• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
no ver mi ze dakedy z rana urcite nevyzeram reprezentativne, :grinning: 4.30rano vstavam a proste vsetko robim velmi narychlo, jedno co je dobre ze musime mat vlasy zopnute, takze mozu byt vyrovnane, strapete v chvoste su vzdy ok :grinning: a z rana troska pudrom, tienik, linka a pada sa do prace :wink: a co nestiham sa v praci dokonci alebo este v autobuse alebo metre :grinning:
ale mam kolegyne, co vstavaju o 3.30 aby si este vlasy vyrovnali,... :confused: co nerozumiem :grinning: ja mam dost ze si nechavam na seba pol hodky s tym ze 4.30meriam teplotku, takze 7min lezim v posteli ako zarezena :grinning:
6. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas super, ak mas take vlasky a vyhovuje ti to, ja to mam dost dlhe, takze musm vzdy nieco s tym robit, a chcem si ich vypestovat dlhsie, ale ak vyrovnavam, proste velmi rychlo sa nicia, ale zacala som pouzivat kokosovy sprej, vytazok z kokosa, a musim uznat ze vlasky su lesklejsie, zdravsie a nestiepia sa tak rychlo, baby mi vraveli ze budu aj rychlejsie rast, no ale to som este na mojich nepostrehla :grinning: babule odkukali to od indosov, lebo tie baby maju vzdy krasne cierne dlhe vlasy, a no nieco pravdy na tom je :grinning:
6. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to taky predpis, ze zopnute vlasy? preco? ... a ked teda kratke mozete mat, ci ee?
fuuuu, tak to v ziadnom pripade by som kvoli takej hluposti o pol stvrtej nevstavala :slight_smile:
si sikulka :wink:
a preco az sedem minut, ja mam za dve minutky zmerane ...
6. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, a to je take nieco priamo urcene na vlasy, ci samovyroba ?
u mna dlhe vlasy nehrozia - mam ich straaaasne jemne, tak to by nevyzeralo dobre ... inak hruza, lebo vsetky moje sestry maju krasne, huste vlasiska, len ja som sa "nevydaril" :grinning:
6. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no davam si 7min, lebo ja mam ten ortutovy teplomer a neviem ako dlho mu to trva :grinning: a vzdy si proste natocim budik na 7min, co si este pekne pospinkam :grinning: s niecim medzi nozkami :grinning:
no baby co maju dlhsie vlasy musia mat zopnute :unamused: takze baby co maju kratke sa maju super :wink:
6. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, este "stara" metoda ... tak jasan, to treba dlhsie meriat
cudne pravidlo -" bezpricinne"- ci?
6. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezdovodne by bolo lepsie slovo :sweat_smile:
6. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no da sa to kupit v obchodoch, je to vytazok z kokosa,kokosovy sprey na vlasy, a musim uznat ze vlasky su take pevnejsie, lesklejsie a vyzeraju aj zdravsie a nenicia sa tak rychlo, :wink: naposledy som sa strihala 2 mesiace dozadu a este sa mi nestiepia, co zvycajne 5,6 tyzdnov a uz som musela letiet na podstrihnutie :grinning:
a poviem ti ze to nieje ani drahe 2libry??? clovek kupuje drahe chemikalie na vlasy a nakoniec ti pomoze nieco uplne prirodne a velmi lacne
6. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bezdovodne by bolo lepsie :grinning:
6. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim poradit sestre, tej sa strasne nicia vlasy, ktovie ci aj tu sa to da zohnat ...
6. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skus sa opytat v ochodoch, urcite sa da :wink:
nech si ona zhana, ked bude chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre idem sa ja dat dokopy kym pojdem do prace tak prajem krasny vikend,
hlavne sa riadne zabavte a vytancujte :wink: budete mat super vecer :wink:
6. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, tebe nech praca hladko ubehne a krasne volne dniky :slight_smile:
6. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este som tu nakukla pred odchodom :wink: ale vidim nikto nikde :angry:
6. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......nikto tu nie je? :unamused:
7. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, adu, ako si vikendovala? myslim, ze zajtra sa totu rozjede :wink:
7. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga...vikendujeme super! uzivame si klud....mm prave odisiel na tradiscny nedelny futbal, tak som sama na chvilu....
a ty ako?
inak.....dnes som 8.DC a mm ide do Humenneho a pride az sobotu vecer....takze myslim,ze tento mesiac budem merat, len aby som vedela, ci bola ovulka.....asi ju nestihneme :unamused:
a zacali sme obzerat letnu dovolenku :slight_smile:
7. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? taky vasnivy futbalista :slight_smile: ... ja tiez mam taky lenivy den-ale fajn, aj take treba
juuuj, to stale musite mat take "stastie", ze cez ovu nie ste spolu, to sa to babo ozaj veeeelmi tazko miesa
a kam by ste chceli ist na dovolenku?
7. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co....ja uz ani nemam silu sa hnevat, ked sa netrafime.... :angry: snazim sa na to nemysliet....aj ked nie uspesne :slight_smile:
chceme ist bud do Egypta, Grecka - zakynthos alebo Kreta alebo Turecko....tak uvidime...doma mame asi 15 kg katalogov :slight_smile:
a mne je hrozne blbo od zaludka, lebo som sa prejedla parenych buchiet :slight_smile:
7. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, je to situacia, na ktoru si si uz asi musela zvyknut :unamused: ... co narobis ....
jeeeej, tak z toho sa uz da vybrat :grinning: ... ja by som chcela ist do Chorvatska alebo Grecka ... ale moj muzicek je skor za hory - ale ja ho presvedcim :wink:
mnam, ja tu uz desat minut prehovaram manzela, aby mi spravil nejaky dobry puding - ale myslim, ze si ho nakoniec spravim sama .... tiez mam chut na nieco sladke, kolacikovite :slight_smile: ... no, akurat mi podal grep :grinning:
7. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...ten grep je teda uzasne sladky, len co je pravda :grinning:
pridi k nam na parene buchty :slight_smile:
a presne si to vystihla...co narobim.....raz to pride..... musi..... minuly mesiac som mala krizu, ale tento mesiac som si povedala,ze mi je to jedno :grinning: akoze :grinning:
Grecko zboznujem....ale boli sme tam posledne 3 roky, tak by som chcela nejaku zmenu.....a v Egypte ani v Turecku sme este neboli a hlavne to teple a krasne more ma laka....
7. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? :grinning: ... juj, prisla by som, ale si daleko :wink: ... a ty si ich robila, ci kupene?
ja som dost dlho nebola pri mori, naposledy este na zs :unamused: ... a popravde ja tiez mam radsej hory, ale ani more nie je zle - to tu nemame
adi, snad mas pravdu ... lebo ja uz u mna nicomu neverim - ale to je jedno ...
7. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila buchty....kupovane nam nechutia :slight_smile:
ja more teda mozem....aj hory....ale kvoli mojmu pochramanemu kolenu moc na tury chodit nemozem :angry:
luga.....verit musis!!!! len to nas posunie dalej!!!!viem, ze mas za sebou skaredu skusenost, ale uz to moze byt len lepsie! ver tomu!!!
7. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj.....a porad mi nejaky darcek pre mm na vyrocie.....mame 4. vyrocie svadby 18.2. :grinning:
7. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si sikovna, ja som este neskusala - ved jasan, domace sa nedaju porovnavat :wink:
z coho sa ti "pokazilo" koleno?
adi, este nemozem verit, nemam silu, ale casom to hadam pojde .... a nemozem to tu pisat, lebo nechcem sirit negativne myslienky :slight_smile:
7. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu, tak tazsiu otazku si mi dat nemohla :slight_smile: .... s tymto mam aj ja problem ....mozno nejaky vikendovy wellnes :wink:
7. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koleno...no dlha historia....ale uplne na mna sedi, ze "sportom k trvalej invalidite" :grinning: caka ma plastika vaziva....
parene buchty nie su tazke spravit......ked sa pdoaria mne :grinning: vazne....
kazda z nas preziva aj svoje negativne myslienky.....to by sme museli byt bez citu, keby sme take nemali!!!
a na to sme tu, aby sme si pomohli!!!
a uvidis, ze zase vyjde slniecko v tvojej dusicke a zacnes znova verit tomu, ze budes mat doma vonavy batoztek s babatkom!
7. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...vikendovy wellness napadol aj mna.....ale nechcem vyhadzovat moc penazi, ked ideme setrit na dovolenku :grinning: ale bolo by to super!
:slight_smile:
7. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok