• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
no mati ja som dnes mala taku teplotu, aku som v zivote nemala, tak dufam, ze mam sancu, lebo ked padnem na rit, tak sa asi zblaznim :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
vzdy som mala tak max 36,8 a som si vravela, ze ked si niekedy najdem na teplomery 36,9, tak budem isto tehula... no a je to tady a ja neviem co si mam mysliet :sweat_smile: :confused:
27. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale uz by ste fakt mohli zo sebou robit vsak nemam komu podavat rady o tehu...(robim si srandu viem ze robite vsetko preto aby ste boli)
27. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati jasneee... :grinning: uz ta budeme posluchat a budeme razom tehule :wink:

a mati, ty si kedy spozorovala, ze chodis castejsie na wc-ko??
27. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem dostavat rady!!!! :slight_smile:
Black...ti hovorim, ze ak mas teplotu, ktoru si este nemala, je to obrovska sanca!!!!
ja keby mam 37, tak si myslim,ze som tehu urcite :grinning:
27. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black zaujimavy graf dobre ti tie teploty skacu...kedy by si mala dostat ms?
27. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to som si aj ja hovorila a teraz je to tazke :wink: uz nech je nedela - pondelok, ked aj vtedy budem mat taku teplotku, tak uz budem verit :grinning:
mati, v nedelu - pondelok :wink: dufam, ze nepride mrcha jedna!!!
27. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blac ale ty mas pekne IP na ten 6 den ..juuuuuuuj uz len nech sa to drzi hore :wink:
27. jan 2010 o 16:10  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu myslis??? :confused: :confused: :confused: aj ked mi to hned nevyskocilo hore???
Bola som chora, tak som myslela, ze ta teplota je z choroby, ale to som bola chora uz 4. den a den predtym som dokonca cely prelezala... tak neviem...
27. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu mas pekny grafik,velmi pekny...

black ja som nechodila castejsie a ani nechodim.ja som zacala na sebe pozorovat zmeny ze mi zvyklo byt zle od zaludka rano a vecer ale nie nejak strasne,po chvili to preslo.a potom mi ms meskala tak som si spravíla test a nasla //.v tom okamihu som nevedela co mam robit.kazdy spal a som sa na wecku rozplakala od stastia.a potom som sla do roboty,akokeby nic.toť moj pribeh... :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black myslim ak sa udrzis hore aj zajtra aj pozajtra tak uz budes hore pekne 9.mes. drzim palce
27. jan 2010 o 16:13  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Titu....Black ma uzasny graf!!!ja jej to hovorim stale! :slight_smile:
a ty si na tom ako s ovulkou? alebo tehu testik dalsi? :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ty hadica jedna :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:13  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati :slight_smile:
tak aspon vidim, ze u kazdeho to prebieha fakt rozne! Ja som myslela, ze automaticky kazda zacne behat na wc-ko len ten cas sa moze posuvat...
takze fakt uz cakam len na vynechanu mrchu a krasne teplotky :wink:
27. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....vsak to....ja mam vzdy hadicu :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu..bola som na usg su tam 2 foliky..jeden 12-14 mm takze ovu ma prist pocitam 5-6 dni sakris dufam ze pride a aspon jeden dorastie a praskne :wink:
a testik jasne ze dalsi sduchovnately... :wink: ale ja som vedela ze to nemoze byt tehu :wink:
27. jan 2010 o 16:15  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, ja tak dufam a verim ze to tak bude... ja by som najradsej uz vsetko preskocila a zobudila sa tak o dva dni... alebo aspon aby bolo rano, aby som videla zajtrajsiu teplotku...
a vcera som sa citila aj na mrchu, co je u mna straaaaasne skoro :confused:

jeeeeeeeeeej a ty si bola dnes u dr, nie??? :confused:

adu, budem sa cervenat :sweat_smile:
27. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ta aspon hadicu po ovulke ja pred :grinning: :grinning: :grinning: ale som dlhsia :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:15  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nechapem......naco vyrabaju tehu testy, ktore furt robia duchov???? :grinning:
ak dufam,ze za 5-6 dni bude aspon 36,9 :slight_smile:
Black....som na tvoju zajtrajsiu teplotu viac zvedava ako na svoju....ja budem mat 36,8 :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby uz ledva cakam pondelok.potom mi sem napiste ze ako ste dopadli,som zvedava,tak vam to prajem...
27. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a ja som dufala, ze povies, ze si tehula :wink: no co uz, tak ti drzim nadalej palceky ku krasnej a skorej ovulke :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej adu dakujem :wink: ....vies ono preco ak ovu test potvrduje tehotenstvo tak preco nie opak ..tehu test ovulku :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:17  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooj baby ste ma tak navnadili... ze aj ja sa uz neviem dockat tej teploty... dufam, ze budem v noci dobre spat a nic mi ju neskresli, lebo ma slahne... :grinning:
Asi pojdem spat o siedmej, aby som to cakanie prespala a nebola nervozna :grinning:
27. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj....myslis,ze by? :grinning:
27. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black o siedmej?so sliepkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedze LH a HCG su si tak podobne :grinning: :grinning: :grinning: ...black tak dufam ze vypalim v najblyzssich dnoch v pondelok idem na kontrolu tak uz tam nechcem nic mat :grinning: :grinning: ..okrem kracajuceho vajka do mojej maternice samozrejme oplodneneho :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:21  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj....zabudla som vam napisat, ze ma straaasne bolia prsia :grinning:
27. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, so sliepkami :slight_smile: :grinning: aspon sa skor dockam rana :grinning: :grinning:
titu, jasne ze bude oplodnene :slight_smile: a rovno chromozomom Y :wink:

babulky ja uz idem domov, majte sa tu krasne a tesim sa na rano :slight_smile: paaaaa
27. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu to boleli aj mna strasne.mm sa ma nemohol ani dotknut...no adu vidim to u teba dobre :wink:
27. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ...dalsia tehula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to je super prvy priznak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...u mna bol zarucene skor ako tehu testy ...

black len dufam a staci mi len jeden kedze su tam dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 16:25  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok