• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
takze zalozime spolok divnych zienok s podivuhodnymi testami :grinning:
30. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a ja vyhrávam... :grinning: Ja mám dokonca aj faločné // na tehu testoch... :wink: :grinning:
30. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som si kupila rapid preto lebo s nim som mala pozitivny test aj pri Siminke , ale je pravdou ze som bola vo vyssom stadiu tehu.
A ninus este tu krv a vysetrenie u lekara , aby si si bola 100 percent ista, aspon ja by som sa citila neisto, ze ako to je.
30. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blackrose divna s vesmirnej dimenzie ?
Ja ked som zistila ze som tehu bola som uz v 3tom mesiaci :grinning: nejak velmi sa sledujeme pocuvajte :grinning: :grinning: , najlepsie na tom bolo to ze mne lekarka vtedy dala vyvolavacku ze mi meska menzes a poslala ma na UZV, s nalezom zvascenia cysty na vajecniku, co u mna bolo normalne ,ale ze mi narastla prilis rychlo do istej velkosti.Menila som lekara a ten mi povedal ze som tehotna a dal mi knizku a ja som cumela nan ho a celu cestu autobusom som sa citila akoby sa mi to vsetko len snivalo :dizzy_face:
30. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, teplota klesa a s nou aj moja nalada ... ninka si myslim, ze tym v sere myslia normalne v krvnom sere koncentraciu, lebo aj tam je hcg a odtial sa filtruje do moca
30. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No veď hej, na krv idem cca o 17 a do hodiny bude výsledok...
30. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ale načo by písali do testu, aký je citlivý na sérum v krvy? To sa mám akože porezať, do pohárika nakvapkať a ponoriť tam test?? :grinning: :wink:
30. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina, ale rozhodne je to zvlastne, aby ti to vzdy ukazalo na 10 DC pozitivny test a potom uz nie...
30. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet :grinning: :grinning: :grinning: pekny zazitok

nina :grinning: :grinning: :grinning:

baby, vy dnes srsite humorom :grinning:
30. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kokos, to čo tá simib urobila? Vkladala sem IP? to je pod moju úroveň a mimochodom porušila pravidlá fóra... Myslím že nič zlé som jej nenapísala... čo je na tom, že ma nezaujímajú cudzie problémy?? Mám dosť vlastných, nie? No ja žasnem...
30. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Opravím ťa Black, minule to bol 9 Dpo... :grinning:
30. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, to by ti nepomohlo velmi, to serum dostanes,len ked kvr spracujes a neviem naco to tam pisu, asi aby boli zaujimavi :unamused: a neklesaj na mysli, este nemas nic iste, tieto testy nie su stopercentne :slight_smile:
30. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina, nechaj to tak...

ale aj 10DPO, nie??? dva dni po sebe si mala pozitivny test. Ja som napisala 10 DC??? To by bolo ineeeeee :grinning: jasne ze som myslela DPO :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som 11DPO, ale este nejako nemam odvahu testovat
30. okt 2009 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka a nepredavaju tebe nahodou ovu testy :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 09:01  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evitka, nemusis testovat :slight_smile: ja tiez vzdy cakam, az kym nemeska ms... aj ked ma to laka :grinning: ale ja pre istotu doma nemam testy. Keby som mala, tak urcite testnem, ja sa poznam :sweat_smile:
30. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
titu :grinning: dobra poznamka :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luga a ty si ktory DPO?? nehodis nam graf??
30. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black ja si tiez myslim, ze ono to pocka
30. okt 2009 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ked pozriem na tie moje ovu testy co mam v albume tak vidim ze LH hormon ma ma strasne rad a nechce sa vymenit za HCG no som zvedava aky bude tento mesiac a potom si vyber ked yje ovu...chuda moj mm uz odteraz mu zacnem davat redbul :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 09:04  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ze aky clanok: Americkým vedcom sa podarilo vytvoriť ľudské vajíčka a spermie v laboratóriu z kmeňových buniek.
Normalne nechapem, co uz nevymyslia :confused:
30. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja co ked mi meska dnes 13 dni.... :rolling_eyes:
vypit flasu cerveneho vina napustit si vanu...... uz fakt neviem
30. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Titu super poznámka... Oni si určite na mňa zasadli a predávaju mi ovu testy... :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
titu, krasne ovu :slight_smile: keby to tak boli tehu testiky :slight_smile:
za to mne sa zase ukazuju vsetky testiky take, ako ty mas na 29 DC :grinning:
30. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet, skus ten alchemilkovy caj (ale ak by si bola tehu, tak sa nema pit) spusta ms ak meska. A kombinuj to s cervenym vinkom a vanou :slight_smile: budes si robit kazdy vecer romantiku :grinning:
30. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black, ja dnes 12 DPO http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73 , uz som si aj poplakala :grinning: fuuu, to su blazni, ti vedci , by ma zaujimalo, ci su aj funkcne
30. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Black je toto vôbec možné?? Ona zo mňa urobila pred všetkými necitlivú mrchu...Prepáč, že to vyťahujem, ale štve ma to... Mne je velmi lúto čo prežila, to som tiež písala, len sa tým nemienim zaťažovať, to som taká mrcha??
30. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis rose a co ak som :dizzy_face: aj ked hm asi nieee som skor neveriaci Tomas, kupila som si medovku na ukludnenie nervov :grinning: vypila som ju vcera s medikom.....no aky plan si mi vymyslela :grinning: :grinning: :grinning: normalna Senorita zo man bude, len co si o mne budu doma mysliet, ked furt len popijat a budem a valat sa vo vani :sweat_smile:
30. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka to ta tak tankuje? ci to ona niekde este v inej teme rozobera ?
30. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet, ja by som pockala, kym sa ti nevrati doktor, nech ta pozrie...
30. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok