• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
veru, si tú nudu užívam... :grinning:

luga, ako to???????
10. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, aspon chvilku bez akychkolvek stresov
no lebo ten potrat bol nakoniec uplny - nic tam nezostalo, ako si to doktori mysleli - oni sa aj tak do poslednej chvile rozhodovali, ci ma cistit alebo nie, az "velka vizita rozhodla" :grinning: ... nevadi, aj to je skusenost
inak nerozumies sa tomu, balambi, lebo mi vyslo, ze endometrium zodpovedalo 9.-14. -temu dnu cyklu - nie je to divne, ved to by bolo obdobie ovu - som z toho jelen ... nakoniec mi povedia, ze som ani tehotna nebola :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :rolling_eyes:
neviem, ale večer sa popýtam a dám Ti vedieť :wink:

ja som volala dr. a hystol. je v poriadku :grinning: , prolaktín v poriadku :grinning: tak budúci týždeň tam nabehnem, nech sa trošku pohneme vpred :grinning:
10. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo, dakujem, budem nedockavo cakat ... ja k nej asi zavitam uz v piatok, nech sa to tiez hybe a snad mi aj ona nieco k tomu povie - ked tak rozmyslam, mozno je problem v progesterone - nic, uvidim, uz som netrpezliva :sweat_smile:
stitnu zlazu ti nerobila?
10. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode :grinning: veru, treba sa pohnúť, nech už môžeme chodiť do poradne :grinning:
nerobila mi nič, len tú histologiu..
10. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
histolku, ci mikrosku?
10. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
histolku
10. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coho? :confused:
10. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako?
ja som sa prave vratila od lekara(bola som s kamoskou)....a potvrdila som si,ake velke stastie mam,ked nemam problemy a za 5rokov som tu v Skotsku este nebola u lekara.... :confounded:
no posudte:ma zenske problemy,silnu mykozu...a asi aj zapal tam dnu....tyzden cakala,kym sa dostala na rad...aj to k lekarovi(ktoreho ma podla bydliska prideleneho....a on je na vsetko,obvodny,detsky,chirurg,gynekolog...atd)
prisli sme a,ze ci chce prekladatela(cez telefon) :angry: ...ze nie,ze kamoska(ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: )vie anglicky....
povedali sme mu o probleme a on,ze to je normalne...to mavaju zeny a ma si v Tescu kupit krem na infekcie tam dole :confused: ...skoro sme odpadli...
na nase naliehanie,ze ju teda pozrie!!!a teraz pozor....zatiahol plachtu,ze vyzlecte sa...tam stol,na nom plachta....to nie,ze neaka "koza"..."utz"...tam si lahla a on ju pozrel....no pozrel....rukavice ani nemal :rolling_eyes: ...a len si posvietil klasickou baterkou(ako ked doma svietite,ked vypadne prud)....
no a na zaklade toho usudil,ze je Ok....len ma dodrziavat hygienu :angry: a to prejde samo :pensive:

na nase dalsie naliehanie,ze uz proste nemoze ani chodit,nieto este ist na WC....jej zobral vyter a pozor....vysledky budu o 10-14dni a potom sa uvidi,ci treba liecbu... :confounded:

to len pre vsetky kocky,ktore si nevazia nasich lekarov....ti su odbornici :wink:
10. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasicky z krčka.
10. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si bezim umyt vlasky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a nasli sme jednu kliniku-sukromnu v Edinburgu....ked sme tam volali a povedali,aky je problem....vraj mame prist hned dnes o 16.30h.....je tam lekar,povodom francuz,tak snad jej pomoze....z domu caka lieky postou,no neak sa niekde zasekli...
10. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, ahoj ... ziiiiram ... nemam slov ... nieco na tom pravdy bude, ze nase zdravotnictvo nie je az take zle - len sme rozmaznani
ahaaa, balambi, no ja som bola uplne v tom, ze ti robila vysetrenia aj na infekcie - nevies, kde som to vzala? :grinning:
10. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, to je strašné...pošlem tam každého, kto sa u nás bude sťažovať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom daj vedieť, ako ste dopadli, budem silno držať palčeky :wink:
10. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, som písala, že chlamídie a to v tom je...asi som to zle napísala... :confounded:
10. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to naozaj strasne.....ja som sa tam s nim normalne pohadala,a on,ze to je normalne...to zeny mavaju :angry:
a oni chuda uz ani nohavicky na sebe nemoze mat...tak ju to vsetko pali....a na wc-cku place od bolesti....a on,ze za 10-14dni....podla vysledkou bude liecba :angry:

ma skoro porazilo a to mam dnes volno,a chcela som ist do shopingu donakupovat pre rodinku darceky,kedze sme ani na Vianoce neboli doma....aj ked mm vravi,ze uz som nakupila az-az :grinning: ,no ale obetujem sa a pojdem s nou.... :wink:
10. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ano, chlamydie, tak predsa sa mi to len nezdalo - tak supis, ze je vsetko ok :wink: ... som zvedava, ci ta teda posle rovno do car ... inak pekne tam ma vycapeny ten plagatik spoluprace s gynfivom- hned mi udrel do oci :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, tam asi dokonale funguje samoliecba - ale fakt hrozne :confounded: ... myslim, ze ti velmi podakuje :wink:
10. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pracovat, majte nadherny den :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga pekny pracovny zazitok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
ja som pocula vela,ale osobnu skusenost som mala az teraz a stacilo :angry: ....tu moze byt lekar hoci-kto....a za take peniaze ako maju oni....nasi lekari mozu len zavidiet :frowning2:
10. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Kveti viem presne o čom hovoríš. brat bol v lete v Anglicku na jazykovom pobyte v rodine, brutal ochorel a odmietli s nim isť k lekárovi a poslali mu lieky na prasaciu chrípku... Tak našťastie máme špedičnú firmu, dala som si ho ,,doviesť,, dodávkou a mal obojstranný zápal priedušiek a žiadnu prasaciu chrípku! Nikdy by som nešla žiť do Anglicka, práve kvoli zdravotníctvu-hrúza... :angry:
10. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to tu strasne....ja sa ani nedivim,ze je tu tolko postihnutych ludi....ludi s downovym syndromom...zdravotnictvo je tu na bode mrazu...ja som velmi stastna,ze som ich "lekarov" este nemusela navstivit...klop-klop-klop... :zipper_mouth:
10. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky...ako sa dnes mate?
11. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Kati... :wink: No moj žalúdok po dlhej dobe dal o sebe vedieť dnes ráno... :zipper_mouth: Neviem čo sa mu stalo... :confused:
11. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

ja dnes hrozne, celu noc som poriadne nespala, lebo ma bolela hlava
11. feb 2010 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj evit,aj ty si taká rosnička?? To ten sneh. :confounded:
11. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina urcite, furt ked je nejaka zmena pocasia tak ma boli hlava
11. feb 2010 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky... takze z casu na cas sa vam priznaky tehu ohlasia.... :confused: ...
11. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru. Ale to bude tým actimelom, zapila som ním vitamíny ráno... :zipper_mouth:
11. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: veru nina to bude tym :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde je tá Black??? Ako to dokáže?? Takto dlho ešte ,,nechýbala,, :frowning2:
11. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok