• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
neboj ja to na konci dozeniem
22. feb 2010 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule, tak ja to mam vazne schodiky do neba :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 blacky nakoniec som merala,
akuliak este necakaj mrchu este je skoro
katka takze uz je po ovulke, dufam ze ste riadne snazilkovali a blacky, este nieje nic stratene :wink:
22. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , tak som teda na zaciatku :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
ale myslim, ze tento mesiac to nebudeme "silit" - akosi som sa na to prestala citit :sweat_smile:
majuska, krasne schodiky :slight_smile: ... a ostatnym drzim palec, nech vas mrcha nenavstivi tentokrat
evit :confounded:
22. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, konecne dosla mrcha :wink:
22. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska vyzera to s tebou velmi krasne, silno ti drzim palceky nech ti to ide stale hore :dizzy_face: :dizzy_face:
ja viem, ze nie je nic stratene, len sa mi nepaci, ze zase nejaky skor... ten grafik vyzeral tak pekne :grinning:
luga, supeeeeeeer... a nesilte to :slight_smile: urcite vam trosku oddychu prospeje :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no zatial sa to drzi, ale padnut moze kedykolvek :wink:
22. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ale ty jej to laskavo zakaz :wink:
22. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a neda sa povedat, ze konecne, ved prisla po troch tyzdnoch, niekto caka aj tri mesiace :sweat_smile:
no, a po vysledku, co mi dr. povedala, tak sa asi budeme rovno aj chranit - zvraj mam pozit. listeriu :confounded:
22. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha, luga... a da sa to rychlo preliecit??? :confused: ako si to mohla dostat??? zo zvieratiek??? :confused:
22. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vem blacky, preto sa nepripravujem na to ze by som bola tehu ale musim uznat ze tento grafik je uplne inny nez inokedy :grinning: mozno to bude tymi vitaminmi, a baby mozno si myslite ze je skoro na nejake chute, ale mm sa zomna smeje ze minule som jedla zavinace, a vcera som ich mala pred ocami cely den :confused: aj ked sme sa napchali v restike, stale som mala chut na zavinace :sweat_smile: dnes to iste ale menej ale nepohrdla by som :sweat_smile:
22. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo by sa to dat preliecit, ale zevraj mam ist este na kontrolny odber tri tyz. od prveho - ze to bolo pozit. len slabo - ale to je jedno podla mna - da sa od zvierat chytit, alebo z jedla
zavinace? :grinning:
22. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no to traz sa pekne preliecit a sup do snazilkovanie, uz sa vam zadarilo to druhe bude rychlejsie :wink:
22. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luga aj sa to nejak prejavuje? Mohol to byť dôvod potratu??
22. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga smejes sa zo mna ale predpredvcerom som spapalo polovicku, predvcerom ostal vo flaske jeden cely a pol, to som si vybrala tu polku a odlozila zvysok do ladnicky, za chvilku ked som dojedla, znova do ladnicky ze este iba polku, no to som spapala tu polku a nedalo mi a zjedla som aj posledny zvysok :grinning: a to mm o tom nevie, :sweat_smile: vcera som ich mala pred ocami cely den a mam chut na take kysle ,hmmmm , mnam, ale proste podla mna to je skoro na take chutky??????/ :confused:mm mi kupil sisky, kdeze ??? co ja som taka sladka rybka, mam chut stale na slane, ...vcera som prisla, to som sa vrhla do sumky, so syrom a k tomu som si dala zavaranu zeleninu, bol tam hrasok,kukurica a mrkva , hmmmmm, a mm mi kupil sisku a doteraz sedi v kuchyni nedotknuta :sweat_smile:
22. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ty co si stale papala sladke si sa nedotkla sisky??? :confused: :confused: :confused: tak to si jasna tehula!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, vcera specialne siel mm do polskeho obchodu a tam robia uplne super sisky, take velkye poliate cokoladou a plnene tvarokom, dzemom,...proste uplne mnami, ale ja na to nemam chut ja chcemmmm zavinace :sweat_smile:
22. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska :slight_smile: mnaaaaaaaaaaaam az sa olizujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned by som taku sisku popapkala, hmmmm :dizzy_face:
22. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji :slight_smile: ved doteraz - ako si spominam- si sa napchavala stale nejakou cokoladou - tak teraz si telo ziada nieco z ineho sudka :grinning: - veru, ne tehu chutky je este dost skoro
ninka, vacsinou sa neprejavuje nijak (len u deti a starych ludi), prip. ako priznaky chripky - moze sposobovat potraty v prvej polovici grav.
22. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisky by som si dala aj ja - radsej ako zavinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: tak babule uvidime co nam tento valentinsky mesiac prinesie :wink: bud babatko alebo mrchu :grinning: jedno z tych dvoch urcite :dizzy_face:
22. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ja vam tie sisky poslem :grinning: no luga ako hovoris stale som bola v cokolade, mozno si telo teraz pyta nieco inne :grinning: uvidime aka bude zajtra teplotka :dizzy_face: neviem ale tieto schodiky sa mi pacia, a nemam chut prestat meriat :grinning:
22. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tie sisky posli, my si na nich zmlsneme :grinning:
a urcite pride jedno alebo druha :grinning: mrcha alebo babatko, to mas teda pravdu :grinning: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ako hovoris, jedno z toho urcite dojte ale najviac pravdepodobne je asi ta mrcha :grinning: tak som si na nu zvykla :grinning:
22. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli, posli :dizzy_face: ... aj mne sa take schodiky pacia - su dokonale - dufam, ze prinesu babo :wink:
22. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no je to zaujimave s tymi schodikmi nie :grinning: este som taky zvlastny graf nemala a o 37stupnovej teplotke to som mohla casto len snivat :grinning: no uvidime necham sa prekvapit a ako hovorim potesim sa aj babatku aj mrche, :sweat_smile:
22. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat balim babatkovske vecicky kupila som minule s mm pre to male co sa nasej kamoske narodilo :slight_smile: tak to idem dnes poslat, smiat sa budem ze ja posielam vecicky a sama ich budem mozno potrebovat :grinning: to by bol zakon schvalnosti :sweat_smile:
22. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa urcite aj stane, maji
22. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga uvidime :grinning: :grinning: :grinning: ale to by bol fakt zakon schvalnosti :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa to stane, tak sa budes smiat na tom :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine zakony, ktore ozaj funguju, su, bohuzial, murphyho :wink:
22. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok