• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
majus ..ja som o tom 1x pocula.... ale preco nie...za vyskusanie nic nedam :wink: :grinning:
4. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ak budes tak pekne hore a nepadnes to ti to uz potrebne nebude :grinning:
4. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj majus snazim sa byt realistkou a uz si nic nenahovarat..je to tak lepsie..potom prezivam mensie sklamania....
4. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ja som si len tak hodila do googlu meno toho lekára a hladala nejaké skúsenosti,či som fakt dementná ja a skoro som odpadla... Nikdy to neolutujem, samozrejme,stať sa može teraz čokolvek a reči typu:vidíš,mala si ostať u neho,,nebudem počúvať. Ach jaj... a ešte som aj za nectlivé,rozmaznané decko... :frowning2:
4. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka viem o com hovoris, ja som tiez mala krasne teplotky tento mesiac, a nakoniec som spadla na rit, ale dobre je ze som ti nenamyslala ze som a znasala som to uplne super, :wink: proste som bola na mrchu psychicky pripravena, takze viem o com hovoris :wink:
4. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, dlho som vas nenavstivila :slight_smile: blazninec v praci nedovolil, ale teraz mam 2 dni volna takze sa pomaly preladujem na relaxacnu notu.
Zachytila som ze preberate slabu mrchu. Moja potvora tento mesiec vytvorila rekord , kuknite sa na to
http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
ja neviem ci to riesit, ci to nechat tak :confused: :confused: :confused: ale zda sa mi to extremne malo
4. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina proste nechaj to tak, :wink: nevracaj sa k tomu, :wink:
4. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony no vidim ze som tu neni sama co ma extremne kratku mrchu, u mna som dala do grafu ze 3den light, ale v polovici dna uz bolo len spinenie, takze neviem, mesiac co mesiac mam slabsiu :angry: a to som chlastala a po chlaste mam vzdy hrozne heavy a tu nic :angry:
mony a skusila si testik??
4. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neskusila, teplota padla, tak to asi nema moc vyznam :frowning2:
Ja som teda nikdy nemala mrchu niaku extra silnu ale toto je uz veru poriadna bieda
4. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, asi maju spermosky na to vplyv, :wink:
uvidime aky rekord vytvorime tento mesiac, :grinning: mozno uz budeme tehulky nedojde vobec :grinning:
4. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
VáM VRAVíM,žE TO JE TAK OK... :wink:
4. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste riadne rekordmanky :grinning: ja si tu mrchu musim odtrpiet 5-6-7 dni...a s poriadnymi bolestami:slight_smile:)) tiez som mala kamosku co mala mrchu 2-3 dni uplne slabulinku a uz ma 3 krasne deturence...takze sa nemusite bat :wink:
4. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čo je s Black? Aký nezvyk... :frowning2:
4. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky myslim ze dostala mrchu a asi si potrebuje troska oddychnut :confounded:
4. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak ja mam testiky v albume..takze dnes uz slabne takze ovu bola urcite a teraz uz len budem sediet v cakarni ach jaj tie dlheeeeeeeeeeeeee dni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 14:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu..aku dlho mas lf?
4. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj titu vďaka za teplomery,že?? :grinning: Držím palce... za takýto mega cyklus by si si teda zaslúžila // :wink:
4. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka no poviem ti ....ze som ju tento mesiac ale absolutneeeeee necakala tak dufam ze aj koniec bude mat prekvapujuci :wink:
katka LF mam 14-15 dni ...po dobrati duphiku raz pride o 3 raz o 5 dni ako sa jej zachce ale teraz ju necakam vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 14:48  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ona ani nepríde, neboj... :wink:
4. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuj ninka keby si mala pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani ju necakam
4. feb 2010 o 15:31  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....držím palce :wink: , bolo by fajn keby ti to vyšlo :slight_smile: ...boli by sme na tom skoro rovnako :grinning: a uplne skvelé kebyže sa nám obom podarili chlapci :wink:
4. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:cry: :cry: :cry: DIEVCATA S VELKYM ZARMUTKOM VAM MUSIM OZNAMIT;ZE MI PISALA PREDCHVILOU WILLI A STALO SA TO NAJHORSIE; JEJ BABO SA ROZHODLO ZMENIT NA ANJELIKA A ODLETELO DO NEBA... :cry: :cry: :cry:
4. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kolkom tyzdni bola? musi to byt strasne... :frowning2:
4. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tusim 12 tt, clovek by si v takom tt vydychol... strasne mi to je luto. skoro mi vypadol mobil. :cry:
4. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: preco??????? co to ma uz znamenat??? :cry: :cry: :cry:
4. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neviem,ale zacinam sa bat... co si pamatam, stalo sa to vrabcek, ikon, luga a teraz willi za posledne 2 mesiace... Preco?? :cry: :cry:
4. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz nie je normalne... chce sa mi plakat ... chuda willi :cry:
4. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky sice som tu dlho nebola .... no citam ze co sa stalo :pensive:
willi musi to byt tazke a a vlastne sa to ani neda opisat slovami ko mi to je luto:pensive: budem na teba moc mysliet....
4. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, to je hroza :frowning2: :frowning2: ja nemam slov, iba slzy...
4. feb 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok