• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
:grinning:... ano, ako prvy krok dobre :wink:
17. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Black, ďakujem :slight_smile:
Pozrite fotky... :wink:
17. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, parada, na zivo to urcite bolo uchvatne :slight_smile: a co je ta posledna fotka?? :confused:
17. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, asi hlavicka, vsak?
no ja tiez meriam aj ked som myslela,ze nebudem :slight_smile:
ja som uzivala Femi kvapky tento cyklus, ale dala som si ich len do ovulky, lebo neviem, ci to mozem aj potom....
17. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano to je hlavička :slight_smile: Neviem tie fotky popísať, len niektoré názvy tam ostanú, nechápem... :unamused:
17. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli Femi kvapky mozes brat normalne cely cyklus, aj ja som ich brala
17. feb 2010 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati.....co ty stvaras s tym grafom.....no.... :grinning:
Ninka....wow....parada!!! :grinning:
17. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, krasny hotovy cloviecik :dizzy_face:
17. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved praveze to nie je nikde napisane :frowning2: tak tiez neviem... mozno ich budem teraz par dni uzivat, dam si tu tyzdnovu pauzu skor, a potom zacnem uzivat od 1 DC... ani v teme na konikovi "gynex" som nic ohladom toho nenasla...
17. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, mozno sa skus spytat este v "grafoch", tam holky vselico vedia ....
17. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evitka.... :slight_smile: tak zase s nimi zacnem :slight_smile:
17. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete daku stranku po slovensky kde by boli tie grafy po slovensky a mohla by som si vtvorit vlastny??
17. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalila, www.elep.sk ... len neviem, ci sa da ten harok spravovat online, alebo si ho musis vytlacit
17. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :wink: neviem uvidime co mi napovie dalej... :grinning:
dnes som sa bola dat zaockovat proti rakovine krcka maternice..pichli mi prvu vakcinu a este dve ma cakaju... a zajtra idem na folikulometriu....+ mi brala krv na HP...+ stery
17. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dr povedala,ze tu vakcinu dava zenam do 26....ja som mala uz 27..... :frowning2:
17. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule idem si vas precitat :wink: a ako som hovorila ovulka sa mi posunula http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
dakujem za radu..mate skusenosti s merani BT ja este len zacinam :wink:
viem ale najnovsie studie potvrdili ze sa mozu ockovat zeny do 42 rokov zivota...aj ked najvacsi ucinok to ma pred prvym pohl. stykom..
17. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, majuska, a ako som hovorila na nedelu :wink: :grinning:
dalila, pokojne sa pytaj, myslim, ze vsetky sme tu uz "pokrocilejsie meratelky" :slight_smile: ... a medzitym nam mozes nieco o sebe napisat :wink: - kolko snazite a tak :slight_smile:
17. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazime sa sedem mesiacov.v pondelok mame ist na daku specialnu kliniku co sa tymto zaobera.prave som si merala a mala som 37,2 to je dobre ci zle ci ako???moze sa to merat aj normalnym teplomerom??a ja mam 22 rokov..
17. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, takze tak to vypada ze moja ovulka si tiez vybrala valentinske prekvapenie :grinning:
baby vcera vecer sme nemali elektriku, a musim vam povedat ze mm bol mimo ze nemoze pozerat telku, mne osobne sa to pacilo :grinning: iba pri svieckach :dizzy_face: a necudujem sa ludom ked nebolo elektriky ze mali tolko deti, lebo to je jedine co sa da robit po veceroch ked je tma :grinning: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no mala si pravdu :dizzy_face: ale nevrav hop este sa mi to moze zmenit :grinning:
17. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja by som sa nikdy zaočkovať nedala... Ach jaj baby... Keby ste vedeli čo je za tým. Ja bojujem proti všetkým očkovaniam, ani bábo si nechcem dať zaočkovať, je to kopa vybavovačiek, ale stojí to za to... Očkovanie je reklamný ťah a také svinstvá jak do človeka pichajú, by ste sa dogrcali... :zipper_mouth: :angry:
17. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez proti ockovaniam
17. feb 2010 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale vsak mi ako male deti sme boli ockovane?? a sme tu??
17. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalila, a to ste sa samy rozhodli ist na kliniku, ci vas tam poslali dr.? Lebo sedem mesiacov nie je velmi dlha doba - zvykne sa to riesit az po roku snah ....
no, prve pravidlo je, ze treba merat este v posteli - rano hned po prebudeni, vzdy v tu istu hodinu ... da sa aj normalnym teplomerom - v puse alebo v posve - nie pod pazuchou ... a teploty su velmi individualne - musis si ich sama nejaky jeden-dva cykly odsledovat
majuska :slight_smile: ... ano, myslim si aj ja, ze to bol jeden z hlavnych dovodov, ze ludia mali kedysi tolko deti :slight_smile:
17. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska je sice pravda, ze sme boli, ale nie proti vselijakym hlupostiam a vselijakymi svinstvami ako teraz
17. feb 2010 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za ockovanie - len takto sa podarilo zbavit niektorych smrtelnych chorob - momochodom napr. v anglicku sa vracaju niektore ochorenia, prave kvoli tomu, ze ludia "saleju" s ockovanim ...
17. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok