• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
evitka, to je dostatocny prijem tekutin a to uz sa moze do toho pocitat aj polievka :wink:
29. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak aby ste vedeli,čo asi za deň zjem:
Ráno zjem v aute banán, lebo doma nemám čas a do roboty 45 min je dlho, prišlo by mi inak zle. V robote do tej 9:00 zjem jeden-dva krajce chleba, potom nejaké acidko alebo niečo sladké, obed klasika, polievka, mäsko +zelenina, maximalne zemiaky sem tam, lebo prílohy inak nejem, len teraz by som bola po pol hodine hladná... No a na olovrant zas jeden-dva chlebíky... Večer jogurt-detská výživa,alebo rio mare... A pijem len vodu alebo nesladený čaj, žiadne sladké hovadiny... Nemyslím,že je to tak vela... Ale je pravda,že nemám pohyb. Tak ja dúfam,že keď sa oteplí, prestanem priberať...
29. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vela vody škodí??? Tak tam je pes zakopaný! Ja vypijem aj 5 litrov. Nesrandujem... Pijem z pollitrových pohárov a stále si dolievam... Ale ja tak pijem stále, čo mám robiť??
29. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina pani 5 litrov? tak podla mna v tom je problem
29. jan 2010 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som vypila 5 litrov, tak by som uz do seba ziadne jedlo nedostala, by som bola najedena a naliata z vody
29. jan 2010 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, kolko vazis, ked pises, ze mas opacny problem?
Ja som tiez ten typ - bola. Ked som sa vydavala mala som 42 kg, lekar povedal, ze musim pribrat, aby babo malo z coho brat pre seba, tak som zacala priberat na peknych 50, len uz sa to nedalo zastavit a teraz mam 54 kg a uz som zacala chudnut!
29. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, urcite sa vsetko na Teba lepi aj preto, ze nemas pohyb....a s tou vodou to az tolko neprehanaj...5 l :fearful: je fakt velmi vela a voda sa Ti drzi v tele....staci podla mna 2 litre za den a v tom uz pocitaj aj tu spominanu polievku
29. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som vypila 5 litrov, tak mi tecu usami. V zime vypijem 0,5 a v lete max 1l
29. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manee, to sa mi zda zase trosku malo :sweat_smile: ....a Ty si uz bola aj u dr.?
29. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, vraj to skodi aj oblickam, nestihaju prefiltrovat tolko tekutin, moze sa ti "usadzat" po tele... radsej zvolni... vypi max 3 litre denne.

manee, ja som vazila na zaciatku min. roku 49 kg pri vyske 166 cm. Teraz mam 52,5 a konecne sa necitim vychudnuta :slight_smile: ale ked som mala zaludocne problemy, tak som mala aj 46.. to bolo hrozneee :grinning:
29. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž tak to bude problém, mám stále suchoty... :frowning2:
29. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na grafy BT robia normalne hromadnu testovacku na nedelu rano :grinning:
29. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, to je asi len o zvyku, tak si daj zuvacku, alebo obhrizkavaj nejaku zeleninu :grinning:
29. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina a nemas cukrovku ked mas suchoty?
29. jan 2010 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u dokiho som bola v utorok, nechal ma na rizikovom, tak mam teraz hrozu, ze co idem tych osem mesiacov doma robit.
blacky vzdy radsej menej ako viac, mne vsetky tie kila ostali v zadku, bokoch a bruchu a strasne mi to zavacie, ale teraz uz s tym nic neurobim....
29. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze to bolo malo! teraz mam dzban s vodou alebo cajom stale na ociach, aby som pila viac, je to nie o smade, ale o voli, kym si zvyknem
29. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky, dnes ste take aktivne, nestiham vas ani docitat :slight_smile:

ale to hlavne som snad postrehla, takze Blacky taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto ti drzim palce. Moc moc ti to prajem a kludne mozes testovat, lebo ja uz som tiez von z hry.

Ninka aj tebe taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto drzim na vyslecky :wink: . Musia byt dobre !

http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f teplota je sice OK ale uz som zacala spinit, takze :frowning2: :frowning2: presne podla ocakavania

Adu, Maji - valentin to isti, tento mesiac 2 tehulky a dalsi mesiac by sa tiez mohlo takto pekne zadarit.......
29. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, maneee, jasne, uz si spominam.... :sweat_smile: ....zatial poriadne oddychuj a setri sa aspon tie prve tri mesiace a potom si myslim, ze mozes normalne fungovat, len prekonat to najkritickejsie obdobie :wink:
29. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ani spinenie este nic neznamena, ja som tak tiez spinila nejake 2 dni ked som mala dostat mrchu a som tehu
29. jan 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes koncim, tak sa majte pekne
29. jan 2010 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, nemusis hned mat cukrovku...podla mna si len Tvoj organizmus zvykol na taky prisun tekutin a teraz ma stale pocit nedostatku...asi si ho poriadne zmiatla
29. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ahoj :slight_smile:
29. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony :slight_smile: dakujem krasne.... verim, ze aj tebe sa to rychlo podari a budes dalsou tehulkou :slight_smile:
takze aby boli tento mesiac dve tehulky, tak by som to testovanie asi mala urobite este do nedele :wink: teda ak som naozaj tehulka :sweat_smile:
Dobre baby, slubujem, ze v nedelu rano testnem, ak sa mi teplotka udrzi hore, aby aj adu videla vysledok, kedze ide v pondelok do CZ :wink:
29. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jEžíš! cUKROVKU? tO MA NENAPADLO!!!
29. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black uz sa tesim na dalsie //, drizm palce
utekam, idem si polezkat a potom este do prace odovzdat nekaju agendu a tak. Pa
29. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina nestresuuuuuuuuuuuj!!!! ved ked ti brali krv tak by ti na nu prisli... ved sa zistuje aj tehotenska cukrovka :slight_smile:
29. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ja som ta nechcela strasit, len ma to tak napadlo, ale vobec to nemusi byt tvoj pripad

a uz fakt padam, lebo nic nestihnem
29. jan 2010 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super Blacky a nezabudni 7.16 ci kedy to je ta dobra konstalacia :wink:
29. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black tehu cukrovka sa zistuje az v nejakom 24tt vypitim tej sladkej gebuziny...a uz tu nie som :grinning:
29. jan 2010 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony :slight_smile: jasneeee, 6:30 meriam teplotku a potom uz urcite nezaspim :wink:
evitka, ahaaa... a padaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning:
29. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok