• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
jasne lug, ak mi nepride do dalsieho tyzdna tak vo stvrtok, ked ordinuje musim k nej, ved nemozem byt bez menzes...
30. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj mohla byt, sweet :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano jasne, zeby si mohla byt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ako to s tebou vyzera ??????????? dam si potom poharik aj za teba :grinning:
30. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no skoda, teplotka padla.... :unamused: plac niekedy naozaj pomoze, ale dufam, ze je uz dobre a tes sa do dalsieho kola snazilkovania :slight_smile: vsetko raz pride v spravnom case :slight_smile: musime sa toho drzat :slight_smile:

nina vazne na to kasli, presne preto som ti pisala, ze to ignoruj a nerozculuj sa nad tym. Ja viem ze nie si necitliva mrcha :slight_smile: a ked si to niekto mysli, tak ten ta nemusi zaujimat :slight_smile:

sweet :grinning: tak chvilu budes senorita :slight_smile: budu to musiet vydrzat :grinning:
30. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to klasicky- 12 DPO a teplotka si klesa :frowning2: takze poharikov si mozem dat kolko chcem, skoda ze mi nechutia, bolo by fajn sa zresetovat :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
berry tankuje ma to preto, lebo mi záleží na týchto babách (samozrejme,že už si jedna z nich) a myslím si o sebe, že som až príliš citlivá (proste preto sa nechcem ani zamýšlať nad takýmito životnými krutosťami) a keď zo mňa niekto robí mrchu, tak ano, mrzí ma to... velmi... vypisuje mi do IP ako padnem na hubu a život ma potrestá a ja stále nechápem za čo?! Za to, že neplačem? Ja si len nechcem cudzie problémy pripustiť, lebo sa zrútim... Nejde o to či mám 20 alebo 40, prežila som si svoje, ale neťahám to sem a nepotrebujem aby ma niekto nedaj bože lutoval... Každej tu ide o jedno: byť tehu a porodiť zdravé dieťatko, tak prečo tá negativita tu?? :frowning2:
30. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: Luga mám nápad, ja sa dnes zresetujem aj za teba a budem na teba myslieť... :grinning:
30. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasky.... moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
Black....my sme fakt asi dvojicky ..... a ja som mala aj muzicka vcera doma...prisiel vecer :grinning:
30. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všimli ste si moju teplotku? Aspoň tá sa drží... :wink:
30. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aho adi!!! Tak super, moc ti držím palce!!! :wink:
30. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, black, no ano, prehovorim sa a budem sa tesit :slight_smile: bud. tyzden sa objedname na spermio, tak sme sa na tom dohodli s muzickom (teda som mu to setrne asi tyzden davkovala - ako povedal :slight_smile: ) - nech mame aspon nejake vys. uz za sebou
30. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus stalo sa uz sa neodstane a kazdy kto prispieva by si mal hladat temy urcene k problematike ktorej sa jeho zaujmy tykaju, bohuzial nie kazdy to chape.Ja by som to na tvojom mieste vobec nerozoberala, lebo v tomto pomoze iba ignorovat urcite veci, lebo akcia reakcia.A Ak je to vazne take neznesitelne a pise ti do IP tak napis adminovi..skus, mozno sa to da ako aj v inich forach riesit.
30. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka aj za mna sa zresetuj, tiez to potrebujem :grinning: ale zase sa nie ze to za nas veeeeelmi prezenies :sweat_smile:
a viem, ze ta to mrzi, viem co citis, mna by to tiez trapilo, ale nic s tym neurobis... zial :confounded: radsej na to rychlo zabudni, my zabudneme tiez a bude vsetko v poriadku :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok baby až ani slovo... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :wink:
30. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka nina, to je kolegialita! :grinning: a mozno sa dam prehovorit, ideme dnes ku svokrovcom a oni vzdy nukaju a bude tam aj svagor a svagrina.... :wink:
ninka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: zlataaa
luga super, aj my ideme v utorok... teda on... nechce ma pri tom... vraj by mu bolo cudne, keby vedel, ze som za dverami :sweat_smile: tak tam ide sam... a ked som mu povedala, ze podla hlasu je na recepcii mlada baba, tak si to skoro rozmyslel :grinning: chudacik moj :wink:
je lepsie, ked budeme mat isototu, ze ci je vsetko ok, alebo ak nie je, tak sa podla toho zariadime.

Adiiiiii :grinning: no fakt :slight_smile: jeeeeeeeeeej, dufam, ze nam to prinesie aspon stastie :slight_smile: a je super, ze sa mm vratil zrovna na ovulku, teda vyzera to na ovulku :dizzy_face: tesim sa s tebou :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: Supiš luga, tak ,,vzhúru do bezvédomí,,.... :grinning:
30. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze do bezvedomi :grinning: :grinning: :grinning: ze by som si dnes dala aj ja??? aaaaale nebudem robit chute mm, tomu som zakazala pit pred spermio :wink:
30. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ak sa mozem spytat, idete do car do ba?
30. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ideme do car v ba gynfiv
ale nejdeme tam obaja, len som mu objednala spermio a podla toho sa zariadime, ci tam potom pojdeme uz ako par riesit neplodnost, alebo nie...
30. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm, dik. tak da sa objednat celkom rychlo, to je dobre
30. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
black dáš mi do IP prosím kontakt??
30. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri si www.novedieta.sk :slight_smile:
a bolo to celkom rychlo, ale len tu, obtelefonovavala som viac urologov... v inom car mi zase povedali, ze mame prist obaja a mne zarovno s mm spermiogramom urobia folikulometriu. Ale to by som musela prist o mesiac okolo 10 DC a to sa mi cakat nechce, tak som hladala inde. A tu dali termin (volala som tam vcera) na utorok. Takze super :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach neviem ako si dvihnut naladu
30. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, ty mas zlu naladu??? ved si do teraz perlila :slight_smile: asi ti ju budeme musiet zlepsit... :dizzy_face:
30. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, na chvilu idem prec.. musim ist nieco vybavit do mesta... majte sa tu krasne a zdvihajte si naladu zatial :slight_smile:
30. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black jj ja sa smejem snazim sa rozveselovat len.....vnutri mi je tak divnuo viies
pekny den ti.
30. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to poznam :unamused: dufam, ze ti to rychlo prejde...
30. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: minimalne sa tak budem tvarit , ze ano :wink:
30. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok