• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
dobre ranko krasky..... :slight_smile: hlasim sa z CZ...... vidim, ze nam nadejne tehule pribudli :slight_smile: ja som 3.DC dnes ..... :slight_smile:
2. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
stojdulka no ako?
2. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak u mna snad motyka vystreli http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f a vcerajsi ovu testik v albume :wink:
2. feb 2010 o 08:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...tak ja som dnes robila tehu test a je pozitívny aj druhý aj tretí...sa teším........ :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink:

adu, pekne pokracuj do uspesnej ovulky :slight_smile:

aj ja som zvedava na stojdulku :confused:

titu, este by mohla ta ciarka trosku zosilniet a bude to to "prave orechove" :wink:
2. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stojdulka...GRATULUJEM!!!!!! a uz by sa to tu takto mohlo rozbehnut!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
willi.....dakujem za povzbudenie....
titu.....takze konecne ovulka predo dvermi???? :grinning:
2. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stojdulka, velka gratulacia, super, dalsia tehulka medzi nami...no baby, musime tie snazilky trosku ponahanat :grinning:
2. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi no dufam ze zosilnie :wink: lebo ak nie budem nahnevana mam doma uz len 3 ovu testiky :grinning: :grinning: a viac nekupujem
2. feb 2010 o 08:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, myslim, ze uz Ti staci na potvrdenie ovu len jeden a nasledne na utvrdenie, ze ovu uz bola, a este Ti aj jeden ostane do zasoby :wink:
2. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wili no to dufam :wink: uz budem kupovat len tehu :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 08:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stojdul gratulujem aj z toho grafu to bolo jasné :dizzy_face:
2. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stojdul aj ja gratulujem a zelma ti aby vsetko prebehlo tak ako ma :wink:
pridavam svoj graf :
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
2. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, uz Ti bude stacit len jeden tehu testik :wink:
2. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem všetkým za podporu...šťastná som ako blcha, len nech všetko ide hladko...a všetkym snažilkám nech to vyjde :slight_smile:
2. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka....pekny grafik :grinning:
2. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte!! Bola som u nového lekára, baby ja som rozčarovaná... Meral nám nožičky,ručičky,žalúdok, hlavičku, srdiečko... Taký precízny ultrazvuk som nikdy nezažila... Máme 12,5 cm, sme o týždeň väčší... :wink: Strašne som šťastná! :grinning: A okrem iného, ten lekár je ťažký fešák!!! :grinning:
2. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ahoj, no super, mam radost, ze si nasla zodpovedneho lekara a este aj fesaka :grinning:...teda, tak Vy pekne rastiete, ved to uz je normalne cloviecik :dizzy_face: ...a co Ti povedal na tu mykozu?
2. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Že to nie je ťažký zápal,dostala som nejaké tabletky ,,dovnútra,, a všetko je ok... :wink:
Bábo malo stále prekrížené nožičky... :grinning: A sme zatial zadkom dole, preto tak intenzívne cítim kopance... :wink:
2. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No parada, aspon je to podchytene v zaciatkoch...juj, sa tak s Tebou tesim...inak, minule mi spominala moja znama, ze ked ides na sono a chces vediet pohlavie, treba vypit pomarancovy dzus a babatko udajne roztiahne nozicky :grinning: :grinning: :grinning: ...neviem, co je na tom pravda, ale za pokus to stoji :wink:
2. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak toto som ešte nepočula!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak skúsim... :slight_smile:
2. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som sa smiala ako blazon, ale clovek nikdy nevie :grinning:
2. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj willi ani nevieš ako mi odlahlo dnes... Niet nad dobrého lekára, ktorý sa o teba aj zaujíma... :slight_smile:
2. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, to verim :wink: ...
2. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....tak to je super! dobry lekar je k nezaplateniu a som rada,ze pekne rastiete :grinning:
2. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj Adi aj ja som rada,jak blcha... :wink:
2. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde ste všetky? Depkujete??? :frowning2:
2. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja uz som tu, aj naobedovana :slight_smile: ....dnes sa tu neukazala ani black :fearful:
2. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, ninka, uz Ti skocila 18-ka :dizzy_face:
2. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nooo,vždy v utorok sa mi to mení... :wink: Letí to... A podla ultrazvuku som dnes 18+1, takže 19. týždeň... :slight_smile:
2. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ...a o chvilu mas uspesne polovicu za sebou :dizzy_face:
2. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok