• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
kde ste sa vyparili??????????????? :confused:
17. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zas sa napchavam nutelou :confounded:
17. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow....dost dobre maju :grinning:
ale mne sa mm vrati uz zajtra namiesto piatku..... akurat mi volal :grinning: zajtra mame 4.vyrocie svadby :grinning:
17. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....ze by tehu chute? :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej aduliak, to gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu :grinning: :grinning: jasneeee, obrovsky vykon :grinning:

majuska, no mne sa tiez nezda... este v minulom cykle pred ovu... to hej :wink:
17. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej adu, skveleeeee, tak krasne oslavte :slight_smile: :dizzy_face:
majuska :grinning: ty trdlo :wink:
17. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavime.... :slight_smile: ale asi az piatok.....chceme na veceru, romantika a tak :grinning: sufam,ze mi ta nadcha polavi :grinning:
17. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu kdeze tehu chute :grinning: uvidite ze sa este ovulka prehodi na inny den :grinning: uz sa poznam :grinning:
17. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si taka extra,ze sa ti ovulka prehadzuje? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu tak bude romantika :wink: super
blacky trdlo :confused: preco????????? :grinning:
17. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak mne ta ff vzdy ovulku prehodi, aj s 3x takze uz sa prehodila na inny den to je 2, prehodi sa este raz a bude :wink:
17. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, lebo stale papas to sladke :wink: :grinning:

tak som si tiez pozrela zaciatok temy a naozaj je tam uz zopar tehuliek :slight_smile: len aby to tak islo dalej a prislo to aj ku nam :dizzy_face:
inak je tam hned druha na prvej strane evulka a ta pise, ze mm ma velmi zly spg a snazia sa viac ako rok a podstupili IUI a na prvy sup sa zadarilo, tak to je uplne super!! Nemuseli sa dlho trapit a nemseli podstupovat komplikovanejsie umele oplodnenia. Co mi tiez dodava viac nadeje :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze to posunutie bolo posledne... tam by som ti aj ja tipla ovulku aj podla hlienu. A ak by si si tam pridala krcok HSO, tak by ti to vyznacilo uz aj plnou ciarou (myslim) :wink:
17. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si vsimla evulku..... :slight_smile: a mohla by nam aj prist povedat, co u nich znamenalo zly spg.....ci mame aj my sancu :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black no krcok som si nejako extra nevsimla, :wink:
17. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pise, ze velmi zly spg, tak to asi nebolo len ze by ich mali trosku menej ako je normal... asi tam bola aj zla patologia atd.
17. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja za to nemozem s tou cokoladou, proste mam na nu hroznu chut :grinning:
17. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, lebo den predtym mas ze "medium", tak sa mi to zda nizko na to, ze na druhy den bola ovulka. Skus si to len prepisat na "high" v ten den, ze co to urobi.
17. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cokolada je navykova, to viem :slight_smile: ked ju jem, tak ju musim jest v jednom kuse a ak ju nejem, tak na nu aj niekolko dni - tyzdnou nemam chut :slight_smile:
ale teraz, zakazanie ovocie chuti najviac a ako na potvoru mam na nu obrovsku chut... tak si usta rychlo zacpem orieskami alebo ako teraz jablckom :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este tam mas aj "firm" ... :frowning2:
urcite mas dobre odlsedovany krcok?? ja mavam pred ovulkou krcok stredne makky a den pred. a v den ovu mavam makky
17. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no urobila som tak a kuk, uz je plna ciara, ale ja som krcok neoverovala tak neviem, nemam tusenie ci bol hore??
17. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis :slight_smile: a je tam krasna ovulka :slight_smile: skus si vzdy nahmatkavat kazdy den v sprche v rovnakej polohe krcok, najlepsie cely cyklus, aby si spoznala zmeny :wink: a ja uz teraz viem, aj bez toho, aby som si ho musela skusat kazdy den, ze ci je v strede, alebo hore, ci je makky, alebo tvrdy. Pomoze ti to, pretoze len teplota neznaci ovulku. Hlavne ked mas take nejasne vzostupy.
17. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze blacky ja som moc krcok nepozorovala, iba hlien, takze nemam tusenie, ked som kukala krcok tak iba raz takze neviem ci bol taky alebo nie?? najlepsie by som urobila ak by som to vymazala nie?? :confused:
17. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, vymaz to :slight_smile: ja som bola len zvedava...

aj minuly mesiac by som to u teba tipovala na ovulku v 16 DC a nie tak neskoro... aj podla toho, co mas zaznacene v krcku...
17. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuk teraz vymazala som krcok, uplne a vyznacilo mi silnou ciarou ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
17. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super... ja som pisala, ze ho moze miast, ze tam mas den predtym MF! :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne maju...... :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne baby pekne , dakujem za pomoc blacky :grinning:
17. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co, aj na buduce rada poradim a pomozem :wink: len keby som vedela aj v otehotneni tak pomoct, vsak? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok