• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
autor
No veď to, sme tu a mávame rakoviny a podobné ,,sračky,, (s prepáčením) Humus, fakt, moja mamina sa tomu venuje a vravím,žasli by ste, čo všetko je páchané na luďoch pre peniaze! :angry:
17. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ockovania su rozne nazory.... ja som to skusila... vraj ublizit mi to nemoze..ak tak len pomoze...uvidime... ale respektujem kazdeho nazory... niekomu tie vakciny pomozu inemu mozno viac uskodia...tak uvidim ako dopadnem ja...
17. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vraj ublížiť nemôže je slabá útecha KAti... :frowning2: Držím palce. Vďaka očkovaniu sme sa síce zbavili niektorých ochorení, ale máme o to horšie, čo to nevidíte? Všetky vírusy mutujú a sú zákernejšie! Nie, jednoznačne očkovanie nie a je mi velmi lúto ako sú ludia zblbnutí názormi ZA... :frowning2:
17. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html dalila to je pre teba prestuduj si to je tam vsetko ohladom meriania,... :wink:
luga, nedivim sa mi sme nemali elektriku vcera vecer a skoncili sme s keksikom :grinning: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keby ste vedeli kolko svinstva dostane to malinké bábo do seba hneď po narodení... :frowning2: Je to smutné... :cry:
17. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina... musis sa vediet naucit respektovat nazory inych..inac to budes mat v zivote velmi tazke... :wink:
17. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ešte jedna vec k tomu, si vezmite,že len na SK sú očkovania povinné... V Nemecku sa na nás len smejú,ako sme pozadu... Ale tak dúfam,že raz na všetkých čo to propagujú (a sami by sa zaočkovať nedali) dojde...
17. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to kazdeho osobna vec ako sa rozhodne
17. feb 2010 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte ako sa máte?Ako sa vám darí v otehotnení?
17. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
virusy mutovali odjakziva ... a nielen ony, je to jedna cesta evolucie ...
17. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ale ake ockovania?? viem ze su ockovania hned za mladi a je ich par, ale nemyslim ze by sa nieco zmenilo a pridali nejake?? :confused:
17. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati ja vás rešpektujem, veď čo robím zle? Len sa snažím vnuknúť myšlienku naštudovať si o tom niečo tým, ktorých to zaujíma, možno to niekomu pomôže, no nie? :wink: Už som ticho... :zipper_mouth:
17. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim, ze sme v tomto pozadu - uvidime o par rokov ... ale kazdeho osobna vec, veru ...
17. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit je to každého vec, to si krásne vystihla, len nás tento štát do toho núti a to sa mi nepáči.... :angry:
17. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, nejako treba vyplnit volny cas :grinning: ... a po tolkej abstinencii ...
17. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska su ockovania povinne a potom ockovania nepovinne a tych veru stale pribuda a vela lekarov ich kvoli financnemu zisku aj rodicom nanuti, lebo za tie nepovinne sa samozrejme plati, napr. rotavirusy tusim 2x po 90€ atd
17. feb 2010 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie ockovania su skutocne individualne a kazdy ma na to iny nazor... ja som sa dala zaockovat... a uvidim ci to pomoze alebo skor uskodi.. neviem sama...
17. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precitala som si o tom dost..len som nenasla clanky aby tato vakcina uskodila...mozno som len zle hladala neviem babulky... ved uvidime... :wink:
17. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ale tie povinne ok, ale tie nepovinne, to je asi kazdeho rodica osobna sprava, a myslim ze ak rodic nechce to doktor si moze piskat :sunglasses: aj na hlavu vstat a nebudes ockovat
17. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a do nepovinnych ockovani ta nikto nutit nemoze .... to je na tvojom rozhodnuti ... a fakt netreba dat vakcinovat vsetko, co existuje, ale zakladne vakcinacie... ???? ...
myslim ze este je stale pravidlo ak nezaplatis to nezaockuje :grinning:
Ahojte babulky, gtak ja dnes zmena http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d :grinning:
17. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze je to tak, ale kolko rodicov sa na to da....volakedy take ockovanie neboli a zijeme
17. feb 2010 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, balambi - dobrym smerom ... kedy predpokladas ovu?
17. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem evitka, ze je tam toho vela a nahovaraju, ale poviem ti tak, ze to je vsetko na rodicoch a pochybujem ze teraz v tomto obdobi maju rodicia nejake extra peniaze aby platili nejake ockovanie, :wink: oni si vezmu tie ktore su povinne :wink:
17. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj balambi.... my by sme na tom mali byt skoro rovnako..ale skus sa pozriet na moj graf :grinning: je uplne inde ako tvoj.... je zaujimave aki sme ludia rozdielni :sweat_smile:
17. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je ťažké uveriť,že niečo čo je od malička tak prirodzené ako ,,základné,, očkovanie škodí... Preto bude dlho trvať kým to ludia pochopia. Ale našťastie sú rôzne homeopatiká, čo tie účinky jednotlivých vakcín a ich škodlivín vyplavia, tak vždy po očkovani moju malú dopujem... :frowning2:
17. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska tak to by si sa veru divila, kolko rodicov je schopnych sa kvoli tomu co im lekar nanuti aj zadlzit, lebo si myslia ze robia pre svoje dieta to najlepsie....no ale dost uz o ockovani, kto chce da, kto nechce neda :wink:
17. feb 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, vôbec netuším...14 - 18 deň, tak uvidím...zajtra idem k dr. :grinning:
17. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit som rada,že nie som sama... :slight_smile: Veru dosť už, nemáme na to, aby sme zmenili svet, no nie? :grinning:
17. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok