• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
juj, a to v nejakom kratkom case sa planuje? a to poznam, mna kolena tiez bolia pri dlhej namahe a tiez zo sportu - ale nie je to zatial nic hrozne
vidis, som si spomenula, ze ked som byvala este doma, tak som raz skusala robit a podarili sa, ale som si povedala, ze nikdy viac, lebo strasne dlho to trvalo :grinning:
nuz, ved ano, a vela ste mi tu pomohli a clovek, ked o tom napise, tak sa mu dost ulavi, ale treba s mierou :slight_smile: ... kazdy ma vlastne bole...
7. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile: ....už vyberáte dovolenky?
7. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, tak potom len posedenie, alebo "mala masaz" ... kolko zrazu napadov :grinning:
idem si spravit ten puding :rolling_eyes:
7. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi to jasne.....a prajem ti, aby s mala od teraz dovod na usmev vzdy!!! aby ta stretlo uz len to pekne!
o tej operacii uz viem dlhsie, ale stale sa neviem rozhybat..... :(
ja som robila tie buchty v parnom hrnci,tak to islo krasne rychlo..... :slight_smile:
no idem ja na dnes prec odtialto.....chcem ist este maminu pozriet....zajtra sa tu vidime :slight_smile:
a keby ta napadol este nejaky tip na darcek, tak sem s nim! :slight_smile:
prajem krasny vecer :slight_smile:
7. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer aj tebe, adu
ahoj, stojdulka, noooo, leto sa nezadrzatelne blizi :slight_smile: .... ako sa citis?
7. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...ahoj, cítim sa zvláštne včera som manželovi oznámila tú šťastnú novinku ale vyzerá to že až dnes mu doslo... :wink:
7. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, ze mu doslo :wink: .... to si celkom dlho vydrzala nic nepovedat :slight_smile:
7. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRE RANKO..TAKZE JA PADAM ..ALE NEVADII DIEVCATA.. SOM V POHODICKE :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b2e9d
8. feb 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky....
ahoj Kati .... :angry: sakra
a ako sa inak mas?aky bol vikend?
8. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa fajn, vikend bol oddychovy :wink: a ty? co ste robili s mm cez vikendik? boli ste niekde na vyletiku?
8. feb 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali taky oddychovy.....vcera sme sa pokusili ist na prechadzku a vydrzali sme pol hodiny, co sme odmrzli :grinning:
a spravili sme si sukromny turnaj v sipkach :grinning: inak pohodicka, relaxovali sme.....a caka ma tyzden bez mm, pride az sobotu poobede.... :confounded: a kvoli mojmu DC sa mi to moc nepaci :unamused:
8. feb 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si na tom? preco tu nemas graf? je mi luto ze nie ste s mm stale..ale mozno prave preto ste si taki vzacny :dizzy_face:
8. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj nudny graf.....http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
sme si vzacny, len miminko kedy sa podari :grinning:
8. feb 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...aspon vám :slight_smile: ...ja sa "teším" z rannej nevoľnosti... :dizzy_face:
8. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranečko dievčatá
8. feb 2010 o 07:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulka...chudatko, snad ta to rychlo prejde! ......ale mozme sa vymenit, ak chces :grinning:
8. feb 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka.....ako sa mas? miminko poslucha?
8. feb 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli mam sa dobre, miminko zatial poslucha :sweat_smile: ....a ty ako?
8. feb 2010 o 07:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevymením z nikým...ale bola by som rada aby to už prešlo...musim sa pozbierať čas uzávierok sa blíži... :unamused:
a vy čo dnes sa nejde do práce?
8. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink: :wink:
8. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaj babenky moje uz ma zacina pobolievat brusko..ale dame tabletocku a bude dobre, ze :wink: :slight_smile:
8. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby takze ja mrchujem od vcera :frowning2:
nemam teraz cas tu byt, len aby ste vedeli...inak ten pilates co som cvicila cely mesiac mi pomohol
skoro vobec ma neboli brucho :wink:
8. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina ako sa ti dari?
8. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooj ludi... takze sme na tom rovnako..nevadiiiiii ideme do dalsieho kola..... :wink: dobre?
8. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj baby skoda tych mrsiek
8. feb 2010 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka nevadi, ved zivot sa preto nezruti..ideme dalej..vsetko zle je na nieco dobre... a mozno teraz i ked sme smutne ze to nevyslo.... neskor pochopime ze to tak vlastne vsetko malo byt...
8. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako sa darí? NO super. :grinning: Laurinka mala včera narodeniny,tak sme oslavovali,takú radosť môžu mať len deti, je to krásne... :slight_smile: Kúpila som si tehu gate cez víkend,tak dnes ich idem dať skrátiť-moc sa na ne teším... :slight_smile:
8. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: takze bola aj torta..kolke to ma ze narodeninky? a cim peknym ste ju prekvapili?...a tehotenske gate aj teba urcite potesili, ze?
8. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez poskulujem po jednych tehu gatiach
8. feb 2010 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To s tými vašimi nekonečnými kolami ma mrzí, veľmi, ale je to vždy lepšie ako už mať bábo v sebe,tešiť sa a potom rana. Kati ja už neverím,že všetko je na niečo dobré-len sa tým utešujeme, život je proste nespravodlivý.
8. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok