• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
ahojte babenky....dnes mi na vas nevysiel cas :confounded: moc roboty :confounded:
neboj, Black, som v poriadku.... :slight_smile: vcera som volala na vysledky a stitnu zlazu mam v poriadku, aj krvny obraz, krvna skupina 0+ (co som aj vedela :slight_smile: )...
a dnes som nevracala :slight_smile:
9. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi aj ja mam 0+
9. mar 2010 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka....ako sa mas? :slight_smile:
9. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, super :slight_smile: som rada, ze si ok, uz som sa zacala obavat... lebo ty pozdravis, aj ked mas vela prace :wink:
a super, ze mas dobre vysledky.
9. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravim...len som sedela na porade a moj notebook bol zapojeny na projektore, tka sa nedalo :grinning:
9. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neboj, tvoju ovulku vidim presne na sobotu :grinning:
9. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black, no ja sa už nebránim ani UO :unamused: ak to inak nejde, tak mi je to jedno, hlavné, že to bábo bude... už mi akosi dochádza trpezlivosť, nechce sa mi stále len čakať, kedy motyka vystrelí... :confounded:
Adi, nechcem ťa strašiť, ale podľa mňa hlavné nevoľnosti ešte len prídu... :sweat_smile: ale aspoň vieš, že je všetko ok :wink:
9. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja sa uz teraz bojim na ten ultazvuk 18.3.. .... nech je vsetko ok....stlae na to myslim :unamused:
9. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :wink:
adi, neboj, bude dobre :slight_smile: ... radsej nemysli na zle, lebo si to privolas :unamused:
a balmbi sa kde tula ? :confused:
9. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, hlavné je pozitívne myslenie :wink: trošku tomu drobčekovi dôveruj, že všetko dobre dopadne... :slight_smile:
9. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...idem odteraz pozitivne mysliet :grinning:
9. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je to spravne :wink:
9. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi to sa mi paci :slight_smile:
9. mar 2010 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja, jasne ze ani ja sa nebudem branit, ked to prirodzene nepojde, ale ake by sme boli stastne keby sa zrazu podarilo, vsak :slight_smile:
adi, a to by vadilo??? :grinning: by si povedala "sorry, musim si len nieco napisat" a pozdravila by si nas :grinning: :grinning: :grinning:
a neboj sa, vsetko bude v uplnom poriadku :slight_smile:
9. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslite, ze uz toho 18.3. by sme mohli zkontrolovat srdiecko?
9. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi podla mna uz srdiecko bude
9. mar 2010 o 15:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :grinning: ja som sa sem až teraz dostala...od rána sme sa nezastavili a až teraz som sa vrátila že z obeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adi, super výsledky a neboj, drobček ja v poriadku a pekne si tam pláva :grinning:

ahoj luga :grinning:
9. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi servus
9. mar 2010 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi.... nic nove????

Kocky, mna porazi... teraz mi volala sestricka od gyndosky, ze si mam prist po recept, ze im prisli výsledky z výteru, nieco mi tam nasli - takze ta mykoza nie je zo snazilkovania :frowning2: - dala mi Macmiror... super!!!!!!!!! Uz ma nacisto slak trafí dnes.....
9. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, nenapinaj, tvoj grafik som uz skontrolovala :wink: :grinning:
9. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak toto je fakt sila, nic pre slabe povahy, takych ludi by som vrazdila http://www.machovideo.com/video/Idiot_throws_dog_from_bridge_16953/
9. mar 2010 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, po precitani nazvu som sa rozhodla, ze to radsej nechcem vidiet - som slaba povaha ...
9. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem ako mozu existovat taki ludia
9. mar 2010 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon a co ti nasli?
9. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :slight_smile: ahoj balambi :slight_smile:
balambi ako???
bohuzial, su vselijaki ludia a je to hrozne, co sa deje ....
evitka, uz som to vidla, je to hrozne... normlane mi bolo do placu. Taky krasny psik :cry: :pensive: nechapem ako je toho niekto schopny :angry:
9. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ahoj :slight_smile:
no ved ani ja sa uz neviem dockat .... :grinning: ... si nas vychutnava :grinning:
9. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, len mi povedala, ze máte nález, prídte si pre recept na macmiror a ked som sa pýtala, ci dostane nieco na preliecenie aj manzel, tak mi povedala, ze zajtra mi vysvetlí... a plus som jej povedala, ze uz mam aj mykozu, ci to stací ten liek a lekárka na to, ze ano...tak uvidim zajtra co za zviera to tam mam :angry:
9. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi tak co?
9. mar 2010 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok