• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
titu a kedy by mala byt ta ovulka podla teba? ..nie zmeny neboli ziadne v merani....
ja si myslim titu ze je velka pravdepodobnost ze bude vas o jedneho statneho chlapa viac... :wink:
16. feb 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuj katka keby ale ja uz akosi prestavam verit, ale to nevadi ..tesim sa do dalsieho kola ....a tajne verim , ze ked uz mam ten clostil tak nebudem musiet cakat nekonecne na ovulku :slight_smile:

katka to je individualne kedy ovu..pozri ja mavam ovulky po30 dni a v decembri som mala 13DC takze asi tolko k tomu , cize to znamena , ze si mohla kludne mat ovu hned po mrche :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..naozaj uvidis ako sa budu tvarit teplotky zajtra a pozajtra :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:10  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.....
tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 nic moc..... a som stale nachladnuta.....
Kati a ty kam sa splhas??? :slight_smile:
titu....este nie je nic stratene!
16. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ...preco nic moj , zatial je to peknee...niekedy nemusia byt grafiky krasne aby boli uspesne....praveze tie su zaujimave ak mas na nich co obdivovat...takze hlavicku hore :wink:
16. feb 2010 o 08:13  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....dakujem za povzbudenie! ale nemam dobry pocit...... :frowning2:
no ved uvidime..... :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja neviem:slight_smile:) :grinning:
16. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ..prestaaaaaaaaan....ja viem, ze my to niekedy citime....a je tazke verit , ak sa uz dlhsi cas nedari...aj ja som si uz vela krat povedala , ze uz neverim nicomu...ale stale vo mne akasi iskierka svieti ....
aj teraz viem, ze je to uz v keli...a mrcha pride lebo to citim , myslim nie tym ze bolesti a tak ale tym, ze citim , ze niesom tehu ...ale v kutiku duse stale verim, ze snad sa naozaj este nieco stane....

mozem sa opytat ako dlho sa uz snazite o mimco ?
16. feb 2010 o 08:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....u nas je to tazko presne zratat....prestali sme sa chranit minuly rok v januari.....ale januar a februar som bola chora, takze sme mali velmi malo tutu mutu a viem urcite,ze nie pocas pldonych dni.....v maji bol mm na spermio, mal tam nejaky zapal, bral antibiotika, snazit sa sme mali zakazane.... v juni mi zistila dr cystu.....takze som nemala v ten mesiac ovulku, lebo cysta bola vlastne neprasknute vajko .....a praskla mi koncom jula s mrchou, takze ani v tomto cykle ovulka nebola...... a odvtedy meriam BT a zistila som, ze sa malokedy trafime do ovulky kvoli praci mojho mm...... a kedze nema potapacov velmi dobrych, tak keby sme sa trafili presne, tak mame vacsiu sancu...mne dr robila vsetky vysetrenia okrem laparky a vsetko som mala ok....
takze toto je moj pribeh..... :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmm ...tak to je naozaj dlho...pre mna je dlho uz mesiac ak to nevyjde ...
tak my sme sa tiez zacali vlastne nechranit od marca....kedze sa nedarilo od jula som zacala chodit po lekaroch , lebo som vedela ze problem je asi u mna kedze mrcha chodila tak ako chodila a kedze uz mame deticky tak pochybujem ze mm by mal problem aj ked niekedy aj vek a cas robia svoje
takze od jula meriam, a testujem a trapim sa...
ale chceme pockat este do marca to bude oficialne rok co sa snazime ak sa nezadari tak pojde mm na spermio a skusime IUI ...kedze uz deticky mame je tam vacsia sanca aspon nam to takto povedal doki....tak uvidime :wink:

budeme sa navzajom podporovat a drzat sa :wink:
16. feb 2010 o 08:29  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som to teraz tak narychlo zratala, tak mi to vychadza ako snazenie sa na 9 cyklov......
16. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, joj babule dnes máme veľký deň, neviem ako do piatej vydržím... :slight_smile: :wink:
Titu vráť sa o pár strán späť a prečítaj si moj príbeh s krvou a tehotenstvom a pobavíš sa jak je to podobné... :grinning:
16. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ninka.....drzim ti palce! zaspat si mohla? :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :slight_smile:
balambi, tvoj grafik mi pripomina mojho predovulacneho hadika v prvom meranom cykle :wink: ... sa ti zapacili rovinky? kedy sa chystas k dr.?
titu, skoda poklesu, ale nemusela by ta mrcha prist ....
kati, veru, vyzera to na vcerajsiu ovu - no a takto nejako sa da podla mna otehotniet cez ms ...
nina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
adu, ty si musis na zavery este pockat :wink:
16. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NO zaspať som zaspala, ale také hovadiny jak sa mi snívali, to nemalo obdobu... :confounded: :grinning:
16. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luga....no pekne si to napisala.....
ja prave teraz rozmyslam nad tym, co mi napisala titu....ze to je uz dlho, co sa snazime...... :unamused: a asi ma pravdu.... :frowning2:
16. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, nebud smutna ... ved nie ste na bode nula - uz ste trosku povysetrovani, liecite sa a podla mna u vas je problem hlavne v tom, ze nie ste stale spolu - pozri, my sme spolu furt - a trvalo nam to strnast cyklov a teraz ktovie, kolko potrva dalsie :unamused:
16. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj luga.... ako sa ti dari? ako s citis?
16. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga....ja viem.....asi mam taku naladu kvoli tomu prechladnutiu :unamused:
a tiez si myslim,ze mame problem v tom, ze sme neni spolu casto :frowning2:
neviete ozaj nieco nove o willi?
16. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dakujem, som v poho, aj ked uz stvrty den bojujem s chorobou - nechcem sa jej poddat, ale aj ona je vytrvala ... no a cakam, kedy uz konecne pride ta mrchana :grinning: (to sa mozem este nacakat aj mesiac :rolling_eyes: )
16. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, a hadam aj zamracena obloha nepridava optimizmu ... ale zachvilu tu je jar, slniecko, plodne obdobie :grinning:
16. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ti je luga? s akou pliagou to bojujes? a mrcha by teraz kedy mala dojst..alebo ako ti to vraveli Dr.
autor
Adu písala som včera nové o willi, listuj... :frowning2:
ja viem ninka....citala som, aj som reagovala, ja len nejake novinky, ci uz je po kyrete, alebo co :frowning2:
16. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babule
16. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maju.....ako sa mas? :slight_smile:
16. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, len hrdlo boli - a hlieny a nadcha - bojujem, min. rok mi to zliezlo aj nizsie a som kaslala a nemohla rozpravat, tak dufam, ze teraz budem "silnejsia" ... mrcha? povedali mi, ze za sest tyzdnov od zakroku, ale potom som citala, ze od dvoch do osmych tyz. - ja stale verim, ze u mna to bude skor - taketo hluche obdobie je onicom :rolling_eyes: :grinning:
16. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, hello :wink:
16. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dobre babule akurat musim padat do prace :unamused: a nechce sa mi, ale ozvem sa neskor inak ja dnes takto, ale aj tak si myslim ze ovulka este len bude :dizzy_face:
16. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď je, som tam písala, minulý týždeň v utorok... :frowning2:
16. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, hod este grafik :wink: sa mi nechce hladat
16. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok