• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
Dobre ranko, mne sa zasekol teplomer :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533
29. okt 2009 o 06:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky tak vas asi sklamem... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou zajtra predpokladam ze klesne este viac a bude mrcha jak vysista... uz ma zacina aj viac boliet bruch na mrchu .. no co uz asi to tak malo byt jasne ze som v sklamana, ale inac som v poho takze ma nemusite az tak moc lutovat :grinning: :grinning:
Tak vecer sa stvaim dnes mam posledny den v robote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.... ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 ... tak neviem :frowning2:
Konecne som vas docitala....Pimma....je mi to luto, ale IVF pomoze a aspon sa uz nemusis stresovat, ci a co je v neporiadku!!!som na teba hrda, ako si to zobrala!!!
dzou....tak lutovat ta nebudem :slight_smile: dnes som sa sem ponahlala kvoli tebe :slight_smile:
Kv3tka...na teba nemam stastie, aby sme sa tu stretli, asi sem pridem aj navecer :slight_smile:
Black.....prosim ta...dnes uz ziadne depky,ok???
Evitka....take zaseknutie teplomeru by som brala :slight_smile:
29. okt 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze ostane zaseknuty co najdlhsie :sweat_smile:
29. okt 2009 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Baby a mám otázku... Je tu nejaká dobrá duša, čo mi pošle svoje číslo cez ip, pošlem jej mms a prepošle mi to mailom, aby som si mohla dať do albumu fotku a prekonzultovať ju s vami, lebo nechcem sa predčasne tešiť, mám // :wink:
29. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ja by som ti poslala, len neviem najst uz dost dlho kabel takze by som to tazko dala do PC :unamused:
29. okt 2009 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď to, ani ja nemám kábel... :angry: Ale si zlatá, ďakujem... :wink:
29. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale snad sa niekto najde
29. okt 2009 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dúfam, trasú sa mi ruky od rána, ale stále si hovorím, že to je lacný test a asi ma chce oklamať... :unamused:
29. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka...aj ja by som ti pomohla, ale som v robote a kablik nikde :frowning2:
ale gratulujem a drzim palce a hlavne nech vydrzia!!!!
29. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina teraz ma napadlo, ze manzel si vcera zobral novy telefon tu istu znacku ako ja, tak idem kuknut ci pasuje kabel
29. okt 2009 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte negratulujte, po minulom mesiaci sa budem tešiť až po vynechaní... Jedno je isté, zajtra sa žúrka nekoná... :grinning:
29. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kabel pasuje, poslem ti cislo do IP
29. okt 2009 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
no depka sa uplne nestratila, ale je to lepsie...
adi, ja mam moj graf podobny ako ty :frowning2: neviem co sa deje http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
nina, dufam, ze nebudes mat sklamanie ako minuly mesiac, drzim ti silno palce :zipper_mouth:
29. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak už je to v albume... :wink: ďakujem všetkým babám, čo mi poslali číslo, moc moc... :wink:
29. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, no je to zle vidiet, ale na druhej fotke je vidiet ciarocka, slabucka, ale je to ciarocka, ale este sa netes :wink:
29. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka je tam, aku citlivost testu si mala?
29. okt 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
25IU
29. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak to je uz pekna ciarka na to ze je to az 25
29. okt 2009 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak čoskoro budete vedieť, či ten test kupovať, alebo nie... :wink:
29. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Ninka no nech len pekne silnie.Ešte budem pst.
29. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma Pepino citlivost 20
29. okt 2009 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je naozaj dobre na taku citlivost... :wink: nech to len vydrzi nina, silno drzim palce :dizzy_face:
29. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose.. dakujem :slight_smile: urcite dam este vediet, ved mozno sa to podari skor ako prirodzenou cestou :wink:
kvetka.. vieme to este len kratko, zajtra ide mm na konzultaciu, co sa bude robit dalej,ale urcite ho caka operacial. v centre sme este neboli, rozbehneme to buduci tyzden.
adulik.. snazim sa nebyt z toho vsetkeho zdepkovana, lebo potom sa uz uplne zosypem a tak isto aj na mm to bude vplyvat velmi zle. ale ked ma nevidi, alebo v praci ak si na to spomeniem, vyjde slzicka. hlavne aby sa nasli potapaci a potom este vela veci musi vyjst. dufam, ze ja som ok. pevne verim, ze nam to vyjde, ine mi neostava.drz sa aj ty a dufam,ze coskoro sa docitam, ze vsetky ste si nasli // :slight_smile:
29. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimma, s drahym sme sa dohodli, ze tiez uz pojde na spermio, tak som zvedava
a mozno naozaj vam to vyjde ovela skor ako prirodzene, preto vam drzim palce, aby ste to zvladli :slight_smile:
a na aku operaciu musi ist mm??? som nevedela, ze sa nieco take robi...
29. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj pimma, nejak mi to uniklo, čo sa deje??
29. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina precitaj si str. 42... nemaju spermie :frowning2:
29. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nina ta ciarka je na 10 dpo kraaasna :slight_smile: silno drzim palcaky :grinning:
29. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka... manzel nema ziadnes spermie v ejakulate :frowning2: robili mu 2 spermiogramy a pocet spermii je 0
black.. urcite chodte na spermio, ja trosku lutujem, ze sme nesli skor. mm bude mat asi nejaku obstrukcnu poruchu, preto sa potapaci nedostanu tam,kam maju. vysledky homonalne a geneticke su dobre a to je velmi dolezite. znamenalo by to, ze potapaci by sa mali tvorit, len asi su niekde zablokovani. zistime to az na operacii, ci sa tvoria-vola sa to operacia MESA/TESE , alebo tak nejak. ak sa najdu, tak ja musim byt stimulovana a moze sa oplodnit hned vajko a urobit umele, alebo sa daju zamrazit a stimulovat a oplodnit sa dam potom. ale vraj pri zamrazeni sa mozu trochu poskodit. este sa nevieme rozhodnut ako to urobime.hlavne nech sa nejaki junaci najdu a budem stastna :slight_smile:
29. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok