• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
no ja mozem na lacno vsetko :grinning: a specialne cokoladu :grinning:
ale uz nam ide aspon som si urobila cajik, mi tu mam vsetko na elektriku, takze bez nej sme strateny, predstav si ze som vcera umyvala riad v studenej vode :grinning:
17. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, este aj voda sa vam takto hreje .... to je uz hotova katastroa - bez elktiny tam nevyzijete ... tu ked vypadne, tak sa celkom v poho da fungovat - zlaty plyn :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste toho popisali :slight_smile:

willi, drzkaj sa!!! myslime na teba a chybas nam :slight_smile:

a za ockovania tiez nie som... teda za take ako HPV a chripka urcite nie! Gynda mi vysvetlila, ze je to zbytocne, ze ak mam vela penazi, tak nech sa zaockujem, ale ze tych HPV virusov je niekolko druhov (tak isto ako chripky) ale ze sa zaockovava len proti zopar druhom. A ze dolezite je chodit na preventivky, lebo este HPV virus neznamena rakovinu a da sa to vyliecit. Aj svagrina to mala a teraz je 10 rokov po tom a je uplne v poriadku.
17. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, my doma tiez mame vsetko na elektriku :slight_smile: takze ked vypadne, tak nemame ani teplo, ani teplu vodu, proste nic :slight_smile: ale na stastie sa to casto nestava :grinning:
17. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga, vies aka som bola happy ze som sa osprchovala skor, nechcelo sa mi ale mm bol to som sa aj ja :dizzy_face: vdaka bohu :grinning:
vravim ze som sa citila ako za pradavnych casov :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, nahodila sa "kontroverzna tema" a uz to slo :grinning:
maji :grinning: ... a treba aj takuto situaciu parkrat zazit, aby si clovek uvedomil, co ma a za co moze byt vdacny
17. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to myslim ze mm si to uz uvedomil, i ked musim povedat ze mne vela k stastiu nechyba :grinning:
17. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som svoju dceru na hpv zaockovat dala - vakciny obsahuju viac druhov virusov - najcastejsich, tak aspon trochu sa riziko da znizit - rakovina krcka maternice je pliaga - rodinna skusenost ... ale napr. proti chripke by som sa vakcinovat nedala ....
17. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, mne tiez v podstate chyba uz len jedna "vec" :wink:
17. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja som proti chripke nikdy ockovana nebola, ani proti tej svinskej, i ked by som mala byt, proste nikdy na to peniazky neboli a teraz to je posledne co by som chcela robit v mojom volnom case, chodit po doktoroch aby som sa ockovala :grinning:
17. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vieto kolko dievčatko krátko po tom očkovaní umrelo??? Joj Luga, prajem ti chlapca... :wink:
Ahoj Black, kde si bola? Hm? :grinning:
17. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga mas pravdu mne tiez chyba jedna vec, babo, ale to moze tiez pockat nejake 2 mesiace :grinning: nenahnevam sa :dizzy_face:
17. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovnako, ako po hociktorej inej vakcine :wink: ... bohuzial sa to stava a umriet mozes aj z hociktoreho lieku (reakcie organizmu su silne individualne)... aj auto ta moze zrazit, aj cencul padnut na hlavu ....
17. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, by som sa smiala, keby si teraz otehotnela - lebo zivot vacsinou robi take "naschvaly" :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga presne, zomriet mozes na hocico :unamused:
nina, flakam sa :wink: a zakecala som sa s kolegynou :sweat_smile: :grinning:
17. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja si myslim co je ti pisane to sa stane, a ty to nijako nezastavis, moze ta prejst auto, mozes sa zadusit kostou od ryby,...proste to je zivot
luga no mne by asi do smiechu nebolo :grinning: bolo by mi troska troska smutno, ale co je nam sudene to bude :wink:
17. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, majuska, presne, nenavyberas si niekedy ...
uvidime, maji ... ale myslim, ze s babom by ti smutno predsa len nebolo ... :wink: ... svadieb si este uzijes ...
17. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem, ale tato je specialna tym ze bude tam ta ista skupina co hrala na nasej, cize ziva hudba, a proste by som sa zabavila ako host a nie ako nevesta :grinning:
luga nenahnevam sa babatku to nie, :dizzy_face: akurat sa tak nevytancujem :grinning:
17. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze v buducnosti nemas v plane sa uz ako nevesta bavit :grinning: ... snad bude svadba aj so zivou hudbou ... a mozno ti babo dopraje tuto svadbu a prihlasi sa neskor - ktovie, uvidime ...
17. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemam v plane, :dizzy_face: dufam ze pekne zostarejeme spolu a budeme spolu zit do 90 :dizzy_face:
no vsak uvidime, :wink: nechame sa prekvapit, ale ak to bude to bude valentinske babo alebo babo splodene v dobe kamennej bez elektriky :grinning: :grinning: :grinning: tak toto rozpravat detom by bolo zaujimave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vnucatka by si pomysleli, ze v akej predpotopnej dobe to nasi starki zili ... a aki boli roamnticki :wink:
17. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixixi, no to teda luga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
luga mas fb??
17. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, som "zastarala", nemam :sweat_smile:
17. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A baby, ja agent provokatér dám ešte jednu otázku: Keď veríte,že máte napísaný osud, načo sa dať očkovať?? :grinning:
Ok, ja už to nechám tak, veď je to jedno.
Teraz som sa tak napraskala,že malému je nejak tesno, kope ma o stošesť... :grinning:
17. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa dat aj otazka, ked verite, ze mate napisany osud, preco sa vobec postavit rano z postele ...
17. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ja provokater ti hovorim tak, nikdy som sa nedala ockovat z vlastnej vole, rodicia ma donutili, ich veta bola, pokym niesom dospela musim skakat ako oni piskaju :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tiez osud nemyslis?? :grinning: :wink:
17. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga mas dnes volno?? a neva ze nemas fb, :wink:
17. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie majuska, idem poobede do prace, ja volno nemavam pocas prac. tyzdna, ked, tak cez vikend-jeden -dva dni
uz som rozmyslala, ze by som sa prihlasila, ale naco?
17. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je na tebe :wink:
ja idem rozmrazovat mrazak fenom :grinning: drz palce :grinning:
17. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok