• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
nina, no vydis aky krasny dnik ste prezili :wink:
15. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala tiez romantickeho valentina.....akurat sme sa stihli nedelu rano "rozlucit" a uz isiel do roboty :(
15. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom som cele poobedie len pozerala telku, spala a liecila sa :confounded:
15. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, takze ty to aspon budes vediet ze ak sa podari ze to je valentinske prekvapenie :dizzy_face:
15. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skoro som zabudla, piatok som si písala s willi, prežila si peklo... Začala špiniť,tak išla k svojej lekárke a zistili na ultrazvuku,že srdiečko nebije... :cry: tak ju nechali vytrápiť,či sa sama nerozkrváca,až kým jej muž neurobil bordel,že či chcú,aby dostala otravu, tak v utorok jej robili kyret, bola na izbe s dvomi čo šli na potrat dobrovolne a keď išla na sálu tak videla ešte ,,zvyšky,, z predchádzajúceho zákroku... Chúďatko... :cry: :cry: :cry:
Teraz je ešte PN,ale keď pojde do roboty,príde nás kuknúť...
15. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o boze, to mi je hrozne luto :unamused: :cry: :cry: :cry:
to muselo byt strasne :cry: :cry: fakt nemam slov
15. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm ma v piatok po sluzobke prekvapil kyticou ruzi, ktora v sobotu zvedla, tak bol poriadne rozculeny :angry: ale snazila som sa ho upokojit, ze splnila ucel :wink: a v nedelu mi na krk pripol krasny nahrdelnych swarovski srdiecko :dizzy_face: veeeeeeeeelmi ma potesil, lebo som vazne nic necakala :slight_smile:

aaaaaaaaaaaaaaach boooooze :cry: :cry: :cry: chudatko nase, willi :frowning2: ako ju mozu takto trapit??!! A este byt na izbe s dvomi, ktore sa rozhodnu pre taku hlupost!!
15. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky takze aj tebe mm prekvapil je to od nich mile, lebo ja som tiez nic necakala :grinning: :dizzy_face:
tak zatial babule ja padam do prace
15. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je to hrozné, zas som si poplakala piatok... :cry:
Bojím sa baby a budem asi až do konca. Po tom čo som teraz náhodou našla,sa neprestanem báť ani zajtra...
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=46887&vGroupOffset=0&vOffset=60
Prečítajte si anna181 a pozrite jej album... Skoro som odpadla... :frowning2:
15. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, hlavne nestresuj a neboj sa stale... zivot je urcite nevyspytatelny, ale nemozes sa donekonecna obavat toho najhorsieho. Uzivaj si konecne tehotenstvo! Stres, strach a ani plac nerobia babatku dobre. Babo velmi dobre vnima tvoju psychiku. Preto uz konecne bud stastna a vesela mamicka!!! Bud stastna, ze mas to co mas. Krasnu zdravu dcerku, uzasneho manzela, babatko v brusku a mas kde byvat a co jest! :wink:

Verim tomu, ze rodicia takehoto babatka nie su nestatni a velmi ho lubia a dopraju mu vsetko na svete. Poznam niekolko ludi, ktori maju tazko postihnute deti a mam pocit ze to su najdobrosrdecnejsi ludia na svete, ktori si uvedomuju aj tie najmensie krasne malickosti na svete.
A nikdy nemozes vediet, ci ti rodicia o tom syndrome nevedeli uz v tehotestve a nerozhodli sa sami dat lasku aj takemuto babatku.
A podla vsetkeho cakaju druhe babatko :dizzy_face: je to uzasne, ze nestratili nadej a vieru a chut zit dalej :slight_smile:
15. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dievcata :slight_smile:
ake pekne prekvapenia vam vasi muzickovia prichystali - romanticke duse :wink:
titu, pozorne som ta vcera sledovala - kolko mi len praca dovolovala a skoda, preskoda, ze neukazal testik dve ciarky - mohol, ved aj tak tam budu za par dni, vsak :wink: ... no ale teba musi vsetko natahovat
ninka, aj take veci sa stavaju - ale ja na tom nevidim nic hrozne - ziadne taketo vysetrenie ti nepovie na sto percent, ci budes mat zdrave dieta, alebo nie a myslim, ze DS je este to "lepsie" postihnutie - tieto deti su mnohokrat pre svojich rodicov obrovskym darom a poznanim .... podla mna je horsie, ked si da matka zabit dieta, lebo jej povedia, ze bude postihnute - to sa uz velakrat stalo, ze toto povedali a narodilo sa zdrave babo ... moja najmladsia sestricka mala byt tiez postihnuta a je z nej "baba ako repa".... :unamused:
15. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jA SA SNAžíM bLACK, to ma prepadne tak raz za čas, neboj, nie stále, nie každý deň...
Nevedeli o tom, mali zlé trpple testy a namiesto amniocentézy sa rozhodli ísť na 4d kde im vyvrátili DS... Ale teraz sú vraj šťastní, hej čakajú tretie... :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem, to je hrozné... Všetko toto je hrozné, nemám na to žalúdok, som strašne citlivá... Dúfam,že toto riešim naozaj naposledy. Mať 2 zdravučké detičky a som najšťastnejšia pod SLnkom... :slight_smile:
Aj moj bratranec mal byť postihnutý a moji krsní sa rozhodli si ho nechať-chalan má 17 rokov, samé jednotky, neskutočný inteligent a odhliadnuc od puberty, úplne v poriadku... :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, tak potom ok :slight_smile: hlavne bud stastna a zle myslienky odsuvaj prec :wink: musis verit, ze vsetko bude OK :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga jasneeeeeeeee mna natahuje vsetko :grinning: :grinning: ..ale o hodinku budem vediet vysledok urcite ...bola som odniest krvicku do labaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zvedava :sweat_smile:
15. feb 2010 o 15:31  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, o par mesiacov budes najstastnejsim clovekom na svete teda :dizzy_face: - tes sa :wink: ....
... kiezby sme si to mohli onedlho povedat vsetky....
titu, tak cakam s tebou :wink: ... a je to mozne, aby hcg nebolo v moci iba v krvi?
15. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Titu si expert... :wink: Aj ja som taká bola a bolo mi to prd platné... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dúfam,že tebe nebude... :grinning:
15. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska robi vlabaku a ta mi vravela , ze tam chodia zeny co si robia testy po meskani mrchy a maju tehu testy bielucke a vezmu im krv a su tehule :grinning: tak si trosku davam nadej :wink:
15. feb 2010 o 15:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka presne na teba myslim....dnes sme mali ist k sestre :grinning: :grinning: :grinning: na vinecko tak cakam co mi povedia ....ale ty si mala tusim 5 ze ????
15. feb 2010 o 15:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ak mi povedia ze hcg je nula tak dnes dam vinecko a zajtra je tu mrcha :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:50  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, tak nech to plati aj u teba .... noooo, historia sa opakuje - ninka-titu ... s rovnakym koncom? :confused: :grinning:
15. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky volala som ...este sa analyzuje krv ....mam zavolat o pol hodky ach jaaaaaaj...no povedzte este aj tam ma natahuju :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:58  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, :wink: ...neuveritelne - som ako na gumicke uz :grinning:
15. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Titu ja som mala HCG 0!!!!!!! Ale vraj do 5 to oni považujú za 0 aj to tak napíšu... Neviem čo je na tom pravdy,ale bola som 3 dni pred očakávanou na tej krvi... Pozri, vínko isto možeš. Ja som dala flašu tequilly a sme tu... :grinning:
15. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka jasneeeeeeeeee....neodolam urcite....no ja som dnes 4 den po dobrati duphiku a mrcha nikde .....tak snad ...booze to je cakanie....no nic...co ma byt - to bude :sweat_smile: ze babulky ...ak nie tak vas nenecham v tom sameeee...a budem vas tu zlostit mojim optimizmom aj nadalej :wink:
15. feb 2010 o 16:03  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, nezlostis, prave naopak :wink:
15. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej luga dakujem ......tak potom popripade budem pisat ....uz o tolko a tolko dni budem tehu :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 16:07  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no, len aby si to tak presne vedela :wink: , ale hadam budes pisat uz len, ze si tehu .... a uz sa ozaj vsetky popridavame :dizzy_face:
15. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze trosku smutku :frowning2: :frowning2: ....no a idem s vami do dalsieho kola....
hcg mam 1,02 :frowning2: ach jaaaaj to boli nervy ale aspon viem , ze mam cakat mrchanu :angry:
15. feb 2010 o 16:31  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je akoze negativne? preco? kde sa tam potom vzalo? nerozumiem :unamused:
15. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok