• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
luga dnes mas volno aj zajtra, planujes nieco na valentina
13. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, co sa stalo tatkovi? :frowning2: (nemusis samozrelme odpovedat) ... ja mam oboch rodicov, ale nasi sa chytia za ruku tak raz za tri roky :slight_smile: ... a inak mam len obe starke ...
13. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem do prace rano - zatial bez planu, len rozmyslam, ze by sme dnes mohli ist aspon do kina , este sa poradim s mm, ze co s nacatym dnom , ked tu dokonci tie "buracie" prace :grinning:
13. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tatko mi zomrel, v july to bude 3 roky , mal rakovinu, :unamused: ale aspon teraz sa ma lepsie a uz ho nic neboli :unamused:
no takze robis ako ja :wink: no to kino to nieje zly napad a o akych buracich pracach to hovoris?? prerabate ten novy bytik???
13. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je smutne, je mi to luto - ta choroba je hrozne zakerna
neprerabame, len tu vrtal diery na kabliky a ich prehadzoval a popritom mu spadla skrina zo steny - no sranda
aj dnes ides do prace?
13. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste to je zivot luga
tak prerabate, ;) no viem to je to ak sa clovek stahuje, ja to poznam :grinning:
no idem do prace presne za 45min, :grinning: ale dnes je sobota tak bude super den, mame menej letov a asi budeme mat 2 hodinovu prestavku :grinning: takze uz sa tesim
13. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprerabame ... cudzi byt? :slight_smile: ... len sa to tu snazime poludstit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prestavku dve hodky? to sa budes nudiiit a pojde ti to strasne pomaly :wink: ... ja mam radsej, ked mame "plnsie", lebo vtedy ta prac. doba rychlo ubehne ...
13. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo, u mna ja milujem ked mame prestavky take dlhe, lebo vacsinou mam prestavku s kolegynami, takze sedike a kvakame :grinning: manazerka nam dava vzdy prestavku spolu, jedine ak sa uz fakt neda to da iba dvom a dalsie dve idu neskor, ale dnes bude tichucko takze bude super uz sa nas vcera pytala, tak co baby idete zajtra do duty free na shopping :grinning: :grinning: som sa smiala ze uz nas pozna ako svoje ponozky :grinning:
13. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka pohodicka v praci :grinning: ... no ja si velmi nemam s kym pokecat, lebo som jedina baba
13. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, no tak to hej jak si jedina baba :wink: ty sa tam musis mat ako v raji :grinning:
13. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ver mi, nemenila by si so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno aj hej, baby su velmi zavistlive a chlapi s nimi sa da aspon pokecat ver mi, baby radi ohovaraju, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ze aj aby maju svoje muchy - ale myslim, ze s kolegynou by som si lepsie pokecala a porozumela ... ja som zvyknuta na zenske, ved mam tri sestry :grinning:
13. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning: dobre moja idem sa ja pomaly obliekat, tak vam prajem prijemne zutulnovanie bytiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemnu pracu ... papa
13. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, nech ti to rychlo ubehne.
Ja sa motkam v kuchyni a cakam kedy sa mm odoberie na svoj obednajsi spanok aby som dorobila ten kolacik srdiecko ....ako naschval nie a nie ho odvalit do perin :angry:
13. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevie o tom, ma to byt prekvapko? :slight_smile: ... on chodi na obed do hajan? :confused:
13. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jop ma to byt prekvapko :wink:

no chodi veru do hajan ....cez vikend si schrupne na pol hodku, aspon troska dobehne deficit z celeho tyzdna

Ja uz som zacala ohromne vetrat v celom dome, aby mu bola zima a on sedi a sedi pri tom compe.......asi vylozim vysavac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne prekvapko :wink: ...servirovat sa bude pri svieckach? :slight_smile:
dufam, ze uz mas hotove ... aj ked neviem, ci sa pri vysavaci da spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........tak a je to hotovo, nakoniec sa predsa len odpratal :wink:
Lugy moj mm je schopny spat aj pri vysavaci :grinning: zatvori si dvojo dveri a pododa .........no chlap.
Brrr vonku je taka kosa a vetrisko l - akurat pocasie na dobre vinko doma v teplucku a pravdaze kolacik :grinning:
13. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jo, jo, chlopi ... ti maju dobry spanok ...
sme boli nieco nakupit - veru, vetrisko riadne - tak na valentina som si kupila wok :grinning: (mm, ze zober si ho, bude na valentina - a zaplatila som si ho ja :grinning: ) ... a ideme este do toho kina - avatar 3D
13. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, prajem vam krasneho valentina, ja ho prezijem v praci, ale uz sme si ho uzili, dostala som od draheho kvety, bombonierku a maleho plysaka, psika :dizzy_face: ani som to necakala
a toto je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
14. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky.....som tu prva? :slight_smile:
davam grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 ... aj ked som nachladnuta, tak je to podla mna skreslene trosku, ale neviem, telesnu teplotu nemam....
valentina som prezila sama doma - mm mi odisiel uz vcera na obed :unamused:
15. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adi... ale je to skvele...ovulku ste stihli..... to je super... a je mi luto ze ste celeho valentina nestravili spolu... ja som na tom takto nudne :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b2e9d
15. feb 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...pekny grafik...... :slight_smile:fiha...taku dlhu mrchu mavas?
ja ani neviem, kedy bola ovulka presne, lebo ma ani podbrusko nebolelo......a dufam,ze ten narast teploty nebol kvoli nachladnutiu :slight_smile:
no a keby bola ovulka piatok....tak sme ju az tak nestihli, lebo mm prisiel v noci a seksik sme mali az sobotu rano :frowning2:
15. feb 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi... mavala som aj dlhsiu mrchu a aj dost bolestivu..ale troska sa to skratilo a teraz uz 2x som ju prezila v pohode nebolelo ma az tak brusko a pred 3 mesiacmi..ach jaj to bolo krute... ale prezila som to a je to v pohodke... ja tiez nechapem preco mam az tak nizko svoju teplotku... neviem.... :wink:
15. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky .....tak moje valentinske testovanie len I :frowning2: ale zatial nezufam .....moje motto...kym nieje mrcha - som tehula :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f moj grafik je zatial peknucky , tak uvidime ci ma nesklame.....

jeeeej adi takze ovulka predsa bola super ...a podla mna ak nemas zvysenu telesnu tak je to v poriadku

ahoj katkaaa...... :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 07:54  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu...prekrasny graf..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka viem viem len som strasne zvedava aky bude mat koniec ...dufam, ze taky o akom snivam ach jaj :sweat_smile: ...
vcera bol 3 den po dobrati duphiku ...mala prist mrcha azatial nic ...tak pockam este 2 dni a v stredu spravim testik :wink:
15. feb 2010 o 07:58  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku mas zvycajne dlhu LF?
15. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok