• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
black ja este len zajtra cestujem, pretoze ja som z vychodu takze ma caka 5-6 hodin cesty a vysetrovat ma budu bud vo stvrtok alebo piatok...
23. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
takze podstivo papkam clostil, zatial nemeram este aspon 4-5 dni chcem mat pokoj...takze ostavaju mi este par dni do mojho uspesneho tehotenskeho kola :wink:
v pondelok idem na folikulometriu tak som zvedava ci na mna bude clostil posobit tak ako ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 10:14  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka.he budem ti drzkat palceky
titu, pekne oddychuj to, ja stale meriam, nemozem prestat :grinning: to je ako droga :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Titu... :wink:
23. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu ten clostil je na podporu folikulu?
23. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninka ako krasne ti pribudaju tie tt :wink:

majus ano je to aj moja droga ale po 11.mes chcem trosku oddychnut a ked bduem mat ovu potvrdenu aj usg tak po ovu nemeram. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ak to vydrzim ....potrebujem trosku vypnut
aj ked som si povedala , ze chcem prvy mesiac s clostilom aj merat nejak ma to nelaka

katka ano je to estrogen- stimulant ovulacie cize by mala prist skor ako na 38DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 10:24  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....tak drzim palce, aby bola ovulka krasne na 14. DC :slight_smile:
aj ja som si hovorila tento mesiac, ze po ovulke nebudem merat....a nevydrzala som to :grinning:
23. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sRANDA, ANI JA SOM NEMERALA POSLEDNý GRAF PRED OVU... tIE 3 TEPLOTKY SOM SI VYMYSLELA, aby mi ff vyznačil ovu :grinning:
23. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu dakuejem...budem asi najstastnejsia ak bude ovu takto skor...ani neviem v akom ocakavani som viac napäta , ci s toho aby to vyslo alebo s toho aby bola ovu skoro :grinning: :grinning: :grinning: ..no uvidime..len viem, ze som akasi moc pokojna :sunglasses:
23. feb 2010 o 10:36  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no uvidime momentalne viem, ze sa mi rano dobre spi tak to nechcem menit ..akosi som si zvikla, kedze deti mali prazdniny a ja mrchu ....jedno s druhym :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 10:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah no zatial to vypada super :wink:
23. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska - u mňa to vždy vyzerá super a potom prásk dole :grinning: Takže závery vyvodím až na záver.
23. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem u mna to je take iste :wink: uvidime co sa nam z toho vykluje :wink:
23. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi pekny graf....hadassah...drzim palce! kolko mavas LF?
23. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak - LF som mávala krátku 10 dní so špinením, vyzeralo to teda na nedostatočnú činnosť žltého telieska - nízky progesteron, tak som si od doktorky vypýtala duphaston, teraz beriem druhý cyklus a zdá sa, že sa to upravuje. No uvidíme.
23. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam posledne cykly rovnaky problem....spinila som aj dni pred mrchou..... :frowning2:
23. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat 4 dni pred mrchou :grinning:
23. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som špinila aj od ovulácie až po mrchu. Ma išlo trafiť. Malo by sa to dať do poriadku.
23. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak az taketo vazne to u mna nie je, ale aj tie 4 dni dokazu liezt poriadne na nervy :unamused:
23. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi hovor, skrachujem na intimkách :grinning:
23. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, podla mna by to mohol byt IP :wink: drzkam palce :dizzy_face:
hadassah, pekny grafik :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky a kde mas grafik ty????////
23. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na predchadzajucej strane je :wink:
23. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a no jasne, ;) takze este si nepadla moja tak sa pekne drz a mozes robit hadika do // :dizzy_face:
23. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zvyknem padat az na 12 DC, takze mam skoro :slight_smile: a toho hadika sa budem snazit silno robit, ale hore kopcom :grinning:
23. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no treba nam ho, neviem mam zajtra meriat??
som hrozne unavena, vcera som prisla z prace to som zaspala hned ako babatko, ani sprchu som si nedala, a teraz sa mi tiez uz oci zatvaraju, :unamused: ale to bude tym pocasim :angry:
23. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babule ja padam do prace :unamused: pekny dnik vam prajem :wink:
23. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik aj tebe maju....
23. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska meraj!!! :slight_smile: som zvedava, pekny dnik prajem :slight_smile: paaa
23. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok