• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
baby...nemate niektora z vas skusenost, ze ste poslali niekomu pozvanie na FF.....ja som poslala kamoske, ta sa zaregistrovala, napisalo jej to, ze jej poslu heslo a doteraz nic... ( vyplnala to pred dvomi dnami)...ze ci ma cakat este alebo co :frowning2:
5. mar 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adu :slight_smile:
to ani ja nechapem
ale je mozne ze na mna nieco lezie
dalsi test budem robit az v nedelu ak dovtedy nedojde mrcha
5. mar 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu podla mna nech sa tam zeregistruje este raz, mne tie hesla dosli behom minuty
5. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka....a merala si si aj telesnu teplotu? ak ta nie je zvysena, tak ani BT to nemoze ovplyvnit....
5. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu a to to sa ako meria telesna teplota? myslis pod pazuchou? :slight_smile:
5. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to skusala este raz jej poslat, ale dvakrat na tu istu adresu sa to neda....no idem nieco vymysliet....
5. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ludinka...pod pazuchou :slight_smile: ako ked si chora :slight_smile: lebo ak na teba nieco lezie, ale teplotu nemas, tak ani BT nie je zvysena :grinning:
5. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, dakujem za radu, esteze ho mam teraz doma :grinning: tak najprv sup do prace a potom domov do postele :wink:
5. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella....presne tak....zajtra uvidis, ci ovulka bola....ale urcite v najblizsich dnoch bude.....to je nevyhoda BT, ze ukaze az po ovulke, ze bola ovulka :grinning:
5. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je meriam stale v ustach tam som mala tych 37,0 ale odkedy ste mi hovorili ze mam merat radsej tam dole tak meriam aj tam no a dnes som tam mala 37,2- do grafu zadavam stale tie prve teploty

len sa bojim ze ked som sa prvy krat zobudila uz o stvrtej a mala som vtedy len 36,4 ci nie su tieto teploty naprd :grinning:
hoci som nevstala tie dve hodiny z postele, ale je to aj tak cudne
nezostava mi nic ine len cakat
5. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu nech este raz klikne na to registrovanie a da tam ine prihlasovacie meno
mozno jej to pojde
5. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka......medzi 4 a 5 nadranom su teploty najnizsie a potom sa postupne zvysuju....ja myslim,ked si "dolu" mala 37,2,tak aj keby si nebola hore dve hodiny predtym, tak by si pod 37 neklesla a to je super!!!
proste tomu nechcem uverit, ze test bol prazdny :cry:
5. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf dievky
5. mar 2010 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu dufam ze mas pravdu :dizzy_face:
mozno bola chyba ze som ten test robila vecer ale teraz uz urcite pockam aspon do tej nedele teda dufam ze bude na co cakat :zipper_mouth:
ved uz sa aj inym kockam stalo ze mali negativny test a boli tehu
stale lepsie ako ked nie si tehu a test ti ukaze ze si !
5. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka....ako sa mas?
ludinka....kolko mavas LF?
5. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi mam sa fajne, sa mi dnes ani vstavat nechcelo....a ty ako?
5. mar 2010 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu mne sa to meni od 11 az do 17 dni
5. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taaak strasne unavena....stale by som spala :slight_smile: rano som jak oplestena mechom :slight_smile:
ludinka....tak to ti drzim palce na nedelu :grinning:
5. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
adi oneskorene vsetko najlepsie k narodeninkam prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (nejako mi to vcera nedoslo) :sweat_smile:
ludinka a nemohla to byt ovu?? nemala si egg hlien?? ak nie, tak drzim palce, aby si si nasla v nedelu // :dizzy_face:
5. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ahoj
nie hlien som nemala, ale uz je vsetko mozne aj ovu :grinning:
5. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufajme ze tehu :grinning:
5. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze ovulacia sa ukaze az ked je uz po nej? to som teda nevedela, tak toho svohjho dnes ponahanam :grinning:
5. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :slight_smile:
Ludinka ja si myslím,že si mala ovu 24 dc... :wink:
5. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Black....Ninka.....
dakujem za blahozelanie Black :slight_smile: uz som teda stara :slight_smile:
moja maminka vcera plakala.....hovorim jej "babka" :grinning:
5. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, holky :slight_smile:
titu, tak si ma nakoniec predsalen predbehla ... :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
som vcera myslela, ze bude ovu, aj krcok na to vyzeral - ledva som ho dohmatla a dnes zase trochu stvrdol a sa posunul dole - to sa podla neho vobec neda orientovat, asi sa nanho vykaslem - furt meni miesto :angry:
ludi, teeeeda zaujimavo sa ti tie teploty vyvyjaju - dufam, ze do nedele mrcha nedorazi a potom sprav testik rano, je to istejsie ...
adu, unavena som aj aj :wink:
5. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :slight_smile: ... moja mamina by bola stastim bez seba, keby jej hovorim babka - teda ona si uz tak pomalicky zacina aj sama hovorit - ved sestrino mimi uz ocakavame kazdu chvilu na tomto svete
5. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kocky.... :D konecne piatok :sunglasses: uz mam toho tento týzden v praáci dosť :confounded: Inac vcera sme snazilkovali, ale asi sme s tým na cas skoncili... :unamused: po 8 dnoch kazdodenného sexu, sa mi asi presusila sliznica, alebo co, lebo uz ma to trosku stípe a aj svrbí :frowning2: takze pauza na regeneraáciu a asi aj rosalgin vecer :angry:
5. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chalcedon... :grinning: :grinning:
Po každom sexíku si daj vaginálne probiotiká a probiotickú masť a máš po probléme... :wink:
5. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie probiotiká neprekázajú spermiám ??... pýtam sa, lebo s tým nemám vobec skúsenosť... Vieš mi poradiť aj nejaké konkrétne ??
5. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok