• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
sweetberry :slight_smile: hej hej... zeny bez mena :grinning: a vermirna dimenzia sa mi paci :grinning:
29. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som antikoncepciu brala dlhodobo prestriedala som ich niekolko, pri prvej ktoru som brala skoro 6 rokov som aj pocas jej brania otehotnela , takze......haha ale je pravdou ze som ju nebrala proti zabranieu otehotneniu ale kvoli chybajucim hormonom.Neskor som prestriedala ked som prestala kojit ine antikoncepcie, opat kvoli hormonom, ibaze uz mi ziadna nesadla a priznavam ze to bola dobra patalia a stres lebo z kazdej ma bolela hlava ci mi bolo nevoolno alebo som sa necitila vo svojej kozi, tazkze som ich obrazne vyhodila.
29. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No práveže ja dúfam, že ostane vo mne dlhšie, ako Laurinka, to by vychádzalo na 24. mužove narodky... :slight_smile: Lev je lev...
29. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som lev :slight_smile: teraz neviem ci to dobre alebo naopak ?
29. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet aj ja som lev :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak nech vydrzi, ale to by muselo vydrzat aspon o 10 dni :wink: ale aj mna mama prenasala 10 dni, kamoska tiez teraz 9 dni, takze sa to da :wink:
29. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zhrnutie mame tu levice mame tu mimozemstanky a ja ?? ja som specificka som mimozemska levica :grinning: ja mala by som cosi zacat robit, tusim trepkam :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem tusim spat kym aj maly spi, lebo som nejaka unavena, hlupe pocasie
29. okt 2009 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja levov milujem... :grinning: Aj ja som malú prenášala 10 dní, len hovorí sa že druhé ide načas...
To je fuk, nech je všetko hlavne ok...
29. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweetberry, diki za podporu, s tou antikoncepciou, nikdy som ju nepokladala za dolezitu, i ked musim sa priznat ze som vzala raz tabletku po, lebo som nechcela byt v tom a praskla nam ochrana,ale to nebude tym :grinning:
no nic budeme musiet len snazilkovat a snazilkovat :grinning: :grinning: :grinning: sweetberry drzkam palceky a dufam ze si v tom :wink:
black, kukam na tu stranku a fakt je super asi sa od nej neodlepim, fakt diki vela mi to pomoze :grinning:
nehovor mi lebo moja svagrina tiez vysadila antikoncepciu a hned v prvy mesiac snazenia otehotnela :grinning: :sunglasses:
mam pocit ze moje telo sa snazi len pripravit na nieco take? uz len to ze sa mrcha skratila na ,4,5 dni z 7,8 to uz je znak ze sa nieco deje :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja by som isla spat, ale kedze som v praci, tak by to asi blbo vyzeralo :sweat_smile: to pocasie je hrozne :pensive:
ja som maleho prenasala 3 dni, nastastie sa rozhodol sam, ale aj tak som mala cisarsky
29. okt 2009 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja s levami nemam nic spolocne, len su pri mojom znameni :wink:
ja som bola druhe a tak ci tak ma mama prenasala a potom som isla rychlo, ani ma nevedela zadrzat :grinning:
majuska, som rada, ze som pomohla, mne ta stranka dala tiez vela :slight_smile: len pekne citaj :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vyvolany porod den po termine
ah majuska v com ??? v totalnej demencii :D ja mam poslednu dobu ine stavy je to aj tou unavou a starostami
blackrose...pohoda kludne teraz pokracuj podla instrukcii programu sweetberry
:1.odprac si vsetky zbytocnosti zo stola
2.vytvaruj si sveter do podoby vankusa
3.prekriz ruky a poloz si ich na stol ako poslusny ziak v skole
4.hlavu natoc doprava
5.a pomalym pohybom uloz hlavu na makku plochu tvojho stola
6.zavri jedno oko....druhym skontroluj teritorium a pomaly privri aj druhe
pekne sny :grinning:
29. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja to by som sa mala ist uz pomaly pripravovat do prace :angry: ale sa mi nechce :angry:
29. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dakujem za drzanie palcekov majuska
29. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweetberry, tak to sa mi paci :grinning: urcite tu instrukciu vyuzijem v praci :grinning:
29. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky spontanny postup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj hanba co aj mne niekedy tak dobre pada hlava v robote hlavne po obede
a bozechran cestovat vtedy MHD spojom, to ked ti pada hlava tam a niekto ta pritom este aj sleduje :sweat_smile:
29. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nehovorte mi, ja som vcera skoro zaspala v buse, doma som bola o pol 12 v noci :rolling_eyes: ale co uz to je moja praca :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ja sa od radosti zblánim, kamoška mi vybaví odber hcg, zajtra po robote a do hodiny výsledok!!!!!!!
:grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina super drzim palce
29. okt 2009 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska a co robis ??
ninka supeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: sweet velmi pekny postup :slight_smile: asi sa nim zariadim :grinning:

nina skveleeee, budem drzat palce :slight_smile:
29. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby musite ma troska poinformovat, co to je hcg???
sweet ja robim na letisku,cize stres, stres a este raz stresssssss :angry: ale su aj dobre aj zle dni, zly akurat bol vcera :angry:
29. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Majuš hcg je hormón, ktorý sa ti vyplavuje do krvi a potom do moču v tehotenstve... Na základe toho fungujú aj tehu testy... V v krvi je to stopercentné... Kdežto testy sa aj mýlia...
29. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ti verim majus
a hcg je podla mojich znalosti tiez vysvetlenie akym ho napisala nina
29. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki baby, no to teraz ti mozem povedat nina, drzkam palceky :grinning: zas som o cosi mudrejsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...chvilku som tu neni a Ninka ze 4tt :grinning: pekne to vyzera....aj ja chcem :slight_smile: a vitam novu snazilku Sweetberry :slight_smile:
29. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi, mas pravdu pekne sa na to pozera nie :grinning: neboj aj my udeme mat take nieco zachvilku :grinning: uvidis :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dakujem aduliak ja som ale taka nahodna snazilka, babatko by potesilo aj sestricku potencionalnu
29. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok