: :grinning:

weja to je strasne, ved 19 tt je uz hrozne vela!!! :confused: :frowning2:
27. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony necakaj mrchu, cakaj krasne // na teste :wink: este nieje nic stratene :wink: :wink:
27. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony a este som ti chcela povedat, ze mne sa krcok ked tak posunie az v ten den tesne pred tym ako dorazi mrcha. Minule som mala este vecer krcok tvrdy a nizko a na druhy den rano uz bol makky a vyssie. A hned na to dorazila mrcha.
27. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule podla mojeho oka vsetky tu ste nadejne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky a nejdeš testiť so mnou v piatok ráno? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no co to na to??
27. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, ducha som mala teraz v novembri aj ja, dokonca na druhý deň mi vyšli už krásne //, aj na tretí, ale potom zasa nič a po 5 dňoch meškania dorazila mrcha :angry: takže niekedy sa aj takéto veci dejú... :angry: :angry: :frowning2:
ale u teba sa to ešte môže zmeniť, veď 10DPO je fakt ešte skoroooo... :wink:
Mony, krčok ešte nemá nárok vyliezať hore, veď nie si pred mrchou... to je len dáky prechodný stav... :wink:
držím vám všetkým palce!!! :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji podla mojich ''ciciek" ja uz nie, ale bodaj by ma hus pecena kopla a motyka vystrelila :dizzy_face:
27. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji to je strasne ako sa s tebou vsetko zahrava a viete pricinu ?
27. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejus, no proste zivot je obcas hnusny :angry: :cry:
wejus, overila som si krcok a uz je vyssie a troska makksi, takze mrchula bude coskoro tu :angry:

mony pekne si to povedala :grinning: bodaj by hus pecena kopla a motyka vystrelila :grinning: skoro som sa pocikala ked som to precitala :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mony, príčina zakaždým iná - v 12tt missed a v 19tt boli dieťatku zistené vážne vývojové chyby nezlučiteľné so životom, nerada by som sa o tom rozpisovala, ale skrátka to skončilo.... :frowning2: no čo už, je to za nami, snažím sa myslieť radšej na budúcnosť, ale teraz sa snažíme už rok a nič, tak to vie tiež dobre človeka zdeprimovať.... :pensive:

Black, no čo - testneš v piatok? :wink:
Majka, pokiaľ nepríde mrcha, ešte nič nie je isté... :slight_smile:
27. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Weji prepac
27. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony krasne si to povedala :grinning: :grinning: bodaj by :wink:
slavu nenahovaraj ma :wink: ja som uz mala chut aj dnes testovat, ked som videla tu teplotu, ale musim vydrzat :wink: aj tak by tam dnes este nic nebolo vidiet a ducha si neprosim :wink:

ake ste vsetky nedockave :wink: :grinning:
27. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejus, neviem co ti mam na to povedat, ...proste hlavne sa snaz teraz pozerat do buducnosti , to je hlavne,
wejus, u mna sa snazime toto je 7cyklus, a nic, 1duch, ?? a to bolo vsetko, a uz ma to zacina trapit ci je vsetko s nami ok :angry:
blacky testnes v piatok???????????
no ja viem pokial nieje mrcha niet sa co strachovat :wink: ale ja uz viem svoje :wink: kychla som tak to je pravda :grinning: a zas som kychla takze je to potvrdene :grinning: mrcha dojde :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu a krasnu fotku mas :slight_smile:
27. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejus, a mozem sa opytat ci si mala nejake tehu priznaky?? ked si bola tehu??
27. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok