• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
adi s takouto teplotkou ked budes zajtra testovat, tak tam urcite len jedna nebude :wink:
silno ti drzim palceky a myslim na teba, daj nam rano vediet, ze si nasla // :wink:

a ak tam bude jedna?? svet sa nezruti, neboj... ale v tuto variantu vobec neverim :dizzy_face:
26. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ci sa zajtra odvazim testovat :slight_smile: ale urcite aspon teplotu vam pride povedat :grinning:
26. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tu aj tak budem až pondelok, to už bude jasné... :wink:
26. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..uz dlho som nebola pozriet..v pondelok som bola za primarom bielikom, mam za sebou prvy mesiac hormonalnej liecby a na druhu injekciu som uz nesla..hoci ich malo byt este 5..to uz by bolo strasne asi...po kontorolnom sone mi primar povedal, ze je to ako v prechode..ziadna sliznica..ved to bolo podstatou tej liecby a preto sme sa ju rozhodli aj ukoncit velmi rychlo...uz nebudem asi velmi chodit k svojmu gynekologovi, ale len k primarovi..asi...ten mi dava viac nadeje do zivota :slight_smile: povedal, ze sa mame tri mesiace snazit normalne, ak nic nebude, tak nam pomoze...zacne so stimulaciou u mna..a v pripade zhorsenenho spg u mm (co trocha aj je, ale nie je to vraj take strasne), pomoze nam dostat tie mrsky male do mna riadne hlboko :D bez cakania v care ci nejakych specialnych vysetreni...za toto som mu naozaj vdacna, bo uz od zaciatku sa snazi urobit vsetko preto, aby sme babatko mali cim skor :slight_smile:
o drobca sa snazime asi viac od septembra 2009, predtym sme to neriesili, teda aspon mm nie, sme sa museli dllllho prehovarat... :slight_smile: ale tak za vsetkomozu aj okolnosti a podmienky, v akych byvame a sme.. :slight_smile: nuz uz sa vela zmenilo..tak snad to pojde len k lepsiemu..
26. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas ahooooj :slight_smile: to je fajn, ze si natrafila na takeho super doktora, dufam, ze vam rychlo pomoze a budete mat vytuzene babatko :slight_smile:
vy sa snazite len od septembra?? ja som myslela, ze dlhsie...
26. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky tak no dnes sme pekne klesli nie :angry: ale neva, :wink:
26. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

my snazilkujeme od priblizne od aprila 2009
26. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky prajem dobru nocku, mozno ten hokej aj vyhrame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, snazime sa od septembra, ale mm som spracovavala asi uz vyse roka pred tym...to bol tazky oriesok :slight_smile:
26. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Oknosmas, tesim sa z tvojho noveho ziaciatku, mas ozaj stastie na lekara, to je super ze sa ti pri tej spole aspon dobry odbornik zadaril .

........a viem o com hovoris, chlapi si ako malovane vajce, veeeelmi opatrne clovek musi zaobchadzat
26. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....takze na test som sa neodhodlala.....ale aspon graf som vam prisla ukazat....
http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
takze ak zajtra neklesnem, tak testujem....
vcera v lekarni mali iba tehu test RapiClear a potom este nejaky Intima....kupila som obidva :grinning:
no uvidime.....
27. feb 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ty si jasnaaaaa tehula a tentokrat som o tom viac ako isto presvedcenaaaaa ukaaaaaaaaz nam II ....
ja mam s teba strasnu radost ja sa tak tesim najradsej by som kricala ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2010 o 07:58  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiiiiiiiiii, tak ja kvoli tebe rychlo vstanem z postele lebo som zvedava a ty nic??? :grinning:
ale fakt je to jasneeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mne v noci dorazila mrcha...
27. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black vazne....mrchana jedna ale nevadi ...mozes sa zacat tesit na dalsi cyklus ze :wink:

Adi ukaaaaaaaaaaaaaaaaaz nam testik
27. feb 2010 o 08:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, Adiiiii tesim sa s tebou , tfuj, tfuj, tfuj nech su zajtra krasne //

http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
27. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, aduuuuuuuuuuuuuuuuul :grinning: :grinning: :grinning: držím mooooooooooooc všetky palčeky... :grinning:
a máš aj niejaké príznaky?
27. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule, tak ja som dnes rano nemerala, lebo je to asi aj tak zbytocne a som sa nejeb..kala ako svinka, z palacinkovej party sa stala ozran party :grinning: teraz som vstala a hlava ma boli jak frassssss :rolling_eyes:
27. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu rychlo rob testikkkk, ty si jasna tehula :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky uz ti dorazila :angry:
aj ja chcem aby mi dorazila :unamused: nech uz ju mam z krku, :rolling_eyes:
27. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mony, grafik tiez pekny len sa pekne tam hore drzkaj a nepadaj, :wink:
27. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, aby si nedopadla ako ninka, ze si myslela, ze nie je tehula a opila sa :wink: lebo to u teba teda nebol velky pokles na mrchu :wink: :grinning:
mony ty mas take pekne grafiky, to je na porazenie ze z nich nic nie je... tak drzim paste, aby uz aspon teraz bolo :slight_smile: mne to vzdy skace a kazdy graf mam iny...
titu jasne, dalsie kolko, co mi zostava :slight_smile: ale mm sa uz tesi na dalsi maraton :grinning: dnes rano povedal, ze nech mi uz ta mrcha skonci a to este ani nezacala :grinning:
27. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, pochybujem ak si kuknes naposledy grafik, tak som mala podobne, alebo si padala pomalinky alebo uplne, a mozno sa mi teraz troska presunie lebo som chlastala :confused:
uz aby tu bola, nech mozeme ist do boja,
blacky, ak by sa mi stalo co ninuske, to proste by bol fakt zakon schvalnosti, a to teda riadny :confused: ale pochybujem, moje prsia uz pekne bolia na mrchu a navaly tepla uz mam tiez, takze som si ista ze dojde :wink:
27. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, som ta chcela trosku ponatahovat :wink: :slight_smile: mne je ta moja mrcha uplne ukradnuta, az sa cudujem :slight_smile:
konecne prezivam "stare dobre" casy bez snazenia... teda dnes... citim sa tak ako vtedy, no prisla, tak aj odide... :slight_smile: keby to tak mohlo byt stale a netrapit sa uz nikdy viac nad tym, ze dorazila. Len srdiecku velmi nerozkazes.
27. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky viem o com hovoris, ale pravdu povedat minuly mesiac som to prezila uplne v pohode a tento mesiac asi tiez, proste som na nu psychicky pripravena a aj moj mm, preto mi dovolil pit, inak to zabudni, by som nemohla ani kvapku alkoholu
ale vies co je haluz, este pred prichodom hosti som sa vrhla do posledneho zavinaca :grinning: a mm sa ma pyta, ale si si ista ze niesi tehu :grinning: :grinning: som sa z neho smiala :dizzy_face: taky bol podareny a dnes chudatko moje musel rano vstavat do prace a to sme sli rano spat okolo 3 :grinning: ale volala som mu, no to je ok, ako by aj nebol ked skoro vsetko to boli moje zname, aspon si mohol poobzerat babule :grinning:
27. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ty s tymi tvojimi zavinacmi :grinning: :grinning: :grinning:
to je hrozne ist po zurke do prece.... ufff :confounded:
27. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blacky, nepreslo ma to :grinning: moje telo ich asi potrebuje :grinning:
ale on moc nepil, tak aby sa nepovedalo, do nalady :dizzy_face:
27. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno si vazne svoje telo velmi osladila, tak to potrebuje teraz kompenzovat :slight_smile:
27. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky to bude tym, urcite
a vies co je haluz, proste najhorsie to u nas preziva mm ze idem mat kramy, on si mysli ze uz mame nejaky problem :confused: ale este nieje ani rok, dost zle to znasa,
27. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mi uz sme isli od vcera na to,,,, :slight_smile: :sunglasses: :grinning: , na doktorov prikaz :grinning: tak drzte palceeee.
27. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej vrabcek ahooooj :slight_smile: rada ta znova vidim a tesim sa, ze ste mohli zacat drzim vam silno palce :dizzy_face:
27. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok