• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
ahoj katka, Ty si už stihla ovulku?? :sweat_smile:
17. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak evit, to je kazdeho osobna sprava :wink:
17. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja uvarit zemiaky k obedu
17. feb 2010 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama neviem..... :grinning: zajtra idem na folikulometriu...uvidim co mi povie Dr.
17. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem rozmrazit mrazak, musim po vcerajsej nie elektricke :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, tak hadam by mohla aj skor prist ... a ides este na nejake vysetrenia, ci len sa dohodnut?
17. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska a to ako dlho ste boli bez elektriny?
17. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, neviem ale v noci som sa zobudila na zvuk chladnicky takze sla v noci, ale rano zas nejde, a este pc je na baterke a bola prazdna takze v noci sla :grinning: ale dnes zas nejde, tak neviem stale som nepapala ranajky lebo si cajik nemozem urobit :angry: ale jedno je dobre ze po dlhom case rozmrazim ladnicku :grinning: tolko krat som si vravela ze to urobim a nikdy sa mi nechcelo to dnes urcite budem musiet :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, idem sa s ňou dohodnúť, čo ďalej. poslala ma síce na gluk.tolerančný test, ale dr. mi ho veľmi nechce urobiť, lebo nemám žiadnu indikáciu. tak sa s ňou idem dohodnúť, že na čo to potrebuje. chcela som jej volať, ale radšej to poriešim osobne.
17. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: baby, včera som bola pozrieť jednodňové bábatko :grinning: také je malilililinké :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: a nádherné...a ja by som už chcela také :dizzy_face: normálne som mala obavy zobrať ho na ruky :dizzy_face:
17. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, jej, chlapček gratulujem :grinning:
17. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takze nejde striedavo - co mate kalamitu niekde?
balambi, nepomylila si ta s nejakou tehulkou?tebe glu tolerancny test???? :confused:
autor
Inak ozaj, pozdravuje Vás všetky Willi, vraj nás číta (cez mobil) ale nevie prispievať... Máte sa držať a nemyslieť na to, čo sa jej stalo... :wink:
dakujeme .... willi, ahooooj :wink:
17. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj willi, myslíme na Teba :sweat_smile:
17. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi , ach jo, vsetky by sme uz chceli :dizzy_face:
17. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve...sme sa na tom bavili..ma poslala v predstihu :grinning: alebo keby som mala zlé hodnoty, tak chápem, ale ja mám cukor v norme aj ked sa najem... :grinning: ved uvidím zajtra
17. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga,nemam tusenie ale posledne dni tu hrozne vela prsalo, voda bola vsade, tak neviem mozno nejaka nehoda nemam tusienie :sweat_smile:
willi, drzkaj sa
17. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna sa trosilinku sekla :grinning: :zipper_mouth:
17. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, majuska, asi najskor .... dufam, ze tu nezacne prsat, lebo to bude hovror ... staci, ked sa sneh zacne topit - vobec sa na to obdobie netesim
17. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no tu prestalo prsat aspon dnes, ale ako dlho, no uvidime, majitel domu uz zistuje co sa robi, lebo chudak ma dole kadernictvo a nemoze robit,
vies aka som blba, ze idem rozmrazovat ladnicku, aby som to urychlila vravim si ze pouzijem fen :grinning: ale vsak elektriku nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby fakt pre nas je to taka samozrejmost :dizzy_face: ale sla by som na chatu kde by sme boli sami dvaja, bez nicoho, myslim elektriky :grinning:
17. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jedine svoj dych mozes pouzit .... jo, jo, kachle, sviecky, hrube deky - aka romantika :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm sa to vcera nepacilo asi mu siel nejaky fajny film :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale potom sa mu to zapacilo :grinning: mne to zatial nevadi, :wink: pojdem si kupit cajik do kaviarne, ... :wink: ale poviem ti ze bolo take ticho, super, nadhera normalne rozmyslam ci tak ja nebudem robit castejsie, proste vsetko povipinam :grinning:
17. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mi to nevadi pokym mam bateriu v pc, ale uz pomaly slabne, takze pol hodky a som mimo :angry:
17. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde je kvetka??dlho som ju tu nevidela
17. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby akurat mi uz ide elektrika neviem na ako dlho, ale idem si rychlo rychlo urobit ranajky, lebo papam iba cokoladu viem ze by som nemala ale co uz :grinning:
17. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, vy tam na plyne aj varite, co?
kvetka ma dovolenku - sr
17. feb 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes cokoladu nalacno? ja by som asi blinkala
17. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda som chcela napisat, ze na elektrine varite ... :sweat_smile:
17. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozdravujem willi.....
17. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok