• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
autor
NO ja som mala dvoje po malej, ale jedny sú letné viac menej a druhé sa nedajú nosiť stále, tak som si kúpila čierne-slušné :wink:
No torta bola nádherná! tento týždeň ju isto dám do albumu. trojpochodová Snehulienka a 7 trpazlíkov... :wink:
No dostala toho požehnane od všetkých, my sme jej kúpili kolieskové korčule, kedže na ľade už vie,ide sa na zem. :grinning: Tak sa tešila,že korčulovala po byte asi hodinu, suseda musela mať radosť-máme parkety... :grinning:
No 5 mala-veľká slečna už je. :slight_smile:
8. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dievcata :slight_smile:
kati, ludi :angry: :frowning2: ... kelu, kelovateho ... a pridavam sa k ninke, tiez si nemyslim, ze taketo trapenia maju zmysel ....
tehu gate :dizzy_face:
ja som akurat prisla od dr. - ale zatial mi nic nerobila, lebo ze treba este pockat na histol. vyš. - neviem, co chce z toho vycitat, ale vyzera, ze sa s nou bude celkom dat a ze ma neodbije slovami, ze sa to stava a ze mam prist, ked este raz potratim ... tak uvidim, hadam ma nesklame :slight_smile:
8. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri Adamkovi mala jedny jedine aj to letne, lebo to ostatnych svojich som sa vtrepala do 7. mesiaca a teraz zatial este stale sa vtrepem
8. feb 2010 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to máš praktické gate evi... :slight_smile: Ja mám všetky pôvodné rifle brutál obtiahnuté, takže tam to zhaslo rýchlo... :grinning: Jedny jediné netehu nosím doteraz a to moje ,,popôrodné,, XXL Ale tak teším sa že bude leto, dám si dlhú sukňu volnú a hotovo. :slight_smile:
8. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rifle vobec nenosim, ja len elegantne gate, ale teraz poskulujem prave po rifliach a sukne uz vobec nie, to by som na seba nedala, citim sa v tom velmi zle, ja som taky nohavicovy typ
8. feb 2010 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sukne -také klasické nenosím vobec... Len v lete tie dlhé volné plážové mám rada...
8. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jednu taku doma mam len tak na oko, ale zeby som v nej chodila to nie, akurat som ju mala par krat v aute v lete, na cestovanie super
8. feb 2010 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak my sme už spať z dovolenky a bolo super :grinning: aj ste mi už chýbali a tešila som sa na novinky. včera som vás dočítala a aj som si poplakala....je mi to všetko tak strašne lúto :cry: :cry: babulky, čo sa to tu deje? :frowning2: ale nechcem sem priniesť smutnú náladu, tak to nebudem rozoberať...Valentínske kolo už klope na dvere, tak sa to už dúfam podarí :grinning:
8. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: balambi, ahoj ... oddychnuta, vylyzovana dosyta? kde ste to vlastne boli?
a to, co sa tu deje, to nechape asi nikto - skoda pismenok :unamused: ... jo, jo a povalentinskom kole bude velkonocne a potom prvomajove a tak dalej :grinning:
dnes som bola u tej "tvojej" dr. :wink:
8. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ..tak ja klasika hadicujem http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f moje hormony su trosku spomalene ale pekne ustalene ...
ahoj balambi ....
na valentinka sa chystam spravit testik :wink:
8. feb 2010 o 10:40  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, ty mas pekne grafy :slight_smile:
8. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :grinning: veru, už sme to moc potrebovali, boli sme na orave, baby, tam je tak krásne a tu že kalamita. vonku svietilo slniečko a že v ba husté sneženie...
a čo na ňu hovoríš? a kedy máš výsledky?
8. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj titu, som sa moc tešila z Tvojej ovulky...až som zjujkla od radosti, mm sa zlakol, že čo sa stalo :grinning:
8. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blambi, boli ste na orave :grinning: boze tak by som sla rada domkou :grinning:
dobre ranko babule a aby nebolo smutno hadzem moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
titu, tak pekny grafik, muselo to tento raz vyjst :wink:
8. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ...to ano, mame krasne to nase Slovensko ... vcera tu snezilo, dnes len poriadne mrzne ... a to vies, ze v ba staci ku kalamite jeden cm snehu :wink:
vyzera milo a myslim, ze bude aj ochotna, povedala, ze sa dohodneme na vysetreniach, ked donesiem tu histolku (v stredu pojdem po nu, mala by uz byt) a hlavne sa netvarila, zeby som ju obtazovala svojimi "poziadavkami"
8. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ano ja mam pekneeee len nejak to moje vajko nechce ziadnu rybycku :grinning: :grinning:

balambi joooooooooj a ako som sa tesila ja uz som tento meisac fakt nedufala....a predsa prisla tak dufam ze tentokrat pridu aj tie peknee II a nejak sa to tu rozbehne :wink:
8. feb 2010 o 10:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ako zlato to vsetko prezivas :grinning:
titu, vyberave vajka mas, co uz :wink:
8. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj, no ako bolo na plese, predpokladam ze super :wink:
8. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a možno tvoje vajka rybyčku chcú, ale len tú Y a môžu oni za to, že tie X tam doplávajú skôr? :grinning: :grinning: a také majú asi vstup zakázaný...

luga, som rada, že sa Ti pozdáva... :grinning: a dúfam, že pomôže :wink:
8. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska :grinning:

luga, Ty si bola na plese? na akom? ozaj a ako sa býva v novom?
8. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj balambi... :wink:
8. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ples vychodniarov :grinning: ... bolo supis, aj ked tam bol maly parket - dobra tlacenica - ale aj to bolo vyhodou, lebo sme sa mohli len tak vlnit (pre tanecne dreva akurat ) :slight_smile:
a byva sa nam ovela lepsie ako v predchadzajucom byte - sukromie nadovsetko :slight_smile:
majus a ty ako nedela ?
8. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninka tehulka, gratulujem k výsledkom :wink: a malej slečne dodaočne všetko naj :wink:
a k akému feši dr. to chodíš?
8. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze super si sa zabavila :wink: to ma tesi, moj vikend, no ako som vravela od chlapa som sa nemohla odlepit :sweat_smile: ale co uz u nas je zazrak ak mame den volna spolu :dizzy_face: boli sme na nakupoch, potom pozriet svagrinku,...a na prechadzke :dizzy_face:
8. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji :slight_smile: no, ved uz ides do okoloovulkoveho obdobia, ak sa to hodi ... a pekny program - ake mate teraz pocasie v uk?
8. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ak ste brali vitaminky, lebo ja beriem kyselinu listovu plus vitamin E250, myslite ze mi to moze posunut ovulku skor ??? :confused:
8. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, tak to som rada :sweat_smile:
8. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga pocasie, no zamracene a zatial neprsi :sunglasses: zatial neprsi :angry: prave ranajkujem :grinning:
8. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, podla mna to je mozne ... mne ale vitaminy nic nespravili s cyklom
balambi aj ja :wink:
8. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ja nepamatam ze by mi tak razne padala teplotka :confused: som svedava kedy bude ovulka, ale myslim ze 14,15dc :sweat_smile:
8. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok