• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
autor
Ahojte, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
test ráno biely, klasika, už som si zvykla, pojdem s tým asi k dokimu, už to asi nebude náhoda... :unamused: Ale som v pohode, pojdem na tú krv pre istotu a dnes to roztočím na žúre... :slight_smile:
30. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ahojky....ako je to mozne? vcera taka pekna ciarocka a dnes biely
30. okt 2009 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ..to sa mi nechce verit ale nieeeeeeeeeee.... :angry:
30. okt 2009 o 08:19  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes rano merala a vyskocila na 37 ..ale ovu nieje to boli dva poahre vina :grinning: ..takze ani nepridavam graf
30. okt 2009 o 08:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž baby, nikdy si nekupujte baby test od Biogamy Košice... :wink:
30. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a teraz si aky testla ?
30. okt 2009 o 08:23  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najepsi a najspolahlivejsi je podla mna mamatest
30. okt 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aj Pepino
30. okt 2009 o 08:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som celý tento cyklus nerátala s tým, že by som mohla byť tehu, kvoli tomu jedinému sexíku, takže som úplne ok... :slight_smile:
Vie mi niekto vysvetliť, čo znamená: citlivosť 25 v moči a 10 v sére... Akože v sére??
30. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ja som v tom nikdy nevidela rozdiel pri 3 som testovala juuuuuuuj vela testami a boli . :sweat_smile:
30. okt 2009 o 08:25  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu ja som tiez testovala vselijakymi a bola som tehu, ja len ze co som vycitala
30. okt 2009 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko prajem :slight_smile: :slight_smile: , akurat som sa vratila s dcerou od lekara a hladna som ako vlk
ahoj ninus nuz to ma mrzi. :rolling_eyes:
Ale to by sa dalo povedat aj na ine testy, ja som si myslela ze najspolahlivejsi je Rapiclear a vraj s nim vela bab ma zle skusenosti ze mamatest je naj aj ja som vcera si nakupila dalsie testy minuly tyzden som pouzila 2 a vcera dalsi uz sa ciitm ako fanatik, ale ked ten menzes blby nechodi tak je to take divne vsetko. :confused:
30. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jasneeeeeeeee...no ale myslim ze som tiez kupovala tie pepina boli lacne ,dostupne vo vacsinou drogerii ..takze ano boli to pepina
30. okt 2009 o 08:26  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet ja som mala pri Adamkovi aj pri tom prvom Rapiclear a ukazal mi dobre, podla mna je to len blba nahoda ze niekomu ukaze falosne
30. okt 2009 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz pouzila za tie 4 mes. tolko testov aj ovu aj tehu ..ze to pripocitam k jednej vobjednavke v lekarni :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu Pepina maju snad vsade v Tescu v DMke atd...
30. okt 2009 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ninka, to ma mrzi... ale veris tomuto testu?? urcite budes pit?? co ak ti to tento druhy proste len neukazal? hmm, nechcem ti davat marne nadeje, ale co ak si tehu?

a ja dnes takto, snad to uz ovu bola :grinning: uz ma ju nebavi nahanat :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
30. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi..jasneeeeee...maju ich aj v hypermarketoch a fakt su zaj za lacny peniaz a je s nim dost bab spokojnych ...skoda ze nemaju pepina ovu testy :grinning: ...ale ja ovu kupujem secret women :wink: a uz som si povedala ze tento cyklus je to posledna objednavka ...aj ked si to zatim hovorim len teraz .....no uvidime mam v zalohe aj 4 tehu takze dufam ze budu posledneeeee :grinning:
30. okt 2009 o 08:30  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu aj ja mam uz doma nejake tehu testiky len neviem este kedy ich pouzijem :sweat_smile:
30. okt 2009 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neviete co je s willi??? moja dvojicka sa tu neukazala od kedy mame novu temu :frowning2: dufam, ze nas nehlada :confounded:
30. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to viem presne bude to koncom novembra takze pekne nech cakaju :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz tiez zacinaju svrbiet prstiky, ale este odolavam
30. okt 2009 o 08:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Black, no včera to už bola podla mňa ovu jak vyšitá... :slight_smile: No veď neboj, ja idem na tú krv a nebudem piť, kým mi nezavolá kamoška výsledok... :wink: Ja chcem vedieť ako je myslené to 10 v sére... Myslíte, že myslia hlien?? :slight_smile:
30. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musim najprv zacat testami ovu :grinning: :grinning: ...a aj tie pouzijem asi az na buduci tyzden aj to koncom tyzdna :angry:
30. okt 2009 o 08:35  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ty sa pekne drzis hore :slight_smile: aku dlhu LF mavas??
30. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black 14 dni
30. okt 2009 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ahaaaaa, ved jasneeee, ides na krv este :slight_smile: no tak to budes vediet na 100% :slight_smile:
neviem co tym myslia, ale hlienom asi nezistis ci si tehu... myslim :unamused: to by malo byt napisane v navode na pouzitie.

Tiez si myslim, ze to bola ovu, ale preco mi to ovu test den predtym nepotvrdil??? :confused: vsetkym tu vychadzaju krasne ovu testy a nam ninka nic :wink: asi sme divne :grinning:
30. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, takze asi este 2 dni s testom vydrzis, vsak?? :wink:
30. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blac ...nieste divneee mne vychadzaju prezmenu aj ked ovu nieje :grinning: :grinning: :grinning: ..tak sa pridavam k tym divnym :grinning:
30. okt 2009 o 08:41  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydrzim asi aj dlhsie ako len 2 dni, uvidim
30. okt 2009 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok