• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
naposledy Willi pisala ze sa zacina citit dobre, ze ma energiu a teraz takato rana !
Preco ten zivot takto skusa ?????? :frowning2: :frowning2:
4. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ten zivot je casto nespravodlivy, ak ti babo neda uplne to uz je na ceste uz ho citis a bum, uz nieje :cry: wili je mi to hrozne luto :cry: hlavne bud silna
5. feb 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte citam co sa stalo wili a nemozem tomu ani uverit! :frowning2:
willi drz sa vsetky na teba myslime
5. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano .... je mi to uprimne luto co sa stalo willi.... :cry: :cry: :cry:
5. feb 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi drz sa a hlavne bud silna, vsetky tu na teba myslime a drzime ti palce :frowning2:

mne vyznacilo ovulku tak sa tesim, aj ked ani neviem ci sa tesim az velmi kedze tu citam taketo smutne spravy
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
5. feb 2010 o 07:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka kolko mavas LF zajtra je tvoj kriticky den ?
5. feb 2010 o 07:38  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraasne titu.. takze si sa dockala blahozelam.....
ja si titu pockam este 2-3 dni....no skor 2.....ale vidis uz to zrejme klesa.... ale co uz... stava sa... :unamused:
5. feb 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ano vidim, ze padas ... :frowning2: ..u mna ked prichadz mrcha nikdy neviem a preto je to horsie lebo vzdy si myslim ze to vyslo a buf...aj ked pozries grafy v albume ja dostavam mrchu pri teplotkach 37 a viac :angry: :angry: :angry:

ano tesim sa s ovulky a dufam, ze aj koniec bude taky ze sa budem s neho tesit....testnut chcem na Valentina , to preto ak by nahodou nevyslo aby som nepreplakala cely den, pretoze drahy nieco planuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 07:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99

ja som dnes takto ale neviem ci to mozem pocitat lebo som sa celu noc budila asi kazdu hodinu......mame nejake rodinne problemy
5. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu... ako dlho ste manzelia? jaaj tak to je ti co zavidiet, ked mas takeho zlateho mm, ze ti chysta prekvapko.... je to pekneeeeeeeeee :slight_smile: :dizzy_face:
5. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka este to nemusi byt stratene......ale ved ty sa najlepsie poznas
5. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka manzelia sme v januari bolo 12 rokov a spolu sme v marci bude 16 rokov ...ale zatial sme neustali pubertaci a vsetko prezivame ako ked sme mali o par rokov menej :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 07:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, ja mam napriklad vyskusane, ze aj ked sa napr. sa napijem vody a zmeriam teplotku je taka ista ako ked ju pomeriam pred poharom vody a rovnako je to s veckom a je mi luto ze mate rodinne problemy, dufam, ze to nie je nic vazne... :unamused:..ani ja nemam rada take stavy, pretoze tiez celu noc sa potom prehadzujem a nespim... ale mrcha uz asi dojde, pretoze ma zacina pobolievat aj brusko... tipujem ze zajtra pojde teplota na 37,1 a v nedelu to klesne na 36,6 a budem jasna ako stale...ale zivot ide dalej.... :frowning2: :pensive: :zipper_mouth:
5. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu je to krasne a zo srdca vam prajem aby vam to takto vydrzalo az na veky vecne.... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to je skoda ze uz citis mrchu ale lepsie si je nerobit zbytocne nadeje, ak by to nahodou vyslo tak to bude o to viac super nie ? :wink:
co sa tyka mojich problemov tak je to dost zle (nechcem sem moc pisat o mojom sukromi ale ide o to ze niekto z mojich blizkych je velmi chory....a ja to tazko beriem)uz to trva 2 roky a ten kto to zazil vie co to je- zit pod stalym stresom ze co sa dnes stane.... ale toto sem naozaj napatri
a co sa tyka mojej teploty ved aj tak uvidim aka bude zajtra
5. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka jeeeeeeej dakujeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dufam, ze vydrzi :wink:

a s meranim je to u mna tiez ...ja meriam o 6....a potom idem na vecko a premeriam a je taka ista a tak isto aj ked sa napijem alebo dam malu v noci cikat ...neovplyvnuje mi to teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je dobreee
5. feb 2010 o 07:59  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... Jaj dievcata, ja dnes asi ani nebudem tu,lebo si vždy spomeniem na willi a hrozne ma to bolí... Velmi sa ma to dotklo, uplne som sa vžila do jej situacie a skoro mi srdce puklo. Neviem čo sa stalo ale asi bábo zomrelo, lebo písala,že dnes nastupuje do nemocnice... :cry: :cry: :cry:
5. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, zrejme sme v prezivani a empatickosti dost podobne aj ja to tak vsetko prezivam.... :frowning2:
jasne ved uvidis podla zajtrajsej teplotky....
a co sa tyka mna... aj ked si nerobim zbytocne nadeje, al tak ma to pri srdiecku zaboli, ze to znov a aznova nevyslo...ale v zivote sa stavaju aj horsie veci.... myslim ze vsetko plynie ako ma....aj ked niekedy tu realitu neviem prijat taku aka je... a mozno az o zopar rockov si uvedomime, ze sme sa trapili uplne zbytocne, pretoze vsetko chce svoj cas...
5. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina ano je to strasne :frowning2:
5. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka je to tak aj mna to chytilo, je to krute a teraz sa zacnes bat este viac ....ale taky je zivot...niekedy sa z neho tesime a niekedy placeme ...vobec netusim co sa mohlo stat ale ona nam to urcite povie...len teraz potrebuje cas aby vsetko pochopila ale my na nu budeme mysliet a budeme jej davat aspon energiu na dialku tym ze na nu myslime :frowning2:
5. feb 2010 o 08:06  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka presne viem o com vravis....aj mne je to vzdy velmi luto ze to este nevyslo.....ale treba to brat tak ze vsetko je asi tak ako ma byt :unamused:
5. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka ...presne ako pises ..vsetko ma svoje dovody :frowning2:
5. feb 2010 o 08:19  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

willi je mi to velmi luto
5. feb 2010 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano ... dnes tu vladne opat pochmurna nalada ...
ludi, katka, titu, prosim, prosim, drzkajte sa pekne vo vyskach :wink:
5. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...ja sa odtial nemienim pustit :grinning: :grinning: ....ja som uz tehotna 2 den :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 08:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Život je hlavne nespravodlivý!!!! Už ničomu neverím! Zasraté feťáčky rodia zdravé deti a hádžu ich do koša a ženy čo by za to dieťa dýchali oň prídu! Kde je v takejto situacii Boh?! Čo by na to povedal kňaz?! Je mi zle!
5. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, zivot je nevyspytatelny... aj ja som z toho hotova... :cry: :cry:
5. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, super, blahozelam :wink:
ninka, ja uz sa nad tym ani nezamyslam, ja som to rozoberala v sebe minuly tyzden, co bolo najhorsie obdobie v mojom zivote a dospela som k rovnakej otazke ....
ked som uz bola hore na zakroku, tak isla predo mnou zena na potrat - plakala som ...
5. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fantasticky pristup titu... :slight_smile:
5. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok