• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
black, toto mi pripomina "stare zlate casy" :grinning:
19. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: takze zjavne nie som jedina, ktora ma prolem so sustredenim :wink:
19. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ucenie je take nudne, tazko sa nan sustredit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pravda... napr,: kritika ideologie socialneho inzinierstva
19. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
???????????????? :confused: co to je? :grinning:
19. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kravina :grinning: :grinning: :grinning: jedna z otazok... tiez netusim :wink: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze len jedna otazka, som sa zlakla, ze cely predmet :grinning:
19. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie, ale cely pozostava z takychto debilnych otazok :grinning: no ale uz som si to presla... len neviem asi do toho dnes este trosku mrknem... take dolezite veci nech si aspon zamatam, ked uz to cele neviem :grinning: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,to zvladnes, vsetko sa pamatat neda - a hlavne, ked su vsetky otazky takehoto typu - ja by som nebola schopna sa toto naucit - to je cista biflovacka - neznasam - mam rada logicke veci :wink:
19. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak aj ja :slight_smile: tiez neznasam biflovacky... a pri tomto mi prislo zle, ked som to len otvorila :confounded: uz sa v tom 2 tyzdne hrabem a nie som schopna sa na to sustredit a ucit sa. Hrozne, fuj.
Ale dnes vraveli v skole, ze je to v pohode. Baba ktora mu povedala 5 viet a z toho len 1 bola dobre, dostala 2. Tak dufam, ze bude aj pri mne v pohode :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada, tak ti staci jedna veta ku kazdej otazke, to zvladnes lavou zadnou :wink:
akurat dnes som sa u nas rozpravala s jednou holkou, co k nam pride obcas na "prax" a som skonstatovala, ze uz by som do skoly veru nesla, stacilo ... aj ked clovek sa musi stale vzdelavat, ale to uz len ked sa mi chce a veci, co ozaj potrebujem ... ziadne nezmysly
19. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zbadala temu "Zazraky se deji!" ... trochu citam - tazke, neuveritelne pribehy - dufam, ze nasa cesta k babu nebude taka zlozita :unamused:
19. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to teda hej :grinning: jednu vetu :grinning: nadpis :grinning: :grinning:
no ani mne sa uz nechce... este to Bc. mi islo v pohode, ale na toto uz nemam chut ani silu... vzdelavat sa treba, ale to staci uz len kurzami alebo doma :slight_smile: to je take prijemne studium. Ale toto... neznasam skusky! Mali by vymysliet nejaky iny system hodnotenia...

je to hrozne, co niektore pary preziju, podstupia a urobia pre to aby mali babatko. A neviem si ani len predstavit, ze by som mala cakat 10 rokov na babatko!!! Mne uz sa tento rok zda neskutocne vela!!! :confounded:
19. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak uz som pekne ostrihana :dizzy_face:
19. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si precitala pribeh o Kvetke v tej teme zazraky se deji.... no hrozne, ze niekto take nieco dokaze prezit! :confused:
A kto by to bol povedal, ze ta tvoj milujuci manzel v tvojich najtazsich chvilach opusti kvoli milenke. :cry:
19. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, supeeer :slight_smile: a len podstrihnuta, alebo aj novy strih??
19. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len podstrihnuta :dizzy_face: pestujem si dlhe vlasy, tak dufam ze do leta budu dlhsie a krajsie :grinning:
19. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky
19. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si precitala tie pribehy z linky kt. ste sem dali. Neuveritelne!
Dodalo mi to aspon malinku nadej ze mozno moja vcerajsa ovulka na 3.den od posledneho keksiku nie je uplne lost :confused:
19. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ahoj :slight_smile: jasneeeeeeeee, verit treba vzdy :slight_smile:
majuska a ake dlhe vlasky si predstavujes??
19. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky nedrtis na skusku ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ci uz si to na dnes nechala tak ?
19. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: uz som to asi vzsala, este som si to chcela uplne zbezne prebehnut, ale uz sa mi to strasne hnusi :unamused:
verim v zazrak :grinning:
19. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky do pol pasa, a aby boli troska hustejsie :dizzy_face:
19. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"vzdala" :wink:
19. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazraky sa predsa deju, zajtra to das a hotofka :wink: :wink: budem drzat palce
19. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiiha, tak to je uz riadna dlzka :slight_smile: ja som mala najdlhsie ai tak 15 cm pod plecia a to uz sa mi zdalo vela :slight_smile: no a teraz mam v poslednej dobe stale tak okolo pliec
19. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony dakujem :wink: tak o osmej rano a nie ze zaspis :grinning: :wink: jedine ze by si o tom snivala :grinning:
19. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre vikendove ranko sa praje babule.
tot moj grafik, zajtra vyznaci ovulku
http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
20. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend :slight_smile:
mony, tak konecne po tych skokoch - verime v silnu, zivotaschopnu dlhoveku spermiu :wink:
majus, wow, ze po pas - to by sa mi nechcelo starat - ja ked uz mam po plecia, tak "mam dlhe" a idem strihat
black, uz sa asi potis - drzim palce :slight_smile:
20. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lugy, dakujem :slight_smile: musel by ozaj byt zazrak. ..............
Chudatko Blacky, ja uz by som nemala nervy znova tahat vysku ........casto premyslam ci by som ju vobec este zvladla, alebo taku maturitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok