• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
aj ja si velmi prosim babatko :slight_smile:
1. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi jasne z kazdeho jedno :grinning: aj ja :grinning:
1. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmaceutka, kludne sa k nam pridaj a bocian ti jedno urcite coskoro prinesie :slight_smile:
1. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez dostala duphaston, tak uvidime
1. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak to mas velke stastie, tak si ho straz :dizzy_face: :dizzy_face:
a s tymi menami, no mate to tazke... :frowning2: na stastie my sme nemali problem sa zhodnut. Hladali sme do vtedy, kym sa nam obom nepacili a kedze ani jeden nechceme ziadne cudzie mena, tak sme vela na vyber nemali :slight_smile:
1. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, nech vam ten duphaston pomoze :slight_smile: ja vam tak prajem mat zdravucke babatko :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose.no dakujem.bodaj by si mala pravdu.ty uz mas babatko? :slight_smile: lebo som tu novacik,tak sa tu musim troska zorientovat...
1. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmaceutka nemam... poctivo cakam :slight_smile: a verim ze sa uz coskoro dockam :slight_smile: my sa snazime rok
ty si ako dlho snazilka?? porozpravaj nam nieco o sebe :slight_smile:
1. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nechce trcat v robote, a este pisat bakalarkuuu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj farmaceutka.... vitam ta :grinning:
opis sa trosku :grinning:
1. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj vrabcek, nezavidim ti :frowning2: ja som bola na tom takto pred rokom a rok ma caka dalsia... uz viem aj temu... blee :zipper_mouth:
aku mas temu???
1. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozvoj legislativy samospravy vyssieho uzemneho celku, ak vies o nejakej stranke na internete, napis, budem vdacna... :wink:
1. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj buduci manzel ma brata,kt. sa narodila pred pol rokom dcerka.a velmi sme ku nim na navstevu nemohli chodit,lebo mala infekciu.pred takymi 2 tyzdnami sme tam boli na navsteve a obidvaja sme si chovinkali a ked som mala malu na rukach,tak priatel hovori,ze aj on chce mat take malicke doma.tak minuly tyzden pocas mojich dni to bol predposledny den,akurat mi to koncilo,tak to do mna vsetko vypustil.teraz je na sluzobke a vrati sa az buduci tyzden utorok.takze len teraz sa snazime snazilkovat. :slight_smile: neviem ci je nejaka sanca na otehotnenie cez mesiaciky?co myslis?
1. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
farmaceutka: uplne minimalna šanca, skôr žiadna... Ale teš sa na ovuláciu a ´tuto dievčatá ťa radi a spolahlivo ,,zasvetia,, do tajov plodnosti... :grinning:
1. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmaceutka, no niekto mava ovulku aj tesne po alebo pocas ms. ale co tu vidim, tak je to len velmi zriedka. Ak chces zistit kedy mas ovulaciu, tak si kup ovulacne testiky alebo si zacni merat bazalnu teplotu (skoro vsetky si ju meriame) alebo to nechaj len tak na prirodu. :slight_smile:
Ja som toto zacala riesit az po polroku nedarenia sa... tak si to zatial len tak uzivajte :slight_smile:
Mavas pravidelne cykly?? Vacsinou byva ovulacia okolo 14 dna.
1. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek :confused: fuuuuuuuuuha... a da sa legislativa rozvijat??? No tazka tema... Neviem aku stranku myslis. Ci o danej teme alebo nieco k diplomovkam. Ale ja som pouzivala hlavne knihy.
Ja mam zase temu Adaptacia absolventa v nasej organizacii.
1. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jezis, take kraviny, ved ani konzultant nevie , co mi ma povedat k tomu
1. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to blackrose:mam pravidelnu.vzdy mi pride na 27.den...akosi sa mi po pravde ani nechce kontrolovat plodne a neplodne dni.priatel sa ma akurat vratit,kedy by som mala mat plodne dni,tak uvidime koncom mesiaca ci mi mrcha bude meskat alebo nie.chcela by som dat priatelovi darcek narodeninam.v aprili bude mat 30,ale ci sa nam to dovtedy podari...nechame sa prekvapit. :slight_smile: takeho chrobaka mam v hlave.velmi by som chcela mat babatko.
ty si merias pravidelne bazalku?

to nina88: :grinning: uz sa neviem dockat...ale su aj pripady,kedy zena otehotnie cez svoje dni.len teraz neviem ci je vacsia sanca na zaciatku alebo az ku koncu...
1. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmaceutka :slight_smile: tak to vam drzim palce, aby si tu pri nas nezostarla a dala priatelovi darcek k narodeninam :slight_smile:
tak sa snazte okolo toho 14. dna kazdy den :wink: a snad sa zadari :slight_smile:
1. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmaceutka...ak este len zacinate, tak daj tomu uplne volny priebeh, nesleduj sa, proste nic.....len si uzivajte :grinning:
vrabcek, ale to uz mas pokrocily termin na odovzdanie, nie?? tak nech ti len konzultant pekne poradi!!
adi, spravne radis :grinning: cim neskor zacnes so sledovanim, tym lepsie :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....vsak uz to pozname, ze? :grinning:
1. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby....ja pre dnes utekam....zajtra idem znova testovat..... :grinning:
prajem vam krasny dnik!!!
1. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi krasny dnik a este silnejsie kolajnicky :slight_smile:
1. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som bola u dokiho tak ovu mam cakat tak o tyzden :slight_smile: ...takze dnesny teplotny vystup bol s prechladenia tak dufam, ze ma to coskoro prejde :angry: ..
1. mar 2010 o 16:03  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, tak ale aspon, ze ovu bude skor :slight_smile: tak sa na tu pekne psychicky priprav :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose dakuje.aj ja vam drzim palce :slight_smile: uvidime o par tyzdnov ci tu zostarnem alebo nie :grinning:
1. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak mrcha konecne dnes dosla :wink:
ide sa do dalsieho kola :wink: uz teraz sa tesim na snazilkovanie :dizzy_face:
1. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak dnes som mala trocha behacky, trocha som si to nechala rozlezat v hlave a od zajtra meriam teplotu...
uz som troska kludnejsia nez rano
1. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok