• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
tak nam treba, my sme pouzivali lubrikant, casto, a ja ze co sa nedari :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek a vraj ani sliny nie su dobre :wink:

titu :grinning: :grinning: :grinning: ty si jeden zazrak, teba nepochopia ani lekari, ani nikto, budu ta vystavovat ako ovulacny zazrak :grinning:
3. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co aj sliny ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja to kaslem, to mi pises teraz ????? esteze som tu prihlasena :grinning: :grinning:
baby mna slahneee
3. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek :grinning: :grinning: :grinning: tak si tiez objednaj ten preseed a do mesiaca budeme vsetky tehule :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blac no co ti mam na to povedat...ked nad sebou krutim hlavou sama chudata lekari :grinning: :grinning: :grinning: tak ja som taky pacient , ppri ktorom sa urcite nudit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:34  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon si oprasia trosku svoje vedomosti a otvoria po rokoch knihy :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black no jasneeee ale ja sa sama sebe nepacim...krcok dole tvrdy, nooooo naozaj bud ovu bola a LH mi dava pa pa alebo si na tu moju neskutocnu ovu pockam este pekne dlho :angry: :angry: :angry: ...ach jaj mne je asi sudene cakat a cakat a cakat :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:41  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, titu ale ked dr. vravel, ze este len bude, tak asi nebola... :confounded: mozno si to ten folik v poslednej chvili rozmyslel :angry: to je na nervy
3. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black no jasneee ale mala som ich tam 3 tak dufam, ze ma ostatne nesklamu a ja si naozaj rada na aspon jeden pockam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi si objednam aj ja rychlo ten preseed...lebo teraz po tom mojom umelom klimakteriu je to fakt hroza...inak som s tym nikdy problem nemala...a mozno kym pride sa to zasa zlepsi..ale kedze vravia, ze aj lenivsim spermiam pomoze troska vpred, tak to urcite kupim...kedze my mame troska lenivsie doma... :slight_smile:
3. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ma nebavi verit vsetkemu co odporucaju ini prikladom "nemohli sme otehotniet 2 roky a po tomto pripravku sme otehotneli do mesiaca" a pod. a pri tomto to presne tak pisu... ved reklama je reklama, ale kedze mame pomalsie spermijky, tak im skusim pomoct ako sa len da, ale zazraky necakam...
3. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak blacky... :slight_smile:
3. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a minimalne tebe to teraz pomoze kedze nemas hlienik a bez neho sa ide spermijkam naozaj tazko... ked vobec... :unamused:
3. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru...preto tento mesiac s nicim neratam...ved to urcite hned tie male mrsky zdochli od unavy :grinning:
3. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudinky male... umakali sa k smrti :confounded: :grinning: :sweat_smile:
3. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata co je tu noveho ?
3. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mony, no tu nic, ale co mas nove ty?? :slight_smile:
3. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer dievcata
3. mar 2010 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mojky,ja cakam/necakam mrchu mrchovitu , som tesne pred mrknite to http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f

- boli sme na genetiku, vysledky budu o mesiac a spermiogram mame vraj 50 na 50 nech to uz znamena cokolvek :frowning2: nevieme zatial viac detailov
3. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony krasny grafik
3. mar 2010 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony tak drzim palceky, nech mrcha nedorazi :dizzy_face: :dizzy_face: a co znamena 50 na 50??? To co je za vysledky? Preco vam nepovedali podriadne vysledky?? A genetiku ste si platili sami, alebo to plati poistovna? A genetiku spermii?
3. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zatial ten graf vyzera dobre mony...dufam, ze taky vydrzi
3. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj mony, teraz neviem, ci vies... ale vcera sme sa dohodli na stretavke :slight_smile: mala by byt 8. 5. v Nitre :wink:
3. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Blacky krasnu tabulecku si urobila, velka vdaka za to :wink:

- no zobrali tam krv a vraj spravia geneticky rozbor ci nemame nieco co by nam branilo mat spolu mimi, alebo otehotniet
-neplatime to
- rybky boli len cez telefon, budeme to hlbsie rozoberat ked uz budu aj vysledky krvy, aby to bolo komplexne
- samotne rybky vraj dalsiu genet. analyzu nepotrebuju - aspon cosi pozitivne
3. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ste boli v centre??
a dakujem za pochvalu :wink:
3. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super napad babule :slight_smile:
............... moj graf , no krasa ako vzdy a uvidite tu supu ako plesknem dole :unamused: teraz ked vieme ze rybky nie su OK tak to :unamused: by musel byt skutocky zazrak aby 3 dni prezili, leboovulku sme prepasli
3. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky este nie v centre, je to v ramci mojho gynekologa este, aby nas do centra poslal uz pripravenych.Pocitam ze v aprili uz budu vysledky vsetkeho a objednam nas v CAR.
3. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony sanca je vzdy :wink: a 50 na 50 nie je az take zle :wink: ja si myslim, ze nase vysledky boli horsie ako 50:50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som strasne zvedava na podrobnejsie info, ale musim si pockat.
3. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok