• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
Jediná vec na co sú dobré tie "lepsie" je soférovanie... lebo sú (okrem toho ze majú také iste UV ako "poulicne") aj polarizacne a to zabranuje vzniku "fotomorgán" pri soférovaní....
5. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesoferujem :grinning:
5. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola minuly mesiac skor pesimistka a teploty ma na konci trosku pritiahli k optimizmu,ze mrcha nepride.... :slight_smile:
aj ja nosim okuliare....menim ich tak raz za dva roky....
5. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak k okuliarnikom sa pridavam aj ja...a prave vcera som si kupila nove... takze mam v zasobe 2x dioptricke+ 2x slnecne s dioptriami...a neviem si ich vynachvalit..je to super... len ja som z tej sorty, ze prave do okuliarov a poriadnych skiel v nich, aj investujem....
5. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, dobre ranko tak ja som sa len teraz vytrepala z postielky :grinning:
5. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavles majus..ako sa mas dnes?
5. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska tebe dobre :slight_smile: :grinning:
5. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadlo mi "je" :grinning:
baby ja uz chcem viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend :slight_smile: uz ma nebavi byt v praci
5. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak no ja som tiez vzdy bola plna ocakavani a potom som bola sklamana, tak teraz skusim pesimizmus... btw k tym okuliatrom, ja ich nosim uz len k pc a k telke, ale nastastie mne sa nedari ich likvidovat :grinning:
5. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no mam sa super ze tak dlho spinkam, ale idem dnes do prace a idem robit bosa :sweat_smile:
nebojim sa, proste uz som to vydela vela krat, ale prvy krat no to viete asi ako sa citim :sweat_smile:
katka, no dnes ok, este stale spinim, takze ziadne tutumutu nebolo, i ked mm z rane velmi chcel :sweat_smile:
k okuliarom, tiez nosim, ale menim aj sosovky, takze aj aj :wink:
5. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, adi tiez prajem vsetko najlepsie k narodkam :slight_smile: :slight_smile: ahoj chalcedon, mna to tiez stipalo po milovani, hadam ziadna alergia na nieco
5. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vRABCEK INAK AJ TIE VLOžKY ANIONOVE,čO TU NA BOKU REKLAMUJú, Sú SUPER... kAžDý DEň MáM INTIMKU A POMáHA... :wink:
5. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow. kolko inteligentnych zien na jednom mieste :wink:
majuska, preco bosa???????? :confused:
5. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skusila aj tu smotanu :grinning: a pomohlo.... :grinning: :grinning: pojdem k doktorovi po ms, a necham si to poriadne preliecit, citala som aj prispevky na alergiu na spermii, trochu sa bojim, ci to nie je aj to, ale to hadam nie
5. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo su 2 manazerovia, jeden na checkine a druhy na gates, no a 1 si vzal dovolenku, tak ho niekto musi nahradit :dizzy_face: takze dnes budem rozhodovat kto robi ktory let, kto ma prestavku,..proste haluz :dizzy_face:
5. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude super pracicka - robit bossa , lepsie ako bosá :grinning: (to som ja zase ne-pochopila :sweat_smile: )
5. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste som to napisala po anglicky plus pridala a :grinning:
no uvidime, ci to zvladnem :confused:
5. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....ukazes graf? :slight_smile:
vrabcek....dakujem :grinning:
5. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj maju...vsak ja som pozabudla, ze tebe mrcha konci :slight_smile: ja ze si pred :slight_smile:
5. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak no s mojim grafom nic specialne iba mrcha http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
5. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taj to by som nebola ja, keby vsetko pochopim na prvykrat :sweat_smile:
zvladnes, ved si sikulka urcite .... inam mne sa opat nechce ist do prace :confounded:
5. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete co mi teraz hodilo na tej jonasovej metode, ze 6.3 o 1rano ? cize anglickeho casu to bude 12polnoc :dizzy_face: proste to bude haluz :grinning:
maju....a drzim ti palce, nech si skvela sefka :grinning:
by sa mi nechcelooooo :grinning:
5. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ver ci nie ale mne sa tiez nechce ist do prace, vonku je krasne slnecne pocasie, je uplne nadherne a ja musim kysnut v praci do 11 noci, proste bleeee, ale od zajtra mam volno 3 dni :dizzy_face:
adi hadam to zvladnem :dizzy_face:
5. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu az tak teplo nie je - sice svieti zubate slnko, ale ked som rano vysla von, skoro som umrzla a doteraz sa neviem zohriat ... ved mna utesuje len to, ze uz len poslednych dvadsatstyri hodin v praci a mam aj ja volny den :dizzy_face: :slight_smile:
5. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky ja sa idem dat bytik dokopy, troska ho poupratovat, a pomaly sa chystat do prace, tak vam prajem krasny dnik, :wink:
5. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis luga, cize ides mat coskoro volno :wink:
luga a ako je to s tvojou ovulkou?? nejako sa posunula?? kedy ju cakas??
5. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska neposunula sa - dnes- najneskor zajtra pride ... myslela som sice, ze uz vcera, ale este sa vajku zjavne nechcelo opustit folikul ... a je to vlastne jedno, ked aj tak nic z toho ... :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga takze tento mesiac nic neskusate?? radsej nie??
5. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok