• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
dva dni dozadu som aj znasilnovala mojho mm...i ked to az tak velmi nebolo potrebne..robit nasilie :sweat_smile: nuz, tak troska budem dufat, ale to len tak...aby sa nepovedalo...uz som vecer objednala aj preseed...nuz sa tesim na buducu ovulku...uz nech je tu :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dufam, ze preseed pride este pred ovulkou a ze ju stihneme :sweat_smile: tesim sa to vyuzit :grinning:
ja som to objednala 2 dni dozadu, uz by to mohli mat aj zaplatene, tak len pockam ako dlho im to potrva.
4. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej, teraz som si pozerala mail a vcera o pol piatej mi napisali, ze objednavka je odoslana :grinning: :dizzy_face: tak sa tesiiiiiiiiiiiiiim
4. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednala som si aj nejake tehu testiky :sweat_smile:
4. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black a co to je to preseed?
4. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preseed je lubrikacny gel, ktory ma konzistenciu ako plodny hlien a pomaha lenivym spermijkam k vajicku ahlavne spermijky nezabija ako bezne lubrikanty
4. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :slight_smile:
4. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj este sa musim vela ucit :grinning: :grinning: vdaka dievcence.. ja som o tom este nepocula...
4. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som o tom pocula, niekto o tom pisal uz v inej teme, ale dalo sa to kupit len v zahranici. A konecne je to uz aj na SK :slight_smile:
4. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze je aj specialne tema len o preseed...a dozvedela soms a to tiez len v tychto dnoch, kedze sme zacali viac riesit tuto temu s mm...tak sme hladali moznosti... a prislo to akurat vcas...inak jedna dievcina z presova to predavala za slusnu cenu aj s testami, bo kym jej to prislo z uk, tak vraj uz nepotrebovali...skoda, ze uz to predala...
4. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budeme potrebovat velke mnozstva..poverime majusku :grinning: na dovoz z uk...si rozbehne daku s.r.o.-cku :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jasneeee, majuska bude nas hlavny dodavatel :grinning:
inak v zahranici maju aj vacsie balenia, nie len tieto po 6.
4. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Ja som Denne a na koníku píšem do témičky nová nádej 3.my sme o nášho Alexa prišli presne 24.8 2009. Bola som v 5.mesiaci a zistili nám ťažké postihnutie- odber plod. vody. Veľa slz a smútku, rozhodnutie -koniec,znova slzy, slzy, výčitky, otázky. verím , že mi to môj chlapček odpustí. Aj ja sa pridávam k vám a objednávam si z vesmíru zdravé bábetko. :wink:
4. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne vitam ta medzi nami... je smutne co si si musela prezit a vytrpiet. Teraz len treba verit, ze vsetko sa otoci na tu dobru stranu a onedlho budes mat krasne zdrave babatko :slight_smile: Tu sme v pozitivnej teme, tu sa nam musi darit :slight_smile:
4. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blackrose ďakujem.
:slight_smile:
4. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne73... klobuk dolu....urcite to bolo najtazsie rozhodnutie pre teba.... ale uz bude len dobreeeeeeeeeeeeeeeeeee a o chvilonku bude kraaaaasne zdravucke babulko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink: Vitaj denne. Nemaj výčitky... určite je tvojmu drobcovi lepšie teraz... ako sa trápiť a neplnohodnotne žiť... (moj názor)
Ty si mala zlé AFP testy?? Aké postihnutie mal? (ak sa ti dá o tom písať samozrejme)
4. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj denne...alex sa teraz bude pozerat a bude straznim anjelikom pre babatko, ktore dufam coskoro budes mat...kedze sme uz taka pozitivna tema...musime si pomahat..a povzbudzovat sa navzajom..a verit...v zazraky..a plnit si svoje sny.. :wink:
4. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné a sľubujem , že tu už budem písať len samé pozitívne príspevky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
ďakujem aj tebe
4. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste zlaté baby. :slight_smile: Ja viem že čoskoro budeme všetky tehu len niektorá skôr iná trošinku neskôr. Všetkým vám ďakujem za privítanie
4. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, bezim ..praca vola...a uz volala aj kolegyna, ze ma o chvilocku vyzdvihne...dnes budeme cely den v detve...robime tam vystavu..kedze okrem ucenia v skole robim aj v zepteri...tak musim behat...dnes mame cely den vystavu v detvicke...tam je pekne a mili ludia..tak snad to rychlo ubehne...paaaa a pekny den vsetkym
4. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno . Hne´d na začiatku smemali zlé AFP testy to som už tušila niečo zlé. opakované testy však boli o.k.na ultrazvuku nám doki povedala že bábenko je uplne zdravé a aá potom prišiel šok ked som si dala urobiť amnio teda odber plod. vody. keď mi zavolal genetička boli sme práve s manželom v meste povedala mi , že jejto ľúto , ale že náš maličký má Downov syndrom a tonajťaží stupen. Zviezla som sak zemi a ľudia pozerali čo sa deje. Ani neviem ako sme došli k autu.môj manžel si chcel bábetko za každu cenu nechať, stáloma to vela síl vysvetliť mu , že by sa len trápilo a my s ním. Aby toho nebolo málo tak teraz tretí rok študujem špecialnu pedagogiku a práve v tom čase som ´ísala teda ešte píšem bakalarku o Downovom syndóme. Teda osud sa so mnou nepekne zahral. Aku všetkému pracujem ako učiteľka v mš čiže detičky mám na očiach denno denne, nehovoriac o mojich dvoch puderťákoch, ktorý sa na Alexa veĺmi tešili. tak asi toĺko môj príbeh. Teraz sa snažime a nedarí sa.No mám toho vela čakajú ma štatnice.Asi až po nich sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: podarí
4. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry za tie chyby ale ja hned ked napíšem tak to odošlem a neskontrolujem. :wink:
4. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne...vela sil ti prajem...zivot je velmi zvlastny...a ono je vsetko tak, ako ma byt..i ked sa nam to dakedy nezda a velmi to boli...drz sa...a bojuj...budeme tu bojovat s tebou :wink:
4. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budem bojovať a zvladneme to spoločne :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denne to je hrozné... :frowning2: SI zober,že by si na tú amnio nešla... :unamused: Najťažší stupeň? A to nevidel doktor na morfológii?! Veď downi majú charakteristické vlastnosti... Muselo to byť hrozné, drž sa.
4. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na morfologiu som už ani nedošla musela som isť na ten potrat lebo už bol najvyšší čas. bola som v dobrých rukách, v KE- Šaca. Veľmi zlatí doktori. Bože bol tonormálna pôrod všetci sme tam plakali aj sestričky. Ja ani neviem ako som to zvladla ale som tu , a teším sa na ďalšie bábetko ,ktoré mi náš Alex pošle
4. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, to je hrozne smutny a tazky pribeh... nechapem ako si to vsetko mohla zvladnut. :frowning2:
4. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas krasnych synov :slight_smile: ste mila rodinka :slight_smile:
4. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš black rose my ženy ani netušíme ako veľmi vieme byť silné v takýchto situáciach , hlavne ak máme pri sebe milovaného človeka, ktorý nás chápe a dodáva nám životnú energiu. Tak ako to bolo v mojom prípade. ďakujem svojmu manželovi. Ja som sav auguste vydávala po druhýkrát a Alex bol náš spoločný synček. niekoľko dni po svadbe už nebol :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok