• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
Black....parada... snad to aspon tebe vyjde!!!! :grinning:
ale asi budes testovat bezo mna :confounded:
28. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, pekny grafik :dizzy_face: len sa tak pekne drzkaj :wink:
28. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...praveze v poslednych cykloch hej....aj minule sa to zacalo presne takto.... :frowning2: brucho aj krize aj prsia ma bolia :angry:
vsak ty by si mohla uz aj dnes testovat....11.DPO :grinning:
28. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj keby mala titu pravdu, ako mi vcera predzvestila, ze ked bude dnes 36,9 tak som jasna tehula... :sweat_smile: :zipper_mouth:
ja sa neviem dockat... ja uz chcem vediet, ci sa to naozaj podarilo...
a bojim sa sklamania... :frowning2:
adu!!! to nehovor ani zo srandy!!! nic nie je jasne, kym nemas mrchu!!! :angry:
28. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, nenahovaraj, skoro som testla, ale chcem vydrzat, aby som nestresovala s duchom :sweat_smile:
28. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu nestresuj sa uz teraz :angry: este nieje nic iste :wink:
blacky, este netestuj, skus vydrzat troska, :wink:
28. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem....bozinku, ja som na teba tak zvedava.... :grinning:
a dakujem za povbudenie, ale ja sa uz natolko dobre poznam, ze cez vikend mrcha dorazi :frowning2:
vcera vecer som sa skoro rozplakala :frowning2:
28. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len tak narychlo nakukam, kto ako vyzera :grinning:

black, zatial sa mi to velmi paci, tak sa tak pekne udrzuj a tesim sa na dobre spravicky :dizzy_face:

adu, brucho, prsia, krize bolia aj v tehotenstve :wink: ...hlavne klud

ostatnym zelam peknucky den, myslim na Vas :wink:
28. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi aj tebe krasny dnik :wink: napluj este na nas pred odchodom :wink:
28. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaj, jasne, este ze si mi to pripomenula majuska :sweat_smile: ....tak prepacte a chytajte: tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj .........no a este pre istotu tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj :grinning: ....ahojteee :slight_smile:
28. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Adu, niekedy špinenie môže znamenať aj uhniezďovanie :wink: ak som dobre pozerala, tak si len 10.DPO, tak všetko je ešte možné :wink:
Black, super, bežne takéto teploty nemávaš? držím palce!!! :dizzy_face:
Majka, teplota sa zatiaľ drží, tak neviem, prečo už vyčakávaš mrchu...

tak pekný deň všetkým :wink:
williiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , dakujeme :grinning:
majuska, jasne ze vydrzim, len neviem do kedy, ale rada by som aspon do nedele vydrzala :wink: ale najradsej na pondelkove testovanie :slight_smile:
willi, dakujem :wink: dufam, ze dobre spravicky budu :wink:

inak baby, dnes rano v aute, sme pocuvali radio a hovorili o psikoch a ja som si spomenula na mojho psika, ktory zomrel 4 roky dozadu... mne v momente vytriskli slzy a nevedela som ich zastavit. Pritom si na neho spomeniem hocikedy a neplacem... ale teraz som nechapala...
28. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, chytaaaaaaaaaaam :slight_smile: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja, bezne mavam okolo 36,7 raz som mala max. 36,8 ale 36,9 som este nikdy nemala!!! tak verim v maly zazrak :sweat_smile:
28. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, zacinas byt citlivka :wink: dobry znak :wink:
28. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja.....som 11.DPO :frowning2: to by uz uhniezdovanie asi nemalo byt....... vsak uvidime...... :grinning: a pekny dnik aj tebe!
willi dakujeme!!!! potrebujem virusy na valentinske kolo :slight_smile:
28. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu si len 10 DPO a uhniezdovanie by mohlo byt 9 DPO ked si spinila :wink:
28. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

adi kludne to mohlo byt uhniezdovanie, tak este nezufaj
28. jan 2010 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...uvidime..... :slight_smile: ste zlate :grinning:
a tebe sa krasne hromadia priznaky :slight_smile:
28. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďka, uhniezďovanie prebieha od 5.-10.DPO a ty si včera bola 10.DPO, tak prečo nie? :wink: mňa naposledy tiež na 10.DPO straašne pichalo v podbrušku a o 2 dni mi vyšli // :dizzy_face: uvidíš, aká bude BT ďalej...
Black, žeby prvé tehulkovské nálady? :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, ja sa bojim toho, ze si to vsetko len sama nahovaram :frowning2: fakt verim, ze nie a ze som tehula ako aj ty!!! :slight_smile:

a majuska ty nechces este dnes skusit testik?? :wink:
28. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze adi nechcem pocut ziadne ze je vsetko stratene :wink: nestresova, nestresovat a este raz nestresovat, :wink:
ahoj weja, dobre ranko :wink:
28. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja... neviem :confused: :sweat_smile:
28. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :slight_smile: ,
ja bezim podla klasickeho scenara http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
cez vikend sa podknem a zase padnem. :angry:

Maji, Blacky :confused: :confused: drzim drzim drzim palcuchy.
28. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, hlavne klud, :wink:
a testik urcite neurobim, mrcha ma este sancu dnes a zajtra , nemam pravidelne cykly, a mam posledne 2testy, ktore nechcem minut, lebo ak pride mrcha aby som nemusela kupovat dalsie :wink:
a uz ma zacinaju konecne boliet prsia, co je znak mrchy, tento mesiac asi zaspali :grinning:
28. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, ale minuly mesiac si uz na 30den spinila a dnes nic :wink:
28. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma presvedcili babenky,ze smutna budem,az ked mrcha dorazi alebo zajtra rano, ked klesnem :slight_smile:
mony, ale vsak mas krasne teploty aj cely graf!
28. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu beriem vas so sebou ..hadicovat :grinning: :grinning:

baby ja som v druhom levely huraaaaaaaa :grinning: :grinning: aj ked som cakala ze pojdem dole ale o uz
28. jan 2010 o 09:07  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a snazilkovali ste :wink:
28. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok