• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
kv3tka ahoooooojjjjjj
28. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj matka :wink:
28. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka ahoj :slight_smile: staru temu zalozila bibi, ona je tehotna??? :confused: tak to je supeeeeeer a tak stracala nadej :slight_smile: konecne dobra sprava :grinning: hned je mi lepsie :slight_smile:

lumimi, ten recept co si ty spominala mozem :slight_smile: oprazeny pangasius na masle s korenim na ryby :slight_smile: mnaaaaam som hladnaaa
28. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka a kde si bola tak dlho?vod je uz 20 hod....ja ta tu cakam....
dzou si nespravila testik....
black ma zle dni.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ty nikde... :wink:
28. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ozaj,to bola bibi....a ja ze jennifer.....ups,som si ich splietla :grinning:
tak to uvediem na pravu mieru...jennifer....ona k nam tam kedysi chodila.....potom prestala.....a dnes som sa docitala,ze si nasla //....nadej je vzdy.....
a este jedno pozitivum....mam kamaratku,co po 12rokoch snazenicka a po diagnoze neplodnost....dokonca po 3IVF.....otehotnela....uplne prirodzene a necakane....
28. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v praci,potom v obchode...potom som varila....sla som po mm,bo mal overtime :grinning: ...a teraz peciem gastany :wink:
28. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak jennifer si nepamatam, ale aj tak dobra sprava :slight_smile:
:slight_smile: je to krasne citat, ale ja sa aj tak bojim... dnes mam nejaky na prd den... a to som bola rano este hrdinka a pisala som si tu s majuskou, ze este tento cyklus a buduci si budem merat, na vianoce si dam pauzu a ak sa nepodari, tak v januari pojdeme k lekarovi. Ale prisla depka a manzela som prehovorila na spermio hned :grinning: :frowning2:
28. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black....kazda sa obava takejto spravy....niekedy to napadne i mna,aj ked neak to este neriesim.... :wink: ved naco si zbytocne komplikovat zivot....
takze ste pripraveni navstivit lekara? :zipper_mouth:
28. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka, asi hej, prave si pozeram nejake CAR :unamused: stale som bola hrdinka, ale nejako to na mna dnes dolahlo... zajtra bude mozno lepsie... ale radsej aspon spermio vyskusame, aby sme vedeli ci su potapaci v poriadku alebo nie a uvidime...
idem pripravit veceru, zatial cafte :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite je to rozhodnutie spravne.... :wink: ....a hlavne bude opat vacsia istota....ak budu rybicky v poriadku :wink:
mne prave mm oznamil,ci mu nespravim cajik.... :angry: a to je znamenie,ze na neho nieco lezie....ale ja som to neni :grinning: ....tak ho idem vyliecit.... :wink:
28. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lumini.....o co tam presne ide,jablcka papam...tie mam strasne rada :wink: ....aj rybky v akejkolvek forme.....ale o co ide?....o schudnutie,ci o co?
bo schudnut uz nechcem.....uz sa mi podarilo....tak uz len priberat na materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka ide o zdravu stravu. nič nemeniš len si daš namiesto ineho zvyčajneho jedla každý druhý den rybičku - je to zdrave - ja tiež nemienim schudnut (by som potom so svjim BMI bola dost pod normal.)

ide o otehotnenie :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno som už deformovana ale slovom dieta nemam na mysli jedlo s ktorým schudnete - dieta je proste strava :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj....tak to potom nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja som v tomto neporiadna....a nedokazem zmenit svoj jedalny listok :grinning: ....uz aj kvoli cholesterolu som trpela...a nakoniec som to vzdala :zipper_mouth: :grinning:
28. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu este na skok :wink:
ahoj kveti :slight_smile: a co si ty myslis o mne :wink:
28. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj,dnes mam neak stastny den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...natrafila som na znackovu zimnu bundu zlacnenu zo 120 na 49,99£...potom vysavac do auta za 6£...inak stal 20 a teraz som konecne kupila letenky....dlho sa nemenili ceny,az dnes...akcia a letenka za 4,02£....dokopy som dala 8£....za 2letenky(Blava-Edinburg)....takze 80 v pluse.....juuuuuj sa tesim

a kde ste vsetky....?hmmmmm :frowning2:
28. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cholesterol neriešim, je vysoký ale sestre zistili že má familiarnu hypercholesterolemiu- čiže to máme asi geneticky - to sa nedá riešiť dietou :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super :dizzy_face: ja som uz taaaaaaaak dlho nebola shopingovat
28. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dzou super....normalne som happy....a ty co?dufam,ze zajtra uz neklesnes,krcok sa uzavre a ty testnes :wink: ....!!!juuuuj a ja sa to dozviem az poobede,ked pridem z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

lumini....uz ani ja :grinning: ....snazim sa mat stravu pestru...aby v nej bolo vsetko....ale bez soli varit a ani jest neviem....co uz,tak mam cholesterol mierne nad normu :pensive:
28. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba varit so solou- minule vraveli v telke ze ked sa vari bez soli kazdý si dosála a potom je tam viac soli ako keby sa tam dala pri vareni, okrem toho sodík telo potrebuje :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde zmizla matka...potvorka jedna.... :grinning: pozdravi a zduchne :grinning: ....toto sa nerobi :angry: :grinning:
28. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak bude 36.9 zase tak testnem :wink: ak klesne tak nic :unamused:
no ja mam cholest. ok nastastie :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to sa ani neda...varit bez soli :rolling_eyes:
a vy sa kolko snazite lumini?
28. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plán bol že začneme v novembri, ale vysadila som HAK v auguste že sa trochu dovtedy očistím od hormonov - nechali sme tomu volný priebeh zatial - a teraz buduci týžden ideme na plno :slight_smile: taktže zatial to bolo len také dúfanie -- aninie snaženie.
28. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka....tak dufam,ze bude aspon 36,9....teda minimalne :wink:
28. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa,tak zaciatocnicka..... :wink: ....
28. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by tu vymysliet znak pre "držím palce" :slight_smile:
dzou držím :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja uz off.....tak opat zajtra...caute babenky :wink:
28. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem pa a rano hodi grafik :wink:
28. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok