• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
babulky co je to FB?
17. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este si ho nerozmrazila? :wink: ...takze elektro uz ide... nech je to teda rychle a bezbolestne :wink:
17. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facebook, kati
17. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aha to poznam...len som nevedela ze to ma taku skratku :grinning:
17. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga kdeze, neviem ci nebudem pri tom cely den, vies ake to je dnu, lebo v vecer sa to rozmrazovalo a v noci zacalo fungovat, to je tam sam lad :angry:
ale aspon ju pekne vyumyvam :grinning:
17. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, maji, to pojde rychlo fenom - maximalne hodinka, to poznam ... ale trosku si maknes :wink:
no, niekedy sa orientovat v tych skratkach, nie je easy :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a vy to tu o akej svadbe hovorite??? :confused: :confused:
17. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, neboj, len majuskinej kamosky :grinning:
17. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no machrujem tam teraz troska a snazim sa to vyskrabat ten lad, tak drzte palce :grinning:
17. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaa :grinning: a ja ze sa majuska ide druhy krat vydavat :grinning: :grinning: :grinning:
majuska, drzim palce :wink:
17. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, ver mi ze jeden chlap je az privela dakedy :grinning: druheho mi netreba :dizzy_face:
no ale chcem ist na tu svadbu moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: a pojdem :dizzy_face:
17. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, by nevymenila svojho muzicka za nic na svete, vsak? :wink:
17. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga mas pravdu, ja by som ho nevymenila :dizzy_face: iba vtedy ak je chory to je neznesitelny :sweat_smile:
17. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase ta chvilka choroby sa da pretrpiet :wink: ... ja by som tiez nemenila :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do prace, pekny den vsetkym :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ok luga da sa to prezit ale pretpime si svoje :sunglasses:
17. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ziadna by sme nemeli :dizzy_face: :dizzy_face: nasi chlapi su nase zlaticka :slight_smile:
luga prijemnu sluzbu, ahoooj :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papap luga, a pekny dnik :wink:
blacky a ty ako grafik?? merias ci nie???
17. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz som si nieco nasla o tom gynexe - priamo studia od gynekologa :slight_smile: a najlepsie je to uzivat az po mrche, nasledujuce 3 tyzdne a potom 1 tyzden (pocas mrchy) pauza. Tak ja to budem teraz do mrchy pekne papat :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to to berie black?? su to nejake vitaminky ?? :confused:
ja beriem folic acid a vitamin E 250 pise ze na lepsiu plet tak uvidime :grinning:
17. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska este meriam, aj som hodila grafik, tak dam este raz... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
ale zmenila som teploty, lebo najprv som merala len ortutovym, pretoze som mala na digi vybitu baterku. Od soboty som merala aj aj a na ortutovom som mala stale 36,6 a na digi sa mi teplota zvysovala z 36,4 az po dnes na 36,7, tak som si tam dala digi teploty a podla neho som mala ovu v nedelu aj podla mojich pocitov to tak bolo :slight_smile:
a este meriam asi aj este chvilu budem :wink: mozno len tesne pred mrchou nebudem... ale to mozno este 5x zmenim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chcem mat zajtra teplotu minimalne 36,8 som sa rozhodla :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je bylinkovy pripravok na upravu menstruacneho cyklu, posilnenie maternice, proti menstr. bolestiam a tak. Tiez pomaha pri detoxikacii, upravuje psychicku pohodu, stavy PMS.
Tak som si to kupila a skusim ci to pomoze...
Tu je inak ta studia http://www.cestykezdravi.cz/co_vedet/gynex_studie.htm a uplne na konci je tak lepsie rozpisane v com to pomaha.
17. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu pekne si sa rozhodla :grinning: mne zatial od ovulku stupa po stupni kazdy den, tak aj ja by som mohla mat, ale pochybujem... vacsinou mavam tak ako dnes okolo 36,7
17. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este tu priamo o gynexe http://www.jasmin.sk/gynex.htm
17. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tento mesiac kupila tieto kvapky http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kvapky-femi/
17. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no jasne tebe vysla ovulka tak isto ako mne, ja som myslela ze teraz prestanem meriat, ale zajra mam rannu, tak si este budem merat 4dni, a potom sa na to vykaslem mozno iba ak budem mat ranne :wink:
17. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska aj ja tak len :slight_smile: este par dni a potom by som si ten posledny tyzden chcela dat klud, aby som na to nemyslela... teraz je to este ok :slight_smile:
adi nad femi kvapkami som uz tiez rozmyslala... tak uvidime ktorej co skor zaberie :wink: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale pocula som ze tie femi kvapky nie su najlepsie narusaju cyklus??
17. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som sa teraz niekde dozvedela, ze aj kysle prostredie v posve brani otehotneniu, lebo zabija spermosky :frowning2: Ale v posve je prave dobre mierne kysle prostredie... takze ak sa asi viac prekysli, tak uz je to zase zle :frowning2:
17. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok