• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
xixixixi, luga to niesom ja teraz, ja vacsinou sladke a to teraz nemusim :sweat_smile: :confused: co je dost divne, bud som chora, alebo je moje telo presladke a potrebuje zmenu, alebo som tehu alebo su to predmrchovske stavy ktore este nepoznam :grinning:
24. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maju....zavinace.....krasny priznak tehu :grinning:
baby, mna fest boli brusko a zaludok a furt beham na vecko, ze mrcha je tu..... a zatial chvalabohu nic :frowning2:
ale citim sa strasne..... :frowning2:
24. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, zahada sa za par dni vyriesi sama :wink:
24. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....musis byt tehu aspon ty!!!! :slight_smile:
Black.....a to si volala do tych Piestan? inak ze oni su pobockou z Brna....
24. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu :unamused: ... nesmie prist, a pri takej teplotke by to bolo divne, keby sa dnes dostavi .... juuuj, keby ta to to babo v brusku radsej "simralo" :dizzy_face: :wink:
24. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ako hovoris, musim sa pomaly chystat do prace, lebo idem robit kurz v praci, firma nam zan plati, to aspon budem mat diplom :grinning: vsak preco nevyuzit blbu fimu nie :sweat_smile: aspon na nieco je dobra :dizzy_face:
24. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, mrcha nedojde :dizzy_face: pridu // palice
24. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby ja vám poviem, že my sme mali vo firme upratovačku, taká štyridsiatnička, pri každom vynesení smetného koša si išla von zapáliť cigaretu, lebo nevládala - bola taká objemnejšia no a jej muž robil v Čechách tak, že prišiel raz za mesiac domov. No a ona raz prišla nasr.... že je tehotná a musí ísť na interrupciu. Tak aj išla a predstavte si, že o 7 mesiacov prišla do roboty nasr.... s tým, že ona je zase tehotná. Tak zase išla na interrupciu. Ja to nechápem, my sa tu triafame do plodných dní len taký fukot a nejaká stará rachétľa fajčiarka obézna, čo na ňu muž skočí raz za 30 dní si kľudne otehotnie 2x !!!! do roka.
24. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassaah, no tomu sa hovori zakon schvalnosti :confused:
24. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, nie je to féééééér!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nehovoriac o tom, že keď sme zvyčajne prehodili spolu pár slov, okrem iného aj o ženských záležitostiach, tak mi rozprávala, aké má ženské problémy, lebo chodila na gyndu ako na klavír. Tej bolo ozaj všetko. Normálne chodiaca encyklopédia gynekologických problémov.
24. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu sa hovori super plodnost,
24. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej a tých 20 tisíc, čo si z toho upratovania ušporila za rok, dala na 2 potraty. :frowning2: Trúba.
24. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sila.....taketo pribehy ma fakt dokazu vytocit :angry:
24. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ju aj prehovárala, nech si bábo nechá, že ju to omladí, že možno to bude dievčatko, lebo už mala 2 synov 20 a 15 ročného, ale nechcela o tom ani počuť.
24. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah ... no, hruuuza :frowning2: ... to cloveku na optimiyme a dobrej nalade velmi neprida
majus, a na aky kurz ides?
24. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NVQ kurz,
ale nemozem sa dovolat manazerovi, to neviem ci pojdem dnes :angry:
24. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v preklade? :sweat_smile:
24. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto http://www.nvqtraining.org.uk/
proste taky jednoduchy kurz, pomaha hlavne ak hladas pracu :wink:
24. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, adi, vy musite mat cez vikend // :dizzy_face: :dizzy_face: to uz mate aj prikazom, jedna priznaky, druha tepltoku :wink:
zoberte ma so sebou :sweat_smile:

adi, nie do piestan, ale tu v BA do Gynfivu. Mne sa tam nechce tak casto behat :frowning2: mozno az keby bol nejaky dovod a vedela by som, ze su tam super, ale takto ked este nemam ani ziadne vysledky a nic.
24. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no uvidime, nechame sa prekvapkat :grinning:
luga, tak to vypada ze manazer nedviha telefon nechala som odkaz to sa mi dufam ozve ale dnes to uz asi nestiham :sweat_smile:
24. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa, to je dobre, ze ked hladas pracu ... nechcu ti tym nieco naznacit? :grinning: ... ale nie, zartujem ...
black,a ty mas prikazom sa k nim pridat :wink:
24. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste zakladne zrucnosti a ten kurz by mal mat asi kazdy, tak to ponukaju v praci zadarmo :grinning:
blacky ty ides s nami, :wink:
24. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurzy su dobra vec, nieco nove a dolezite sa vzdy dozvies ...
24. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja si myslím,že adulka to má jasné... :slight_smile:
24. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak no ja si tiez myslim ze ten kurz mi pomoze ak sa vratime do pl ci svk, tak hlavne preto a nerobila som ho lebo vzdy ked ho zacinali to som bola na dovolenke a zmeskala som to :angry: :grinning: :grinning: proste mam stastie
luga tak teraz pijem kavu inku s keksikmy :confounded: :unamused:
tak to uz je jasna mrcha, :angry:
24. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, rozkaz sefe!!! :grinning:

aaaaaaach baby... prave mi mm preposlal mail. Ma strasidelny nedoplatok na dani 400 EUR!!!! Ved mi budeme hladovat!!!! To su tie tzv. milionarske dane!!! A to si fakt nepripadam bohata!! To mame este problem si kupit nieco navyse :frowning2: mne je do placu :cry: Co robia ludia, ked vyziju z 15 tis. Sk styria??? :confused:
24. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasna mrcha je vtedy, ked sa v nohavickach objavi veeeela krvi :wink: (a pepacte tu naturalnost ) :grinning:
veru, veru, tento mesiac musi byt niekto uz tehu a stastne tehu
24. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina aj ja si myslim ze aduliak je jasna tehula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no blacky ufff, tak to je cena :confused:
24. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska nestresuj :slight_smile: cas ukaze :slight_smile:
24. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok