• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
len, aby som vas nesklamala.... :astonished: nie, ze by som chcela :slight_smile:
jaj pokial pri cytologii zistuju HPV virus, tak aj ja som to mala zhorsene v decelmbri na prehliadke a teraz musim chodit kazdych 6 mesiacov na stery :confounded:
26. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak kocky podla coho ste sa rozhodli ze chcete ist do Gyn-Fivu ?
26. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, netreba zufat :wink: ... tes sa z vysetreni, vlak na ceste k babatku zacina pridavat paru :wink:
adi, no, tak to si mala potom asi aj trojku z cytolky? :unamused: ... tak snad to bolo len "jednorazovo" - mozno nejaky zapal
26. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa nejako este nerozhodla, ale gyndarka s nim spolupracuje, takze pocitam, ze ked, tak ma posle tam a ja tam asi aj pojdem, nebudem vymyslat (no a balambi je asi rovnaky "pripad" :sweat_smile: )
26. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zabudla som napisat, ze to bolo na prehliadke v decembri 2008 a teraz som uz od vtedy bola 2 krat a to bolo v pohode....ze vela zien prekona prirodzenu HPV infekciu.... len to treba sledovat...
26. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne moj lekar povedal ze sa mame rozhodnut, ale ja neviem podla coho :unamused:
26. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, zistiju ti ten HPV virus... 1 a 2 je dobre 3 znamena, ze tam ten virus je a 4 a 5 je uplne zle, moze to znacit rakovinu :frowning2:

luga je to take neprijemne, tiez sa nejako nebojim, lebo chodim na preventivky... ale je to taky blby pocit, ze roky mam 1 a potom zrazu 2.. ze cim sa to meni.
26. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ani ja neviem podla coho... ale v podstate ked som chcela, aby mm urobili spg, tak som vsetky obvolavala a tam mi hned povedali, ze moze prist. Tak uz ked tam bol, tak to tam pojdeme obaja riesit.
Ale si myslim, ze je to uplne jedno kam pojdes.
26. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ani ja neviem čím sa to mení a tiež sa mi to nepáči... Viem,že pôrodom,ale napríklad ja som mala po pôrode 1/2 a naposledy 2... Takže neviem... :unamused:
26. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna sa to meni aj vekom - a asi aj ked zacnes keksikovat, tak sa to "zhorsi" na tu dvojku - mozno blbost
mony, tiez si myslim, ze to je skoro jedno do akeho caru pojdes, lebo na kazde najdes aj pozitivne, aj negativne ohlasy ... treba skusit, potom casom mozno zmenis, ked nebudes spokojna ...
26. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja ked vstavam zo stolicky, tak ma pichne v podbrusku :angry: ja nechcem mrchu :angry:
26. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,

Adi nestresuj s tou mrchou, ja som mala pocit na mrchu do nejakeho 8 tyzdna
26. feb 2010 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, aduliak .... mrcha nesmie prist jeden rok ... daj pred seba znacku zakaz vjazdu, a nech sa opovazi, pojde do vazenia na dozivotie
26. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ahoj, uz ste uplne fit?
26. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: rozmyslam, ze rano zmeriam a ked bude teplota hore, tak testujem...ja to uz nevydrzim, taketo stresy....
26. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
26. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no celkom sa da, muzik uz je fit, ale ja este citim zaludok, neviem do seba dostat viac ako 3-4 lyzicky jedla
26. feb 2010 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, dlho ta to drzi :unamused: ... a si bola aj u dokiho, ci "samoliecba"? a adamko je odolny?
26. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ale nezvraciam, len mam strasne stiahnuty zaludok a ked zjem viac ako par lyziciek tak mam pocit na zvracanie.....gynekolog mi dal nejake kvapky
26. feb 2010 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mňa porazí, predvčerom som si dala posledný čípok a dnes ma zas všetko svrbí... Baby toto je na zbláznenie!!! :angry: :cry:
26. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake cipky ti predpisal dr Ninka?
26. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, tak aspon ze to, lebo papat by si ozaj mala - aby ste s babom dostali vsetko, co potrebujete ... tak nech to rychlo prejde
ninka :frowning2: ... ja dufam, ze sa tymto veciam vyhnem, musi to byt strasne neprijemne
26. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luga je to hrozné!!!! Neprajem nikomu! Tušim Dafnegyn sa to volá... Najhoršie je,že moj muž si myslí,že sa vyhováram na to,že proste nemám chuť na sex... :cry:
26. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, ved ked to od teba chyti, tak zisti :unamused:
26. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja neprajem nikomu nič zlé,ale fakt by som mu dopriala aspoň raz také pocity,že by sa najradšej doškriabal do krvi, aby vedel aké to je... :frowning2:
26. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka :frowning2: budes to musiet vytrpiet... cez to tehu je to vraj normalne... :frowning2: a liecil sa aj mm??
adi :grinning: testik, testik!!! :grinning: juj, uz sa neviem dockat :sweat_smile: :dizzy_face:
evitka, tak nech ta to uz prejde... :angry: to je na nervy... :unamused:
luga, ze zakaz vstupu :grinning: :grinning: a ze na dozivotie :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co je zaujimave moja sestra a jej manzel tiez mykozy mavali a teraz ako je sestra tehu, tak este ani raz :unamused:
black, mozno "zakaz vystupu" by bolo trefnejsie :wink:
26. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dala som mu predpísať takú tabletku jednorázovú na to, tak dúfam,že pomohla...
26. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :grinning: :grinning: tak to hej....
idem obedovat, som hladnaaaaa :slight_smile:
26. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut, black, ja uz som s plnym bruskom a uz sa len stresujem, ze zase do prace zachvilu :wink:
26. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok