• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
balambi ... ako sa da napr. folikulometria spravit rychlejsie alebo pomalsie? a tiez HP ? :confused: :grinning: ... no nevadi, tak aspon viem, naco sa pripravit, mne je to uz jedno - tak sa v Care teda stretneme ...
18. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... boooooze, ona ma z toho urcite nejaku proviziu :rolling_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
18. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi ...luga drzim vam palceky velmi velmi...aby ste tam pochodili co najlepsie a odchadzali z centra kazda minimalne o jedneho cloviecika v brusku naviac :wink:
18. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, stop, ja este nikam nejdem :grinning: ... ale dakujem :wink:
hlavne ty sa drz - nech to u teba fici - --------> vonavucke baby v postielke :wink:
18. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, jasne, že má :grinning: :grinning: napadlo ma to hned, ako mi to s tým úsmevom podala :grinning: ona tým myslela, že mi ešte pár krát môže urobiť folikulometriu, ale problém môže byť úplne niekde inde a v centre na to prídu skôr... :sweat_smile:

katka, dakujeme, ale neboj, máš 2 krásne pampúšiky, tak to s mm poistite a myom nemá šancu :wink:
18. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej dievcence..keby sa to zadarilo...bola by som stastna :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved asi ano-tam ta povykrucaju hned, z kazdej strany popozeraju .... tesiiiiim :confounded:
18. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyy...volala som s mm a že sa mu v noci snívalo, že sa nám narodili 6-torčatá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 4 chlapci a 2 dievčatká :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: balambi, nie si trosku megaloman ?
18. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja???? to mm...mne stačí 1 :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne ked sa snivalo, ze som tehu , tak som otehotnela v tom mesiaci , tak hadam aj tebe sa este tento rok babo narodi :wink:
18. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, mm som prehliadla :slight_smile:
18. feb 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj, keby to tak bolo.. :grinning: a ja verím, že do konca roka to stihneme všetky :grinning:
18. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jaaaaaaaj balambi ze 6storcata... :grinning: :grinning: :grinning: ..tvoj mm ma poriadne divoke sny :grinning:
18. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ta viera nas drzi nad vodou :wink:
18. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru.... aj ja veriiim ze sa to uz podariiii :dizzy_face:
18. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,ani nevrav...normálne ma prekvapil... :astonished:
18. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: dufam ze tvoj mm nema tie depky o sestorcatach z toho snazenia :grinning:
18. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna, on to chce vyriesit vsetko na jeden sup :wink: ... nech ma potom pokoj - klasicky "muzsky" :slight_smile:
18. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mangelik takisto stale vravi, ze aspon dvojcata :grinning:
18. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi aj ja rozmyslam nad gynfivom, tak sa tam vsetky nakoniec stretneme :wink:
mm tam bol na spg... a ich stranku mam uz od zaciatku do konca celu prestudovanu :grinning:

nina, aj ja som pouzivala lactacyd, ale s nim som mala stale mykozy. Skus si to kupit, za vyskusanie nic nedas. A mm nech sa natiera canestenom :slight_smile: a tiez umyva tym gelom. Ja sa vzdy uz po umyti tym gelom citim lepsie. A v tvojom pripade sa umyvaj aj 3x az den.
18. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi tak to je sila :slight_smile:
ja som tu zase len na skok

ja na lactacid tiez nedam dopustit odkedy ho pouzivam tak mam pokoj, moj doktor mi doporucil aj rosalgin ale ten asi nie je pre tehotne vhodny :unamused:
pridavam este svoj graf a letim
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
18. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: katka,nemyslím,že by mal depky, neviem, čo ho to napadlo :grinning: ale hned som mu povedala, že vstávať k nim bude on :grinning: :grinning:

black, podla mna je jedno, ktoré centrum...všade sa nájde pre aj proti...ja ešte len študujem :wink:
babulky, necháme sa tam preklepnúť a potom otehotnieme spontáne :grinning: :wink: dohodnuté? :wink:
18. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi :grinning: :grinning: :grinning: ...veru, som sa chcela spytat, ze ci sa mu snivalo aj to, ze ti pomaha :wink:
jedine spontanne ... ale z toho nebudu stastni pani dr. :slight_smile: ... a ja viem, ze ked pride na spg., tak bude po spontannom otehotneni - to uz bude same iui, ivf, icsi, ket atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak este som tu
podla vas kedy bude u mna ovulka?
dnes, zajtra?
vcera vecer sme keksikovali a neviem ci mame aj dnes alebo pockat do zajtra?
lebo mam pocit ze vzdy pocas tychto dni to prezenieme a potom sa nestihnu vytvorit novy,, namornici,,
:slight_smile:
hoci my sme este na spg neboli predpokladam ze asi budeme mat tiez taky problem ze nebude vsetko ok
a vseobecne sa doporucuje tak kazdy druhy den.....
18. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, teraz tvrdí, že hej...uvidíme :wink:
a vôôôôôôôbec mi nevadí, že bude dr. smutný, hlavné, že my budeme šťastnééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
toho sa trošku obávam aj ja :unamused: :rolling_eyes: :fearful:
18. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TAK OK, Kúpim si ten saforelle, ja už vyskúšam fakt všetko, len nech to prejde... :angry:
18. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, ja by som to podla predchadzajuceho cyklu tipla skor na zajtra, ale tazko povedat a ked mas dobry hlienik, tak nie je extra nutne sa trafit do ovu presne
18. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, tazko povedat... kludne moze byt aj dnes, aj zajtra :unamused: radsej to positite :wink: my sme skusali uz vsetky metody... aj vela krat po sebe, aj kazdy druhy den, aj s dvojdnovou pauzou a aj tak nic. Tak to radsej poistite :slight_smile:

balambi, jasne ze prirodzene :slight_smile: a luga doktorov nepocuvaj :grinning: a ziadne iui, ivf, icsi apod. :wink: proste si stoj za svojim, ze chces este pockat :slight_smile: ja to tak planujem
18. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina a mas aj nejake bolesti, alebo palenie?
18. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok